Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,kmlkmkl

jaki macie zawod???i czy zalujeci wyboru??

Polecane posty

Gość ,kmlkmkl

ja pracownik socjalny-szukam pracy od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co napisałaś
architekt krajobrazu. Żałuję jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,kmlkmkl
czemu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkariver
Architekt kraj. fajny zawód, na jaki bys zamieniła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód wykonywany czy wyuczony? bo w wiekszości przypadkow to dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co napisałaś
nie wiem na jaki, ale na 2gim roku wiedziałam już, że to porażka. To po prostu nie jest zawód dla mnie i tyle. Zresztą i tak w nim nie pracuję. Szkoda tylko, że zmarnowałam 6 lat na te studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkariver
To co napisałaś /dziwna jesteś :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,kmlkmkl
moze byc wyuczony i odrazu mozna dopisac wykonywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalamalowm
:-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
pracuję w banku stanowisko specjalista, ale po bankwości nie jestem tylko po ekonomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co napisałaś
a dlaczego miałabym być dziwna. Studiowałaś ten kierunek? Wiesz zanim zaczęłam to też mi się wydawał taki zajebiaszczy i w ogóle. A prawda jest taka, że jest kiepski. Na SGGW przynajmniej. O ile przedmioty konkretne jak botanika, drzewoznawstwo, rośliny, gleboznawstwo itp. dają radę to już rzeczy typu projektowanie, planowanie itd. to porażka i ocenianie wg widzimisię wykładowcy. Tam nie ma konkretnych zasad, obiektywnych kryteriów. Dla mnie to takie pierdu, pierdu - co potem widać w opisach projektów - czysta grafomania. Dodam jeszcze, że większość osób z mojego roku nie pracuje w zawodzie, wielu skończyło w empiku, inni sprzedają kostkę brukową, albo papier. Część projektuje, ale w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyuczony - filolog z pedagogiką, obecnie wykonywany - informatyk nie żałuję wyboru, chociaż nie pracuję w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na studiach (koncze w tym roku licencjat:), na psychologii, nie zaluje wyboru, kierunek jesli chodzi o studiowanie jest jak najbardziej dla mnie, ale niestety czekaja mnie jeszcze studia podyplomowe jesli bede chciala miec prace w ogole w zawodzie. (studiuje za granica) A w tym momencie pracuje rowniez w miejscu, no cos jak w domu spokojnej starosci, w ktorym sa ludzie z bardzo rozwinieta demencja. Jestem tam glownie z powodow finansowych, ale zlapalam tez nieco doswiadczenia w pracy z ludzmi chorymi, praca ciezka bo fizyczna, ale wlasciwie to nawet ja lubie, atmosfera fajna, ludzie fajni, warunki pracy bardzo dobre jak dla studentki bo godziny pracy moge sobie uzgadniac z szefowa i czesto idzie mi na reke, kasa ok, ogolnie wszystko fajnie, ale nie chcialabym tego robic do konca zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy rydz niż nic .........
Ewa a pisałas na innym topiku ze jestes kadrową:O Jestes kłamczuchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiekja
wyuczony - nauczyciel francuskiego i angielskiego wykonywany - spedytor międzynarodowy żałuję i jednego, i drugiego. w lutym wyjeżdżam za granicę pracować gdziekolwiek, byle nie w stresie i nie 24h/dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bk44444444447on
Ewa bywa kochanką swoich partnerów ich rozwodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×