Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klej kropelka albo inny super

Prezenty wymyślone czy zamówione?

Polecane posty

Gość klej kropelka albo inny super

Jak u was wygląda kwestia prezentów? Ja lubię niespodzianki - zwykle dostaję prezenty przemyślane od mamy, brata lub partnera. Także przyjaciółka mi kupuje coś, co "a właśnie chciałam kupić". Ale np. mój narzeczony chce szprychy do rowera, bo zbiera swój "super sprzęt". I nie to, że to byle jakie szprychy, tylko super-cośtam i sobie całe 280zł zachowałam na to (w tym wliczony prezent mikołajkowy). Jakoś aż głupio mi ten prezent pakować, bo ani on w moim pojęciu wyjątkowy, ani to niespodzianka, więc po co pakować. No i moim zdaniem głupio drogie, ale w sumie za jego rower bym sobie dobre auto kupiła ;p Ale jak go stać... Ja sama zamówiłam sobie prezent urodzinowy, bo miałam miesiąc temu. I dostałam co chciałam, ale czegoś mi zabrakło ;/ Wiedziałam co jest w pudełku... Z innej beczki moja mama się irytuje na zamawiane prezenty. Fakt, wybiera dobrze i celnie dla każdego, ale jak się ją poprosi o coś to już wiadomo, że "Mikołaj pod choinkę nie przyniesie". No i jak to u was? Jakie wolicie? Jakie dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wole wymyslone, w sumie
fajnie, jak sie pokrywaja z tym, czego pragne, ale nienawidze prezentow przy ktorych ktos sie nie postaral, sam nie pomyslal, czuje sie wtedy jakbym nic dla tej osoby nie znaczyla, a ona sama byla malo pomyslowa :o Takie same odczucia mam np. do pierscionkow zareczynowych - jesli babka sama je sobie wybiera, to juz nie sa "prawdziwe" zareczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej wymyślone
u mnie nie ma na szczęście tradycji dawania zestawów kąpielowych czy piżamy flanelowej. Nie zawsze się z prezentem trafi, wiadomo, ale też nie dostałam nigdy niczego, z czego musiałam sięna pokaz cieszyć. uwielbiam ten dresszczyk jak się bierze paczuszkę, rozrywa papier i odnajduje skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Wg mnie liczy się sam gest,a prezent to drugorzędna sprawa. Zajrzyjcie do nas www.Donicestalowe.pl mamy szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Widzisz, bo jak to jest takie dokładne zamówienie, to rzeczywiście, zero podniety. Ale można to obejść. Mianowicie podaje się listy 5 upragnionych produktów. Czyli wiesz, że nie dostaniesz czegoś zupełnie nietrafionego, ale nie wiesz co to będzie. Mój facet dostanie coś z outletu na Dobrej do swojego iPada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gree_tea
Ja lubię niespodzianki, ale przyznam się, że czasem zdarzyło mi się "zamawiać" prezenty. Np. rok czemu bardzo chciałam mieć paletkę cieni od Artdeco, poprosiłam chłopaka, powiedziałam mu jakie kolory i dostałam ją, nie żaluję, bo okazały się bardzo fajne. Poza tym mój chłopak zadbał o element niespodzianki i dokupił mi piekny szal. Ale jakby wziąć to procentowo to jednak częściej prezenty są dla mnie zaskoczeniem, to co ja mam innym podarować raczej też sama wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze mówie co chce dostać i np ostyatnio od chłopaka dostałam piękną ...enkę z 5ave, i wiedziałam co chce i to dostałem więc dla mnie super 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile ta osoba dla Ciebie znaczy, znajomemu możesz kupić coś co mu się przyda i tyle albo coś co lubi, a osobie bliskiej najlepiej sprecyzować prezent w taki sposób by był on i sentymentalny i przydatny i ładny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×