Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochający_na_maxxa

Co zrobić kiedy się naprawde bardzo mocno Kocha?

Polecane posty

Gość Kochający_na_maxxa
nie chce cie rozsmieszac i mam takie samo zdanie ze robi z siebie hmm.. suke, taką kurrewwke jakby no ale cóż. sama mi powiedziałaś wcześniej ze na siłe nic nie zrobie ;P musze odpóścić niech sama sie przekona że robi źle :D (twoje słowa niech nauczy sie na swoich błędach ja swoje popełniłem nawet zdradziłem ex-ex i niech ona też ma prawo do swoich błędów (twoje słowa) nie moge jej kazać, chodź wiem że mam racje, musi sama do tego dojśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxa
KUŹWA! napewnno jest dziewicą! chyba wiem jak wygląda błona dziewicza, chyba wiem jak krzyczy z bólu jak przypadkiem językiem jej tam dotkne delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na imie miała właśnie Beata
a to niech sobie bedzie ma racje niech trzyma temu jedynemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxa
z tego co wiem, to ONA szczerze chce żebym to ja był tym jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na imie miała właśnie Beata
aha ciebie chce żybyś był tym jedynym ale chce sie całować z innymi chore to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxa
chce sie dziewczyna wyszaleć młoda ejst w sumie to rozumiem, bo mnie też nawet troche ciągnie czasami do innych, ale umiem się powstrzymać a niech się bawi, mi zależy żeby mnie kochala;) ja sie pobawie z innymi i będzie ok co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxa
Ona raz mi mówi, że musi się zastanowić, bo ona jest jeszcze młoda.. i chce szaleć i się bawić, chce poznać innych kolesi, chce z nimi tańczyć, całować się i bawić.. chce chodzic na imprezy i wgl. Potem się przyznałem, że mój stary jest czarnym potomkiem kurdyjskich emigrantów z uzbekistanu. Babka, słynna tempicielka wszy łonowych, a dziadek dawał dupy za kromkę chleba i słoik zupy.. i wogóle bla...bla..bla To ona na to, że ok baby... no i pożegnaliśmy się, ona w czasie przerwy coś napisała sms, ja odpisałem, chwile popisaliśmy i pisze jej, "no dobra, już papa, Kocham Cię Skarbie;* miłego dnia" a ona odpisała "cześć." No i co ja mam o tym mysleć i wgl.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icha:D
Ale wywody... To tak jakbyś mówił, że zdrada chroni przed bólem... Co to za myślenie? Czy ty jesteś normalny?. Dla mnie lizanie się z bylem palantem na dyskotece to jest kur*stwo. Ty na polityka?:D. Nawet dziewczyna od ciebie ucieka, bo jej przekonać nie potrafisz. Chce być wolna, bo Cie nie kocha i tyle... Wiesz czemu ci nie powiedziała "nara"? Bo chce się powoli od ciebie oddalać (stąd to bądźmy przyjaciółmi). A jak będzie czegoś kiedyś potrzebowała to się odezwie, a ty polecisz jak piesek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
ten z 2:00 to podszyw;/ a odnośnie postu kolegi co napisał że czemu nie napisała nara:) tak tak wiem:) nawet nic o niej nie wiesz ale będziesz osądzać ja ją znam na tyle.. wiem kiedy kłamie a kiedy nie.. i wiem że jej na mnie zalezy i mnie kocha, ale poprostu chce dziewczyna poszaleć, nie jest gotowa jeszcze na związek i dlatego chce ale oczywiście forumowi experci lepiej wiedzą nawet nie macie pojęcia o kim mowicie powiedz mi coś o mnie, wymień 10 moich cech których nie mozna się doczytac z tego co napisałem powiedz mi np. jaki mam stosunek do wiary czy wolę motor czy samochód, piwo czy wódke zabawe w klubie, czy czas we dwoje czy wole dawać przyjemność partnerce w seksie czy wole ją dostawać czy chciałbym spróbować 3kącika? jeżeli tak to 2k1m czy 2m1k? a kolor ulubiony mój? a powiedzmi czy mam laptop czy pc i jaki mam kolor oczu znasz odpowiedź na więcej niż 3 pytania? szczerze nie strzelająć jak TRAFISZ na 6 to jesteś dobry jak będziesz mieć 9 to powiedz ze mnie znasz i oceniaj jej tym bardziej nie znasz! wiec jakim prawem mówisz co ona myśli.. POWIEDZ! WG MNEI! JA BYM TAK MYŚLAŁ/A a nie zachowuj się tak jakbyś był Bogiem, on jest tylko jeden. tak samo jedno mam życie, i jak będzie wyglądać zależy TYLKO odemnie! czy będę szczęśliwy też! bo komuś może dać szczęście ból dodatkowa seria pytań pale? pije? lubie ból? lubie masaż prostaty? lubue gilgotanie po brzuchu? lubie smeranie po plecach? lubie całowac pachy? lubie duże czy małe piersi? lubie krew?:O nie trafisz na 3 nawet.. a o wypowiadaniu się na moj temat marzysz.. na jej wiesz jeszcze mniej.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icha:D
