Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila4393

Poród

Polecane posty

Gość kamila4393

Hej. dziewczyny jestem 3 dni po terminie porodu i nic. Mam sie czym martwic czy tak sie zdarza poprostu...??? Lezałam w szpitalu zadnych skurczy nic a nic az w koncu mnie wympuscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila4393
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parus
Nie musisz się martwić. Skoro byłaś w szpitalu, zbadali Cię, obejrzeli wody płodowe,rozwarcie szyjki macicy i nic nie wskazuje na zagrożenie ciąży i płodu, to znaczy, że masz jeszcze chwilę czasu do porodu. Termin swoją drogą, a natura swoją. Dziecko wie, kiedy ma się urodzić, a kilka dni w przsunięciu terminu nie jest zagrożeniem. Nawet do ok 10 dni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila4393
Dziekuje za odpowiedz ulzyło mi :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszorajszymdzniemjest
ja urodzilam 10 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas lezałyscie w szpitalu po porodzie czy cierpliwie w domku czekałyscie na rozwiązanie..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja napisałam dopiero przeczytałam :). chodziło mi o to czy cały czas po terminie byłyscie w domku czy w szpitalu musiałyscie lezec do rozwiazania..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te które można dostać osobno
Ja urodziłam 5 dni po terminie, dzięki mojej lekarce, bo inaczej spędziłabym święta w szpitalu ale jak się okazało dobrze, że wywołali poród bo wody były już zielone. W szpitalu pojawiałam się tylko na ktg i do domku, po terminie byłam codziennie jak akurat była moja lekarka na dyżurze to rownież mnie badała. W sumie cieszyłam się z tego wywołania, bo przed miałam już od ponad tygodnia co noc skurcze, dość mocne i co 6-7 minut więc codziennie prawie jechaliśmy do szpitala na poród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa bez czapki
ja czekalam i doczekac sie nie moglam(druga ciaza, za pierwszym razem prawie tydzien po terminie urodzilam). Wiec wypilam dwie lyski oleju rycynowego :) urodzilam tego samego dnia. Stary naturalny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila4393
ten olejek nie zaszkodzi dziecku..??? Mam w domu, moze spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała urodziła sie w terminie ale od 39 tygodnia biegalam po schodach, kochaliśmy sie z mężem itp.;) mieszkam w uk więc tu nikt mnie nie badał aż do pierwszych regularnych skurczy;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×