Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e5ue65urt6uru

Jak zagadać do dziewczyny która pracuje w butiku

Polecane posty

Gość e5ue65urt6uru

Chciałbym jakoś zagadać do dziewczyny która pracuje w jednym z butików w centrum handlowym, z tego co zauważyłem bo często tamtędy przechodzę to zazwyczaj stoi na kasie albo układa pudełka z butami.Dziewczyna jest bardzo ładna i w moim guście, marzyło by mi się do niej zagadać ale nie wiem czy ma chłopaka i nie wiem również jak to zrobić.Dodam że mam 25 lat i nie jestem gówniarzem, mam za sobą dwa poważniejsze związki a od roku jestem sam i czuję się bardzo samotny.Nie wiem jak zagadać do niej, co powiedzieć żeby się nie spalić i tak dalej po za tym ona w pracy jest więc nie wiem czy tak sobie mogę zagadywać.Co polecacie ? Pytanie raczej do dziewczyn , w ogóle to chciałbyś być zagadane w pracy przez kolesia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghghghghgh
ja bym chciała.. :) możesz zawsze ściemnić np że szukasz czegoś dla kogoś, mamy, taty, brata, siostry... zawsze będzie łatwiej i iść na żywioł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e5ue65urt6uru
Nie nie taki sposób odpada bo stres by mnie zjadł, wybieramy buty dla mamy a ja bym i tak nie wiedział co dalej haha Wolałbym podejść prosto z mostu tak jakoś ukradkiem i po cichu coś jej powiedzieć miłego żeby zdobyć jej numer a później bym do niej zadzwonił po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod koniec sierpnia
normalnie zagadaj i nie rob z siebie pajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×