Tego mamrotania powoli nie da się czytać. Ile Ty ją znasz? Całe życie? Gówno o niej wiesz.... Nawet po nastu latach człowieka się nie zna do końca. Ludzie Ci piszą, że tak nie wygląda miłość (jeśli chce się szaleć z innymi facetami), a Ty cały czas twardo trzymasz się swojej głupiej wersji... Jak do ciebie nie dociera to po co w ogóle zakładasz temat co?. Czy to, czy pijesz wódkę czy piwo cie w jakiś sposób określa? Albo rozmiar biustu, jaki u kobiety preferujesz? Co to za głupie pytania?. Wystawiłeś ten swój żałosny post do oceny, dlatego też ludzie się wypowiadają? Czego ty żądasz, skoro i tak wszystko wiesz lepiej?. Ja Cię mogę ocenić na podstawie tego co piszesz i jak dla mnie to jesteś żałosnym, upartym, upierdliwym, głupim i naiwnym życiowo smarkaczem. To tyle. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
możesz mnie zrównać z błotem. ale wiem co znaczy kochać, nawet jeżeli myślisz inaczej i miłość nie tylko daje ale i wymaga a każdy człowiek kocha inaczej uparty jestem, bronie swojego zdania, i nie masz wystarczająco silnych argumentów bym Ci coś powiedział ale zarówno ty jak i inni będziecie się śmiać bo ja nie jestem normalny.. to co ja mam to jakby 6 zmysł Czuje kiedy ona kłamie, poprostu czuje w sercu i ze tak powiem czytam około 40% jej myśli.. nie domyślam się tylko czytam.. nie codziennie, czasem jest dzien ze prawie cały czas.. i mam tak tylko z nią wiem kiedy coś jest nie tak to sie podobno nazywa telepatia ale nikt nie musi w to wierzyć, nei oczekuje tego od was:) ważne że ja wiem że tak jest;) nie będę na siłe udowadniać nic i ważne że ja wiem co ona myśli, jak myśli, i kiedy myśli.. ważne ze wiem co czuje i do kogo, i ważne że wiem że jej na mnie zalezy, ale chce skosztować życia.. ty kosztujesz różnych rodzaji alkoholi a ona chce różnych chłopaków, co wcale nie oznacza ze jest dziwką, jak ty nie jestes alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgivemebaby
bardzo ciekawie opowiadzasz o tym, co cię spotkało, przeczytałam wszystko, nie wiem czy do końca iszesz prawdę, ale nie pisałbyś nic, jakbyś jej tak nie kochał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
jeśli ty mas 18 lat, to poznałeś ją jak miałeś 15 lat, troche młody i tak o tym wszystkim myslisz, chyba że kłamiesz masz naprawde wiecej lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość str3et
Tu znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania ... zapraszzam na psychorada.pl to serwis prowadzony przez grono psychologów, którzy udzielają porad, prowadzą coaching osobisty oraz Internetowy Program Zmiany Osobistej IPZOŚwiat zwariował i pędzi coraz szybciej, a zapotrzebowanie na pomoc psychologa rośnie. Internet to doskonała droga, by uzyskać szybką i anonimową pomoc specjalisty, a także nie wychodząc z domu zmienić coś w swoim życiu biorąc udział w profesjonalnym treningu zmiany osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blawatka001
autorze , napisz cos jeszcze o tej waszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
Jestem dziwnym chłopakiem... mam naprawde 18 lat, nic nie kłamie.. wiem co czuje.. spowodowane jest to tym, że całe życie czułem się niekochany i zamiast stoczyć się na ulice, obdażałem innych miłością.. i moje uczucie jak jest to zawsze szczere.. dla wielu to śmieszne poprostu... ale tak jest.. wiele kobiet nie wierzy że ktoś taki istnieje.. i żeby nie było.. nie jestem jakiś brzydki czy coś, jestem wmiarę przystojny Mama zawsze wpajała mi i powtarzała chcesz żeby ludzie byli dla ciebie mili bądź miły dla nich, chcesz żeby cie kochali, kochaj ich jak ktoś cię uderzy to nie oddawaj ale powiedz "lubię cię" i wtedy mu będzie głupio i sie zastanowi co zrobił. to jaki jestem zasługa moich rodziców, ale moje miękkie i dobre serduszko swoją drogą.. ale jak to mówią jak ma się miękkie serce trzeba mieć twardą dupę, a moja już mnie tak boli że siedzieć