Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość traueolab10

jestem poważnym człowiekiem z tytulem doktora a wstydze sie pisać do studentów

Polecane posty

Gość traueolab10

zwłaszcza do studentek...nie odpisuje im na mejle one sie chyba denerwują tym faktem, na szczęscie nikt sie na mnie jeszcze nie skarżył w dziekanacie...Wymyślam im,że nie mam dostępu czy coś, ale przecież nie powiem im że sie wstydze pisac.Naprawde bardzo tego nie lubię. Chciałbym im odpisywać ale nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zasnac
A jakiego rodzaju są to sprawy, że tak cię to stresuje? Może jakiś przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traueolab10
o dziękuję za odzew. Sprawy są to typu, no wiadomo uczelniane, oni mi wysyłają jakieś prace, a ja powinienem poprawiać błędy, ale jakoś głupio mi ich krytykować, w dodatku nie w spotkaniu na zywo ale przez mejla? Czuje sie podle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zasnac
Przecież to jest twoja praca i oni oczekują wręcz, że wskażesz te błędy. Są do tego przyzwyczajeni i nie ma powodu do obaw. Obawy to będą oni mieć jak nie odpiszesz - wyjdzie na to, że lekceważysz albo nie wiesz czegoś. Kwestia wypracowania odpowiedniego tonu w tych mailach, żeby brzmieć nieskomplikowanie, nie unosić się 2cm nad klawiaturą i żeby z treści nie emanowała jakaś maniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zasnac
Tłumacz to sobie tak, że to oni mają stres pisząc do ciebie. Tu wczoraj ktoś nawet pytał czy do wykładowcy wypada pisać maila o północy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze podobaja Ci sie studentki? PS jak bys mial doktorat to nie siedzialbys tu na forum, ja mam licencjata i glupio mi sie z tym utozsamiac ze tu siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zasnac
A ja uwielbiam pisać i z chęcią podjąłbym się redagowania takich maili gdyby mogło to w czymś pomóc ale, rzecz jasna, domyślam się że to nie jest do zrealizowania. Aczkolwiek taki asystent ds. internetowych to musiałoby być bardzo wygodne, np. wysyłanie w jednym mailu podsumowania tego co przyszło w danym dniu od ludzi, prośba o komentarz do tych spraw i odesłanie tego do asystenta, a on już opracuje to odpowiednio i wyśle do studentów. Szczerze czułbym się dobrze w takiej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
Pisz do studentów - PISZ PISZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiixxxiiiiiiiiiiiiii
A lubią cię studenci? O lesie ich uczysz co? Że mają być LESNIKAMI - zwłaszcza ci z duzych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zasnac
Shauma a co w tym dziwnego? Takie forum to czasem lepsza rzecz niż kozetka u psychologa i pomaga odzyskać równowagę. Z kim taki doktor miałby rozmawiać? W gronie naukowym to lekki obciach przyznać się do swoich słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zasnac
Owieczka, jesteś niezastąpiona jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa0
o koorwa licencjat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×