Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham Tatry

Cień na teście ciążowym - potrzebna interpretacja, foto

Polecane posty

Nie wkurzam siebie, gdybyś przeczytała troszkę wcześniejsze wątki, wiedziałabyś, że test zrobię, może nawet jutro rano w takim razie. A jesli Ciebie wkurzam, no cóż, nie musisz odpowiadać na moje posty. Widocznie się nie znam więc pytam. Nie widzę w tym nic złego. W każdym razie, dziękuję za odpowiedz, bo jak sama widzisz, strona podaje błędna informację. A ja nie należę do osób, które muszą robić codziennie testy. Wyszedł mi test taki jaki wyszedł, im dłużej będę zwlekać, tym większą będę miała pewność co do wyniku następnego. I nie widzę nic złego w swojej cierpliwości. A jeśli ktoś ją tutaj traci, no cóż... trudno :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ty robisz zamieszanie
Owszem, czytałam Twoje odpowiedzi, zawsze czytam, zanim sie na jakims temacie wypowiem. Chodzi mi o to, zebys zrobiła normalny, apteczny test, bo przy twoim pojawiły się niejasności: niepewna instrukcja obsługi i jak jedna pani stwierdziła po kolorze twojego testu, ze to chyba owulacyjny jest? Nie wiem, to twoja sprawa kiedy zrobisz test, ale już od 5 stron przeżywasz, ze zrobisz za 5 dni, po weekendzie, jutro itd. Gdyby cię to waliło, to byś tu nie pisała. A, ze odpowiadam... Jak widzę, ze ktoś nie rozróżnia testów, to musze odpowiedzieć:p Dlaczego najpierw nie poczytasz w necie, nie zorientujesz, a dopiero potem nie robisz testu? Kupiłaś testy owulacyjne i nie wiesz jak działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
Ferrari.. sama w podskokach stąd.. :) Ja też właśnie czekam żeby zrobić kolejny test bo z pierwszym się pospieszyłam a drugi zrobiłam dziś na wieczór :P jestesm w 31 dniu cyklu. Tempka 37,1 okresy mam nieregularne ale najkrótszy trwa 28 a najdłuższy 31 dni. Poczekam jeszcze z 5 dni i zrobie test rano o ile nie dostanę @. Mam nadzieję że nie :D Piersi mnie nie bolą, ale sutki zaczęły pobolewać. Mam taką zagęszczoną mleczną wydzielinę. A z objawów które sobie chyba wmawiam.. wstręt do alko, mdłości, bóle głowy rano, senność.. zmęczenie. Na obu testach jest widoczny cień cienia.. no i piersi mnie coś swędzą :P Zawsze przed okresem byłam nerwowa i miałam ostre napięcie przed@.. a teraz nic. Nie czuję zeby miała przyjść więc licze na fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie rodzi się z wiedzą jak się robi testy owulacyjne. Zresztą zaczęłabym je używać za jakieś dwa tyg? Więc do tego czasu pewnie bym się dowiedziała. Mój test ciążowy jest zielony, nie wiem jaki powinien być, taki jest. Jest na nim drukowanymi literami napisane HCG. Z ciekawości otworzyłam test owulacyjny i jest niebieski. Mnie to nie wali, naprawdę, skoro założyłam wątek, to po prostu w nim piszę, pytam, dyskutuję i odpowiadam na pytania. A poza tym na jakiej podstawie uważasz, że nie odróżniam testów???? Aha, apteczny kupiłam, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ty robisz zamieszanie
Chodziło mi bardziej o interpretację wyników tych dwóch testów, piszesz, ze jest jedna do obydwu, a nie moze tak być. Ok nie będę się powtarzać, bo mi sie nie chce, wiesz juz chyba o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
Ej.. generalnie to myślałam że takie fora są po to żeby troszkę poopisywac swoje emocje, doświadczenia i sie nimi dzielić z innymi. Jeśli którąś nie interesuje to co piszę AUTORKA to niech sie nie wypowiada.. Bo mam wrażenie że bardziej przeżywacie jej wypowiedzi niż ona sama swoją sytuację ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ale przecież ja tej interpretacji nie wymyśliłam... Znalazłam, wkleiłam, zapytałam. Odpowiedziałaś mi i jestem Ci bardzo wdzięczna :) testująca, dzięki za dobre słowo, życzę dwóch porządnych kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
nie ma za co :) i ja też życzę tego samego :) tylko boję się że te bolące sutki to na @ :/ chociaż tak nigdy nie miałam :( chociaż mojej koleżance w 4 tygodniu pokazywał negatywny. Z badań krwi się dowiedziala że jest w ciąży :) Zazdroszczę tym co wiedzą praktycznie od samego początku i tym co się @ nie spóźnia :P bo wiedzą na czym stoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajmdmwmjmjmj
