Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiadoma26

Co robić gdy uczucie wygasa po 5 latach związku??

Polecane posty

Gość Niewiadoma26

Witam!! Potrzebuję rady, gdyż jestem w związku 5 lat. Mam 22 wiec moj związek zaczal sie gdy mialam 17 lat. Mój chlopak byl moim pierwszym chlopakiem, jednak nigdy nie czulam do niego tzw milosci od pierwszego wejrzenia. Zanim zaczelismy ze soba chodzic znalismy sie jakies 1,5 roku, gdyz razem chodzilismy do tej samej klasy. mozna by powiedziec ze nasz zwizek zaczal sie od przyjazni. Moje uczucie na poczatku bylo bardzo silne, kochalam go i nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Poswiecalam mu praktycznie caly swoj wolny czas, jednak tak bylo przez jakies 3 lata. Pozniej cos zaczelo sie psuc, zaczelam zwracac uwage na innych chlopakow nie jeden mi sie podobal bardzo, a w tym roku nawet mozna by powiedziec, ze jednym sie zauroczylam. Od tego czasu pomiedzy mna a moim chlopakiem zaczelo sie wszystko psuc. Najgorsze ze przed poznaniem tamtego chlopaka sie zareczylismy. Planowalismy slub za dwa lata ale teraz juz od kad wszystko sie popsulo nie mowimy nic o slubie. Moj chlopak wiedzial ze zauroczylkam sie kim innym znal nawet ta osobe, jednak kocha mnie tak bardzo ze byl w stanie to wytrzymac i nie zerwal ze mna. Ja w tym czasie powiedzialm mu ze nie wiem czy go kocham taka sytuacja niepewnosci trwa juz praktycznie 5 miesiecy a ja nadal nie wiem co robic. Kontakt z tamtym chlopakiem urwalam gdyz myslam ze to cos da i ze o tamtym zapomne a nam sie ulozy, jednak teraz wydajemi sie ze nie tylko w tym tkwi problem bo ciagle nie wiem czy kocham mojego chlopaka raczej interesuje mnie wszystko inne i wszyscy inni bardziej niz on. Kiedys potrafilam sie dla niego posiwecic a teraz jak mam zrobic cos co on by chcial a ja nie to sie strasznie irytuje. Czesto mysle ze nie ma to juz sensu, ale nie potrafie mu o tym powiedziec, nie chce go zranic, a wiem, ze zranie go bardzo mocno jak z nim zerwe. Poza tym nie jestem pewna czy dobrze zrobie odchodzac od niego, bo on jest naprawde wspanialym facetem, bardzo odpowiedzialnym, takim jakiego napewno nie znajde, jednak wydaje mi sie ze jezeli go nie kocham to on tez nie bedzie szczesliwy bo bedzie to widzial. Nie wiem jak sprawdzic czy go kocham. Proszę o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhh
nie czytałam wszystkiego , wystarczy wiek czas na zmiany ! przeciez nie bedziecie na siłe ze sobą , po co ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×