Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luszczycaaa

czy ktoś z Was choruje na łuszczycę?

Polecane posty

La Roche nie mial tej parafiny. Jakies dl adzieci to wszystkie Balneum i Sebamed i inne tak. Ale to La roche to byla normalna kostka mydla, dosc duza, nie zaden plyn czy zel. Taki jasno kremowy kolor mialo samo mydlo. Ja sama mam tez problemy czasami ze skora, bo maly to po mni eodzoedziczyl, ja sie meczylam ponad 20 lat, ciagle jakies placki i skora schodzila i sie luszczula, atopowe zapalenie skory ,a to lupiez jakis tam i tak w kolko. Masc siarkowa i tysiace innym przetestowalam na sobie. Minelo mi jak mialam 25 lat wszystko, ale mam nadal wrazliwosc na wode i kapiele, wiec zero basenu, jezior itp, zero publicznych miejsc typu sauna, solarium, zadnego siadania na toaletach. Nawet w domu. Lapie czesto rozne swinstwa z powietrza. Zaczelam dbac o skore naturalnie , bez zadnych specjalnych sztuczek. Tylko z Morza Martwego i to najprostrze. Mam teraz inna skore zupelnie i bez zadnej przesad czy obsesji zeby codziennie cos robic. Po prostu raz dwa tyg bloto, nawet do higieny intymnej mam rozcienczona sol z MM i zero problemow. A pamietam masc , ktora dostawal moj syn i ja tez ja mialam Elocom, same sterydy gowno jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makówkaskuwka
Na łuszczycę atakującą głowę szczerze Wam polecam taką piankę z Avonu, "Oxygen" może się nazywa? W każdym razie niby dotlenia skórę - jak to działa i czy dotlenia, to nie wiem, ale wiem, że od kiedy mój brat zaczął jej używać, problem po prostu cudownie mu zniknął o.O Więc spróbujcie tej pianki, naprawdę, bo widziałam efekty - jeden wielki strup zamienił się w zdrową i czystą skórę... A ja? Ja mam AZS i chętnie się wypowiem, tzn. mogę Wam polecić to, co na mnie działa, dzieląc na dwa działy: kiedy jest już źle i kiedy nie jest już źle ;) u mnie zmiany obejmują odcinek od łokcia po koniuszki palców. Pierwszy sposób - kiedy jest już źle, to czas, w którym... przestaję się zajmować domem :| kurz, płyny do naczyń, już nie wspomnę o wdychaniu Domestos'a znad kibla, czy innego żrącego dziadostwa, strasznie potęgują moje problemy ze skórą. Może tego nie zauważyłyście, ale spróbujcie. To pierwszy krok do poradzenia sobie ze skórnymi problemami. Druga sprawa: Dermovate... wiem, że silne to, że na niektórych forach nazywa się "ostatecznością" ale z drugiej strony: nie popadajmy w paranoję, skoro mi niewiele rzeczy pomaga tak, jak ta maść, a czasem swędzi tak, że zdarłabym sobie skórę... smaruję tym na grubo, zawijam ręce w folię spożywczą na pół godziny, zdejmuję, nadmiar wycieram. Na drugi dzień widać już duuużą różnicę. A kiedy nie jest już źle, nadal unikam chemii, odkryłam, że szyby można myć octem, kibel colą, a naczynia w rękawiczkach. Łykam też witaminy, bo nie jem mięsa, a nie wiem, jak brak poszczególnych witamin wpływa na nasilenie... ale chyba nieszczególnie, skoro zanim zaczęłam łykać witaminy, było gorzej? Od 6 roku życia nie jem mięsa, więc raczej zawsze odżywiałam się zdrowo. Ale zauważyłam np, że słodycze nie wpływają dobrze na zmiany na mojej skórze. Zimą, kiedy zaczyna mnie swędzieć, wiem, że coś się dzieje i... idę na solarium :| mówcie, co chcecie, mi pomaga. I nie idę się tam opalić, 2-3 minuty w tygodniu nie opalą, skóry też strasznie nie zniszczą, za to przestają się dziać cuda i dziwy z rękami. Od roku nie mam problemu! :) I... jestem szczęśliwym człowiekiem! :) Choć tak naprawdę nie wiem, co najlepiej zadziałało. Ale ten komplet zasad, dość łatwy do opanowania, dobrze na mnie wpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja takze choruje
jestem cały obsypany, bez wyjątku, ale powiem wam że mam dziewczyne, która się mnie nie wstydzi i inni także mnie akceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wychodze z domu
To się ciesz. Ze mnie się wszyscy wyśmiewają... Siedze caly czas w domu bo boje sie wyjsc na dwor... Cala twarz mam z tego. Od 3 miesiecy nigdzie z tym nie bylam bo sie nawet boje wyjsc na ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luszczycaaa
ojj, ile się nazbierało. :) dziękuję wszystkim za rady, dużo się na pewno przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek1280
Może ktoś z was skorzystałby z pomocy gabinetów trychologicznych? Moim zdaniem to bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z problemami skóry głowy. Osobiście chodzę do http://www.creeniss.pl/ .Ich kuracja naprawdę skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja choruję. Leczę się metodami naturalnymi w połączeniu z dermokosmetykami dr. Michaels i przynosi to całkiem fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima niestety nie sprzyja osobom chorym na łuszczycę. Wtedy pojawia się znacznie więcej wykwitów, ponieważ zima u każdego wysusza skórę. W tym czasie trzeba się dodatkowo chronić. Moja znajoma poleciła mi dermokosmetyki Dr Michales i szukam więcej opinii. Może ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!! WON kuvurvvo ze spamem sraykelsa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanbarak
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób do dodatkowych testów (Naszą technologie dostaniecie za DARMO). Mimo, że sami już bardzo duże pieniążki zarobiliśmy, to chcemy program rozwijać dalej i udostępniać go dalej tylko w przyszłości będzie on za opłatą. Więcej na HTTP://MGR24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BognaW

W moim przypadku najlepsze efekty przynosi krem z konopi ze sklepu konopnymarket.pl . Krem jest na bazie oleju cbd i powiem szczerzę, że na początku przed zakupem nie byłam przekonana, aczkolwiek w moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×