Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość Zuzus
Nasz kamerzysta jest z Białegostoku. Nazywa się MMStudio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede miala wszywanego stanika do sukni,wole miec na sobie:-) ja nie bede miala kamerzysty bedzie u mnie tylko fotograf,to jest moj kolega zajmuje sie fotografia slubna i place za zdjecia ze slubu,wesela i plener 1000zl,widzialam jego fotki i sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
ja też mam kolegę który za wszystko weźmie 700zł tzn za zdjęcia a stanik Panie doczepią mi w 4 miejscach po ślubie dostaje go w nienaruszonym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe Warszawa Jestem dj-em,wodzirejem który z ogromną przyjemnością poprowadzi państwa Wesele i postara się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety - Studniówki,itp Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a jak będziecie mieć ustrojony samochód? ja się nie mogę zdecydować pomiędzy żywymi a sztucznymi kwiatami, jedne i drugie mają swoje wady i zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex_andra_
My bedziemy miec tylko fotografa, kamrzysta nie bierzemy. Bielizne i rajtki mam już. A najlepsze jest to że w sobote skręciłam sobię kostkę i mam spuchniętą.....oj będzie boleć na weselu ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex_dndra_ wspolczouje skreconej kostki wiem co to jest,sama mialam to kilka lat temu i do dzis odczuwam :-( a co do strojenia samochodu to sklaniam sie ku sztucznym kwiatom,moze nie zachwycaja tak jak zywe ale sa bardziej trwale.widzilam kilka przystrojen ze sztucznych gozdzikow i bardzo mi sie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam sobie bielizne hurrrra Ja już jestem gotowa do ślubu . Jeszcze mój drogi narzeczony musi kupić sobie koszulę i krawat uffff Niedługo wielkie odliczanie się zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, U nas też już finisz. Jeszcze tylko przymiarka i odbiór sukienki i dla pana młodego pasek do spodni :) bo schudł :D A w najbliższą sobotę mam wieczór panieński. Panna Młoda, polecam stronę : http://www.ballmani.pl/Katalog/KOLEKCJA-SLUBNA/KRAWATY-SLUBNE/ Zamówiliśmy tu krawat i spinki - i poza obniżką jeszcze dostaliśmy rabatr 30%, więc w ogóle super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my odebraliśmy 2 dni temu obrączki, są przepiękne i juz nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ją nosić. w przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie przyjaciólka i tez bedzie panienski :) poza tym zaliczyłam dzisiaj mega trudny egzamin na studiach ( w końcu! ) więc też jakoś czuję jakbym kolejną ważną rzecz załatwiła. widzę, że u Was dziewczynki też powoli do przodu, oby tak dalej :) mój narzeczony jeszcze nie ma garnituru ani nic, ale to dlatego, że schudnie do ślubu. pozdrawiam Was wszystkie i miłego wieczoru :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananke80
Cześć dziewczyny;))) Wracam do Was już po zmianie nazwiska czyli po ślubie.Jak już zapewne czytałyście ślub miałam w tę sobotę 8 września.Było cudownie!!!Pogoda piękna,goście zadowoleni z wesela my z mężem;))) również.Troszkę mnie sukienka denerwowała na początku bo była wiązana z tyłu i czasami opadała ale dałam sobie z nią radę;))) Plener wyszedł rewelacyjnie,zdjęcia mieliśmy robione dopiero 11 września ale za to mogliśmy przez trzy godziny poszaleć))) Kamerzysta na weselu był tak przystojny,że każda kobieta chętnie bawiła się na parkiecie żeby tylko być obok niego hahahhaa.Mam nadzieję,że Wam również uda się ślub tyak więc trzymam kciuki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narzeczony tez jeszcze nie ma garnituru,wybieramy sie na zakupy w sobote,mam nadzieje ze pojdzie sprawnie. obraczek jeszcze nie mamy czekamy az odezwie sie jibiler bo zamawialismy je na poczatku lipca. wczoraj bylam u krawcowej na przymiarce kilka drobnych poprrawek i bedzie ok,za tydzien kolejna i suknie bedzie mozna odbierac:-) moze to glupie pytanie ale dziewczyny jaki bedziecie mialy kolor rajstop/ponczoch?powinny byc biale(mnie jakos ten kolor odpycha)ja wole jakies cieliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
