Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna 25 sisi

CHORUJĘ NA BIAŁĄ A4 QUATTRO!!!

Polecane posty

Gość Rany...........!!!!!!
Nooo jest szmaciara piękna... ale tylko biała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 25 sisi
tate kupi mi jej model w skali 1:100000 :classic_cool:🖐️ PS: tak, mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 25 sisi
Nie podszywaj się !!! Na pewno nie w takiej skali :p :p :P pierwsze słyszę że audi jest nudna ale oki ford dla kosmity czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3465346346
Radze wybrać inny silnik, 2.0 TFSi jest strasznie awaryjny :O po 70 tkm cały czas się coś psuje, o dziwnych dźwiękach wydobywających się spod maski których ASO nie słyszy nie wspomnę :O Po 50 tkm samochód stracił połowę mocy, a serwis stwierdził, że sprawdzili i wszystko jest ok. :O Naprawili mi to w jednej z firm zajmującej się tuningiem, coś tam z wtryskiem było nie tak :O ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345454534345
Mam zamiar sprzedać to padło i kupić troszke śmigane Exeo z 1.8T pod machą, ten silnik jest pancerny. :classic_cool: Szkoda, że już go nie produkują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja pierdziele... haha
Katarzyna 25 sisi mam taką ten sam silniczek :) tylko czarną...I wiesz jak na razie wszystko gra , niesamowita jazda... mam w automacie chwale sobie, moc jest niesamowita i ja polecam... ale sprawdź dobrze zanim kupisz nie wiadomo kto przy furce wcześniej grzebał i co się z nią wcześniej wcześniej działo... Życze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audi to dobre samochody, ale ich stylistyka trafia w gusta najczęściej emerytów, bo jest zwykła i prosta. Ja z Audi lubię tylko A1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba.....;)
a ja chce audi Q7 :D :D :D bo mam dwójkę dzieci :) jest boska! ta też w sumie niczego sobie... Taka biała,,, ma ładne światła nie to co te stare audice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 25 sisi
Alanyaaa to czym ty jeździsz :D Pojechałaś teraz ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nissanem Almerą. Tak samo nudny jak i Audi, ale jeszcze nie jestem w tej komfortowej sytuacji żeby kupować samochód dla wyglądu. Ale musicie przyznać, że nie licząc kosmicznych i totalnie niepraktycznych drzwi ten Ford jest cudny jak obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 25 sisi
fannky mnie też sie nie podobają... Ale nie audice białe... Biała audi to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gadajcie sobie....
Ja jeżdżę alfa 159 :) ale spoko audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś tolerowałam tylko czarny kolor samochodu, ale od jakiegoś czasu podobają mi się białe. Wiadomo, nie wszystkie, ale jak ma do tego ładne felgi i jest dobrze wykończony to wygląda zacnie, no i przyciemnione szyby też by się do takiego białego przydały. A brud tak samo widać jak na czarnym, więc na myjnię i tak trzeba śmigać non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gadajcie sobie....
"no to nieźle zwieraczami będziesz musiała się napracować żeby taką mieć " A niby dlaczego??? a może podjedzie pod twój dom taką za miesiąc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 25 sisi
Ja na myjnie jeżdżę co drugi dzień średnio lubie mieć czyste auto więc nie ma problemu :D :D :D :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×