Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lola katafalk

jak czesto chodzicie do restauracji- ANKIETA

Polecane posty

Gość gość
Warto na pewno wybrać tą sprawdzoną a wydaje mi sie ze 3 Kucharzy do takiej własnie zdecydowanie w Krakowie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moim zdaniem fajna restauracja w Krakowie w której zjecie pyszne sushi http://miyakosushi.pl/ Moja tego typu ulubiona restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie jak jestem w podróży to mam okazje testować różne knajpy, na przykłąd ostatnio w Ustroniu trafiłem na ciekawą karczmę w nietypowym wystroju z grotami zamiast sal i jedzenie również na syto! Ciężko to opisać słowami, łatwiej przedstawić obrazkami, których kilka mają na stronie www.czarciekopyto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To równiez jest taka godna polecenia restauracja w Krakowie http://www.trzejkucharze.com/new/ Mysle ze zjecie tutaj bardzo dobrze, smacznie i na pewno będziecie tam wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja raz w tygodniu lubię wyskoczyć sobie na sushi do Sushi Saska Kępa. Japońską kuchnię mają rewelacyjną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Góra raz z w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem słabym kucharzem, dlatego na mieście jadam dość regularnie. Mieszkam w Gdańsku i jedną z moich ulubionych restauracji jest lees-chinese.pl Tam można zjeść przepyszne dania chińskie, przygotowywane przez rodowitych obywateli tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy taka tradycję że co drugi piątek z przyjaciółkami idziemy na włoską kolację do krakowskiej trattorii Venezia 😉 Myślę że to super sprawa, bo możemy sobie obgadać życia, poplotkować i dobrze zjeść 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×