ja też nie lubię białych rajstop/pończoch kupię sobie cieliste i pończochy i rajstopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananke80 - gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego na waszej nowej drodze. Super, że pogodę miałaś i że zabawa się udała. A jak podróż poślubna? Nie pamiętam czy pisałaś na forum o tym. Jedziecie czy odkładacie na inny czas? genova my z narzeczonym też jedziemy w weekend po garnitur i też mamy nadzieję kupić już w końcu... Ja mam suknię do odbioru 26.09. :) Ale chyba się wstrzymam z 2 tyg, niech powisi w pracowni sukien. Byłam w tym tyg na pierwszej przymiarce tzw. szkieletu, do sukienki ślubnej to jeszcze podobne nie było, ale pani mi ten szkielet (podszewkę) dopasowała idealnie na szpilki. Ja mam białe pończochy i na zmianę w razie co drugie białe. Nie przepadam za białymi, ale raz w życiu mogę założyć, jakoś nie widzę innych rajstop do białej sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam biale cienkie pończochy. Jakoś cieliste z białymi butami wydawałoby mi się że wyglądam komicznie ;/ Widzę, że wszystkie mamy pracoopwity weekend szaleństwo zakupów trwa. Ja z moim Lov będziey latać za koszulą. Mam nadzieje, że ją wreszcie kupimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananke80 - również gratuluję :) Dziewczyny - mój facet szył garnitur na miarę w Rolandzie - jeśli ktoś jest z Wwy polecam :) trwa to około 2 tyg. można wybrać materiał i wszystko wszystko. Poza tym jest miła obsługa i konkurencyjne ceny, my za wełnę 100 i szycie z poprawkami daliśmy 950 zł., więc uważam że tanio. "Plastiki" są po 500 zł. Koszule to też w sumie nie problem - Wólczanka, Vistula i chyba każda firma ma ofertę ślubną. My wybraliśmy Wólczankę - jako że kolor koszuli był identyczny z moja sukienką. Co do wieczoru panieńskiego - pojęcia nie mam co moje dziewczyny wymysliły - powiem Wam po weekendzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rajstop vel pończoch - mam krótką suknię, wybieram więc samonośne pończochy cieliste. W białych przy takiej sukni czułabym się fatalnie i równie fatalnie bym wyglądała - jak podstarzała lolitka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję cieliste rajstopy, bede miała czerwone buty wiec białe nawet by niezbyt pasowały :) mam przymiarkę 6 pazdziernika dopiero... a suknie odbiore pewnie jakos na 2-3 dni przed slubem bo nawet nie mam za bardzo gdzie trzymac jej w domu... a z narzeczonym wymyslilismy prezent dla rodziców. na początku mielismy im kupic ramki cyfrowe, ale ze w podobnej cenie mozna dostac tablety, to kupimy im tablety. rownie dobrze mogą robić za ramkę a w razie czego maja szereg innych funkcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananke80
Dziękuję za życzenia;))) Co do podróży poślubnej to za jakiś czas się wybierzemy.Jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie ale mamy parę pomysłów.Jak na razie odpocząć trzeba od tego wszystkiego i na spokojnie zaplanować podróż.Może DUBAJ... Dziewczyny ja miałam białe pończochy i wcale źle się w nich nie czułam wręcz przeciwnie wygląda się w nich tak świeżo,niewinnie i seksownie jak to mój mąż powiedział tak więc nie miejcie obaw je założyć.Na podziękowanie dla rodziców kupiliśmy drzewka genealogiczne można powkładać tam zdjęcia super to wygląda.Co do sukienki to ja miałam dwie przymiarki