nie umiem, ani chodzić więc zakładam pole siłowe na serce. i dupa nie bedzie boleć;) chce jej, nie innej. będę czekać bo wiem że jej zależy, i że chce później być ze mną wiem że mnie kocha, tylko chce się wyszaleć, ma jedyną okazję i muszę to zaakceptować, inaczej ją zranie, nie zrobi nic złego głupiego czy cos, wierze jej w to;) zbyt dobrze wie jak bardzo ją kocham i ktoś powiedział zeby być tajemniczym i grać niezdobytego.. po co? ja wolę się otworzyć, powiedzieć prawde, szczerze, jak trzeba to się rozpłakać, nie boje się tego.. i wiem! że jakby byli sami tacy faceci jak ja ! to na świecie nie było by wojen, kradzieży czy gwałtów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dzieciaku wes sie za ksiązki a nie dziewuchy ! Zreszta nie wiem czy któraś panienka chciała by takiego romantyka co pisze kilometrowe wiadomości i pantoflarza co "zrobi dla niej wszystko" ! miej troche godno sści i nie pisz takich postów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
jeżeli ktos chce się dowiezieć więcej to wygodniej i łatwiej pisze się na gg 38764238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
wiesz.. niektóre wolą takich a nie gnojów którzy traktują je jak suki:) ale widać ciebie trzeba trzymać krótko za morde;P zrozumiesz za kilka lat ;) i właśnie takiego kogoś będziesz chciała na męża, aby mieć dzieci, bo wiesz że odda się rodzinie i jak będzie trzeba to pójdzie do 2 pracy a nie siądzie przed telewizorem i krzyknie "stara, przynieś mi browara, a jak nie to wpierrrrdol'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
Boże Dzieciaku.. odezwała się panienka o 2 lata starsza:) nie każdy jest tobą zrozum to, chcesz kogoś dla kogo nie będziesz oczkiem w głowie i nie będziesz najważniejsza ;) prosze, tych jest odzajeeebania.. znajdz takich dla których będziesz... życze powodzenia;) śwait schodzi na psy..;/ ludzi dopada znieczulica.. nikt już prawie nie mysli o 2 osobie, o miłości.. większość chce tylko seksu.. media to promują.. ogarnij teksty do mnie, bo cię zaszczekam, a ty jak grzeczna suczka będziesz cicho. umiem być niemiły, wredny, ale nie lubie, zawsze potem mi przykro i często płacze..;/ no ale ;D to moje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonstar
jak ona wygląda?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający_na_maxxaa
jest bardzo atrakcyjna wg mnie najśliczniejsza na calym świcie, a każdy kolega zazdrości, choć nie na tym mi zależy.. ma klase, ma duże piersi, kształtną pupę i fajną figure:) ładnie chodzi pewnie spokojnie ciemna blondynka z idealną tarzą wydaje sie ze ma podkład a nic nie używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziecko jestem sporo starsza a ta data w meilu to data urodzenia mojej córki ! a Szczekanie to sobie zostaw dla tej panienki ;) Nie wiem skąd się takie ludzie biorą co myślą że juz wszystko wiedzą a mają zaledwie naście lat ! Wybacz ale już trochę przeżyłam więcej niż ty ale zrozumiesz to jak dorośniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka235689
Też mam taką obawę mój chłopak bardzo mnie kocha bardzo bardzo ♥ cały czas mówi mi że mnie kocha i oczekuje tych samych słów ode mnie , jestem z nim bardzo szczęśliwa , ale mieszkamy 120 km od siebie i boję się , że nie damy sobie rady że go skrzywdzę . Jak sądzicie mam odpuścić sobie ten związek chodź wiem , że już nikogo tak nie pokocham jak jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alterian at wp pl
Rozumiem cię. Bo sam tak kocham. Nie wiem czy 1 % ludzi potrafi tak kochać. Wiecie jaka to jest miłość? To jest taka miłość jak Arwen Undomiel ofiarowała nieśmiertelność, to jest taka miłość jaką w Seven Pounds Will Smith oddał siebie na części, i to jest taka miłość jaką w Meet Joe Black Śmierć ugięła się i zakochała.... Rozumiem cię. Bo sam tak kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteście warte miłości, wy, posiadaczki wagin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik747484748
Jeśli dużo was łączy po prostu powinniście być razem i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadaczka waginy :D ciekawe czy autora zmienił zdane w przeciągu 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×