Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
puchatka29

Posprzątam Kraków Pilne

Polecane posty

Hej , pisałam jakoś w lutym tutaj na forum prośbę o pomoc żywnościowa , dużo ludzi mnie zwyzywało , dużo zaszkodziło ( czyt : pod pretekstem pomocy wyłudziło dane osobowe ) były też naprawdę godne mistrzów kina bezinteresowne mocne Ii wyjątkowo złośliwe podjazdy. Jednak w tym kłębie złośliwych ,złych ludzi ,znalazły się anioły które mi pomogły . Teraz mogę powiedzieć że wychodze na prostą . przeprowadziłam sie za pracą ,pracuje . Jest mi nadal ciężko ,ale mam co dać dziecku jeśc . Rokowania dot zdrowia synka sa dość dobre ,a ja wychodze z depresji. W tym temacie nie chce prosic o wsparcie materialne ,a zapytać czy ktos z Krakowa nie potrzebował by doraznej pomocy przy przedświątecznych porządkach. Od czwartku tj .8 grudnia b.r , będę miała 4 dni wolnego. Bardzo mi zależy by zrobic normalne święta i dlatego pilnie szukam dorywczej pracy na te dni. Chciałabym by syn ,jak inne dzieci znalazł pod poduchą prezent,zwłaszcza że zasłużył sobie :) Z pensji nie jestem w stanie tego uczynić,ponieważ 3/4 z nadwyżką pochłania wynajem. Bardzo Was proszę ,jeśli będziecie szukac kogoś do sprzątania przed świętami ,pamiętajcie o mnie , naprawdę dam sobie radę nie gorzej niż profesjonalne firmy ,no ..może nie mam karchera i swoich środków ,ale jakośc wykonanej pracy będzie bez zarzutu. Proszę też o nie robienie sobie żartów bo to naprawde niesmaczne. Jeżeli ktoś miałby ofertę ,obojętnie co ( ulotki ,opieka) proszę napisać na mój mail gazetowy puchatka29@gazeta.pl ps : prosze nie pisac na ten mail na interi bo tam nie mogę sie zalogować ;/ ( sądze że ktoś "życzliwy" się włamywał )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×