w maju miałam drugą i przy odbiorze stwierdzono,że schudłam tak więc starajcie się pilnować wagi bo nawet nie wiadomo kiedy schodzą kilogramy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj biegaliśmy po sklepach za koszulą niestety nie ma takiej jak mój M sobie umyślił. Poszukujemy koszuli super slim mocno wytaliowaną może słyszałyście o jakiś sklepach gdzie można takie dostać? Vistula, Wólczanka, Lambert odpadają tam byliśmy i nic takiego nie ma ;/ Co do wagi to ja mam chyba na odwrót zamiast chudnąć to ja tyje :):) Dzisiaj od rana był już jogging i zero słodyczy. Czas zacząć się wziąć za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z kupnem garnituru poszlo bardzo sprawnie,wszystko udalo sie nam kupic w jednym sklepie,Garnitur,koszula,krawat,spinki.babka proponowala jeszcze kamizelke ale jak zobaczylam w niej innego faceta to odrazu zgodnie podziekowalismy ale wolimy bez kamizelki.no moj musi wybrac sie jeszcze do krawcowej nieco skrocic spodnie i wezic w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopy/pończochy
Dziewczyny, białe rajstopy-pończochy, to zły wybór, fatalny wręcz z punktu widzenia stylu i dobrego smaku . Tylko cieliste. Białe zakladają dziewczynki do I Komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Jestem na kacu po wieczorze panieńskim - głowa mnie boli, że aż spać nie mogę :) ale było fajnie! Spokojna babska nasiadówka z plotkami, wspomnieniami, fajnym jedzonkiem i ekstra drinkami :) W prezencie dostałam dzień w SPA :D więc przed ślubem będę miała dzień relaksu. Co do diety - od 3 tygodni jesteśmy z moim lubym na South Beach - oczywiście czasem ją łamię, jak np wczoraj. Jestem jednak bardzo zadowolona bo zrzuciłam 4 kg a do ślubu liczę że pozbędę się jeszcze 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna Heheheh powinnaś spać, odpoczywać a nie siedzieć na kafe:) Fajnie, że udał Ci się Panieński. Ciekawe co dla mnie dziewczynki szykują, wiem tylko, że połowa odpadnie bo akurat przed moim ślubem wszystkie porodziły dzieci albo są w ciążach ehhhh. Chyba ja jedyna z tego towarzystwa pić będę :) Dieta hmmm u mnie by nie przeszła. Po mnie musi się pot lać, żebym czuła, że z moim ciałem coś się dzieje :) Dzisiaj od 7-30 do 8-30 był jogging:) Kupiliśmy wczoraj koszulę i krawat i skarpetki jupiiiii ale chodziliśmy po sklepach od 12 do 18 Myślałam, że nogi mi w d.... wejdą :):):) rajstopy/pończochy Hehe to ja będę wyglądała jak dziewczynka do komunii no jupi:):) Uważam, że każdy wybiera to co jemu się podoba. Ja mam białą bieliznę biały pas i białe szpilki nie wyobrażam sobie do tego zestawu innego koloru pończoch :):) Fakt jakbym miała fioletowe czy czerwone buty no to takie połączenie by wyglądało komicznie :) Wyglądałabym jak Paź:) Módlmy się o pogodę bo jesień już widać i niestety czuć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda czuc juz zblizajacac sie jesien,ale ja jestem dobrej mysli bedzie ladna pogoda,slnce brak chmur i wiatrua temperatura ok15stopni bylo by super. a co do wagi to przytylam w sierpniu ale to niestety wynikalo z tego ze caly miesiac przesiedzialam nad biurkirm i podjadlama miala wtedy tyle pracy ze nie bylo czasu na ruch,teraz juz wrocilo wszystko do normy i waga spadla ale i tak musze sie pilnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda czuc juz zblizajacac sie jesien,ale ja jestem dobrej mysli bedzie ladna pogoda,slnce brak chmur i wiatrua temperatura ok15stopni bylo by super. a co do wagi to przytylam w sierpniu ale to niestety wynikalo z tego ze caly miesiac przesiedzialam nad biurkirm i podjadlama miala wtedy tyle pracy ze nie bylo czasu na ruch,teraz juz wrocilo wszystko do normy i waga spadla ale i tak musze sie pilnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×