Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyMarian

Siedziałem nad tym przez ostatnie 3h.

Polecane posty

słuchać bym tego nie mogła, bo bym do głowy dostała, ale ja sie tam nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nigdy nic nie wiadomo ;) Z muzą bywa różnie, raz wyjdzie raz nie wyjdzie :) Nie może być monotonnie ale jednocześnie musi być spójnie. Zobaczymy. Zwykle mam tak, że jak coś zrobię to później już do tego nie wracam. Czas się jednak przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzisz tylko w housie, czy inne klimaty też robisz? lubię house, ale także minimal i dubstep, najchętniej z wokalem fajnym jakimś jak cos stworzysz daj na kafe, albo wyślij mi na mejla. chętnie posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no robię wszystko jak leci ;) od popu do DnB mam słabego neta temu nie mogę powrzucać setek moich utworów właśnie ostatnio próbuję się przestawić na DnB i Dubstep ale nie mogę czegoś dobrego wykręcić z wokalami to jest ciężko strasznie (znaleźć jakiś dobry darmowy plik) Skoro lubimy podobną muzę to może ci przypasuje to: DJ Marky & S.P.Y. - Yellow Shoes (Official Video) Innerground Records Ja słucham tego ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Muszę już lecieć Troszkę później przesłucham kawałek z twojego linka Jak się znowu zgadamy to napiszę ci co myślę Trzymaj się malutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×