Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyMarian

Jecie czosnek ?

Polecane posty

Ostatnio kumpel mi naopowiadał jaki to niby zdrowy jest. Zjadłem wczoraj trzy ząbki. Dziś mam plan znowu tyle zjeść. Nawet mi smakuje. Piecze jak cholera ale tak ma ponoć być. Jest mały problem bo zapach w ustach zostaje. Mi to nie przeszkadza ale innym pewnie tak. Macie jakieś doświadczenia ze spożyciem tego warzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palisander
podobno z białym serem tak nie zionie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhskjkla
po zjedzeniu czosnku najlepiej przekasic gorzka czekolade ponoc eliminuje przykry zapach z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zdrowy
ale jedz go z czymś, bo gdzies czytalam ze w wiekszych ilosciach moze szkodzic zoladkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbuję te sposoby na złagodzenie zapachu z ust. Co do skóry to chyba mit. A widać jakieś pozytywne skutki u męża jak tak codziennie zajada czosnek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skora capi jak nie wiem co:O poczujesz rano jak sie obudzisz albo jak ktos wejdzie do twojego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
jem czosnek na zmiane z cebula zawsze na kolacje bo uwielbiam wlasciwie nawet keidy mam katar, czy czuje sie chora to od razu mam ochote na czosnek, cebule, ewentualnie rzodkiewki lub rzepe, surowy por - wszystko ostre i smierdzace nie chorowalam od 3 lat w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię czosnek
Miażdżysz czosnek lub drobno kroisz, czekasz pięć minut, wrzucasz do letniego mleka i wypijasz duszkiem przed snem. Zdrowiej i mniej capi później (ale tylko trochę mniej;) http://czosnek.pisz.pl/przepisy-z-czosnkiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro pedro
zdrowo jest jeść czosnek ale przy zakupie należy zwrócić uwagę by nie był to czosnek sprowadzany z chin! słyszałam ze pietruszka neutralizuje zapach czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×