No nie ale sie usmialam :-D eh kafe to jest kafe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki wiec ja sie wypowiem co do testow bo robilam ich az 50 hehe. A wiec autorko mi kilka dni przed @ wyszedl pozytywny a kreska byla jeszcze mniej widoczna niz u Ciebie bo jak robilam foto to jej nie bylo widac ja sama ja widzialam. I tak testowalam codziennie po 2 testy a dlatego ze pracowalam na nocki wiec nie mialam jak zrobic z porannego moczu ;) Teraz mam synusia 3 miesiecznego ;) Co do dziewczyny ktora pisala ze testy owulacyjne wychodza tylko przez pierwsze 14 tyg w ciazy pozytywne to nie jest prawda wychodza one caly czas ja robilam nawet w 8 miesiacu z ciekawosci i tez byl pozytywny. A i mi 1 owulacyjny pokazal ciaze d;atego tak pozniej testowalam juz ciazowymi. ja chwile po owulacji zrobilam (potwierdzonej testem) zrobilam kolejny i wlasnie wyszedl mi pozytywny wiec sie bardzo zdziwilam jak moze byc jedna owu za 2 no ale jednak to byla juz ciaza. Wiec na moje autorko moge Ci gratulowac i zyczyc szczesliwych 9 miesiecy. aha jeszcze jedno w 1 ciazy wyszedl mi taki sam wynik(taka sama kreska) jak u Ciebie po 3-4 dnia spodziewanej @ ale niestety dlugo sie nie nacieszylam w 12 tyg dowiedzialam sie o ciazy obumarlej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to ciąża. Niestety fota na tyle niewyraźna, że nie widać zabarwienia [powinna być bladoróżowa].W przypadku testów ciążowych - jakakolwiek druga [ale różowa!] kreska oznacza, że w org są ilości hcg ponad normę. Piszę o kolorze, bo czasem bywa w niektórych testach, że wyjątkowo miejsce, gdzie ma być druga kreska, jest odbarwione fabrycznie, co widać dopiero po tym, gdy test nasiąknie. Dlatego warunkiem jest, by kreska byłą różowa.Testy owulacyjne: tu druga kreska jest normalna niezależnie od ciąży i nawet całkiem pozytywny test owulacyjny [czyli obie kreski takie same] wcale nie oznacza ciąży z automatu. Po prostu: w ciąży test owulacyjny wyjdzie dodatnio, ale dodatni test owulacyjny nie świadczy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Autorko
do S_Gosia_S Na instrukcji moich testów owulacyjnych była informacja, że mogą wyjść pozytywnie do 14 tyg. ciąży - i tę informację przekazałam. Jeśli faktycznie wychodzą w ciąży pozytywnie cały czas - nie wiedziałam o tym i przepraszam, jeśli wprowadziłam kogoś w błąd. Myślę jednak, że to, czy testy owulacyjne wskazują ciążę do 14 czy 40 tygodnia nie ma większego znaczenia. przed 14 tygodniem większość z mam i tak orientuje się, że spodziewa się potomstwa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam identyczna
kreske. na paskowych nie zawsze wychodzi rozowa...u mnie bylo po prostu zabarwienie w tym miejscu,tzn widac bylo,ze jest kreska,ale rozowa to ona nie byla..teraz jestem w 25 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania3333
Wielkie gratulacje!!!!! Ja tez za tydzień chciała bym zobaczyć II kreseczki. Czytałam ten topik ale teraz postanowiłam napisać i pogratulować. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam identyczna
no i bajka.GRATULACJE! Teraz tylko dbac o siebie i malenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
A NIE MÓWIŁAM! Gratulacje:) Byłam pewna, że jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk;;;;;;;;;
GRATULUJĘ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne kreseczki zupełnie taki
e jak na moim teście ;) a mały już skończył 10 miesięcy i zaczynam chcieć następne dzieciątko:) gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 stałych nickow mam a co
gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje
cieszysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledziłam Twój wątek i czekałam na finał nie odzywając się. Teraz mogę ci powiedzieć, że u mnie też była taka niewyraźna kreska. 4 dni, dzien po dniu robiłam testy i zawsze byla taka blada, a może i bledsza nawet. Dziś jestem mamą 4 miesięcznej córeczki :) Gratuluję :) Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxsdfghjkl;,mnbvc
gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Autorko moje gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczekajka32
zazdroszczę i szczerze gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Tatry bardzo gratuluje!!!! mamy kolejna mamusie:) jak ktos pisal wczesniej dbaj o siebie i zycze ci ksiazkowej ciazy i by ten okres w twoim zyciu nalezał do tych wyjatkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×