Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zapracowana26

Rolety czy żaluzje... Pomocy:)

Polecane posty

Witam, mam dylemat w moim domu z użytkowym poddaszem mam wszystkie okna ze szprosami, okna są dość duże białe, szprosy (18mm) są w kolorze okien... I tak się zastanawiam nad żaluzjami... bardzo mi się podobają, ale czy one będą ładnie wyglądały na oknach ze szprosami? Bardzo proszę o poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiem
Rolety, żaluzje nie pasują. Ja pza tym z roletami mam dobre doswiadczenia, czego o żaluzjach niestety powiedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czymś pasuje się zasłaniać przed sąsiadami... a sąsiadów mam blisko :D Tylko nie piszcie o zasłonach, bo to wieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtnnjt
zdecydowanie rolety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiem
Rolety są tanie, proste w montażu, mechanizm nie psuje się tak jak w żaluzjach, są łatwodostępne, wybór jest duży. Same plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja poradzę na to, że podobają mi się żaluzje:) taki fajny klimacik robią w domu:) Ale pewnie będą jednak rolety... Przypuszczałam, że będziecie za roletami :D Trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)witam żaluzje są ładne,ale jesli masz blisko sąsiadato zawsze musisz mieć zasuniete i nie widzisz świata! są takie rolety,które zasłaniasz od dołu do wysokości sąsiada:) albo z góry jak słonce swieci,albo całe .One są plisowane,nie wiem czy mieszkasz w bloku i od tego zależy podglądanie,ja mam sasiadów na wysokości moich okien i właśnie prawie cały czas mam podniesione do połowy rolety,a w dzień mam jano i wieczorem widzę ulice jak sobie ludzie tuptają:)) hihi alem się nagadała:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaa
Skoro Ci się podobają żaluzje to zamontuj sobie nie przejmuj się szprosami będzie ładnie wyglądało bym bardziej, że myślisz o drewnianych żaluzjach. Widziałam u znajomych super to wygląda i też mają szprosy w oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolety lepsze, żaluzje się szybciej psują ale też mają zalety można podgladać a ciebie nie widać jak sie odpowiednio ustawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszkaaa
rolety - zaluzje wygladaja wsiurowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awers
Dlaczego uważąsz, ze zaluzje wygladają wsiurowato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia355
Aneczka, piękne żaluzje, nawet nie wiedziałam, że żaluzje drewniane mogą mieć swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykaniepiszglupot
zdecydowanie rolety! na prowadnicach wmontowanych w okno będą pewnie ładnie wyglądały, a żaluzje są niestety beznadziejne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie rolety. Moim zdaniem są o wiele bardziej praktyczne niż żaluzje. Osobiście sądzę, że powinieneś je zakupić od firmy Debastor. Tam prezentują się naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie żaluzję, tylko trzeba pamiętać o dobrych końcówkach. Można je dokupić tu: http://www.bortex.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina 3375
ja znalazłam cos dla siebie szukając po grfice na zdieciach chyba nalepiej widać czego się szuka.lu macie link http://slaskie-rolety.bloog.pl/ może fotki pomoga wybrać rolety czy zaluzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba bym poszła w rolety. Rozwiązanie jest moim zdaniem praktyczniejsze. Możńa znaleźć z fajnych materiałów, w niezłych i ciekawych kolorach. Ozdoba i funkcjonalność w jednym http://zaslaniamyokna.pl/ ale już zrobisz jak uważass, poczytaj o siobie zobacz co bardziej odpowiada twoim wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plisy! Tylko plisy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie roleta. Zaluzje są staromodne i nie pasują do nowego stylu wnętrz. rolete mozna dobrac kolorystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluzje tez mozna dobrac kolorystycznie, ale trudniej utrzymac ja w czystosci, czesto jak odwiedzam domy gdzie sa zaluzje, to widze na nich kurz :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, kurz na zaluzjach wyglada niechlujnie. Ja mam plisy w calym domu, uwazam, ze to bardzo praktyczne rozwiazanie, bo mozna przyslonic szybe w dowolnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bezpieczniejsze będą zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Możesz rozpatrzyć się w ofercie tej firmy http://wesa.pl/oferta.htm Kiedy zamawiałam u nich okna pan ze sklepu namówił mnie na rolety zewnętrzne. Muszę przyznać, że to bardzo trafiona inwestycja,bo zostały estetycznie wykonane,a ja czuję się w domu bezpiecznie i bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie zamontowałam rolety bo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Wybrałam materiał, ktory można prac wiec juz w ogole super. Takie cudo znalazłam w sklepie http://dampex.pl/oferta/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaluzje chcesz, litości kobieto, toż to wiocha jakich mało. W latach 80 były modne +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×