Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paralinka pralinka

nie boicie się nosić takich drogich pierścionków?

Polecane posty

Gość ech..................
tak na logike myśląc to gość miał niezły deel. Buchnoł z 10 20 panienek i ustawiony :) A nie do sklepu sie włamywać kamery i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartikka
moj pierwszy zaręczynowy spontaniczny jest z tureckiego bazarku w przeliczeniu gdzieś za 4zł i jest dla mnie droższy niż ten oficjalny za 7 tys. nosze oba ale często przyłapuję się na tym ze ten brylant rzucony poniewiera sie gdzieś w szufladzie a ten "bazarkowy" w pudełeczku razem z obrączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyllllaaaanccciiikkkk
mam pierścionek za ponad 1200zł i czego mam się bać? nie spada mi, palca też mi chyba nikt nie odetnie bo kto wie ile ten pierścionek kosztował? zresztą 1000zł jak na zareczynowy to i tak niedużo. celebryci noszą pierścienie po kilkaset tysięcy i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam z brylantem
hm... ja dostałam za około 15 tys. jest piękny,ale faktycznie trochę się o niego boję.. ostatnio myślę o tym by samej kupić sobie taki zwykły i nosić zawsze bez strachu,ale nie chcę nawet myśleć jak on by się wtedy poczuł... ech .. tak źle i tak niedobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy chyba nie zrozumieli
tematu "moim zdaniem pierscionek za 1 tys. PLN lub 4-5 tys. PLN nie jest drogi - ale to jak juz wielokrotnie na tym forum powtarzalam indywidualna kwestia " to nie chodzi o to, jakie jest Twoje zdanie. jeśli złodziej widzi, że pierścionek jest coś wart to się nie zastanawia, czy dla Ciebie jest drogi czy nie tylko kradnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosze i sie nie boje
Dokładnie jak ktoś napisał - jeśli kamień jest duży to ludzie z automatu zakładają, że to cyrkonia :) Noszę swój prawie na okrągło, i może jedna na 100osób się zorientuje, że to brylant, bo i formę ma nietypową (antyk). PS A po co palucha obcinać - nie łatwiej ten sam nóż przystawić do gardła i ładnie poprosić o to, aby kobita pierścionek zdjęła? :P i mniej się przy tym bandzior upaćka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia asia asia
moj pierscionek jest z 2 karatowym brylantem w platynie nosze go codziennie, wiekszosc ludzi i tak mysli ze to cyrkonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfsegtdxr
ja też mam pierścionek z duzymi, pięknymi kamieniami, waży 4 gramy, wszyscy myślą.że to tandeta z bazaru :-P aczkolwiek to nie zaręczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kosztował 3200 zł jak dobrze pamiętam i też ludzie mówią, ale piękne cyrkonie :D Nie noszę go na co dzień, bo faktycznie boję się że zgubię tym bardziej że narzeczony kupił 10 a i tak okazała się troszkę za duża...Zakładam go jak razem gdzieś wychodzimy a tak to leży w sypialni w pudełeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
ja noszę na sobie ok 30 tys zł. Zawsze jak ktoś mnie nie zna to pyta , czy się nie boję...jakoś nie ...choć zgubiłam już nie raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
a czemu ktos mialby krasc moj pierscionek? osobiscie od 18nastki nosze praktycznie codziennie prezent od mojej chrzestnej - pierscionek z bialego zlota z 6ma diamentami. a ile razy juz sie dowiedzialam od 'znawcow' ze to srebro i cyrkonie to nie licze nawet. takze o zareczynowy tez sie nie martwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frte ytytrj
Podbijam bo też chcę wiedzieć. Ja sie boję że brylanty wypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ciekawe co będzie z obrączką, też nie będziesz nosić ? ja mam swoje 4 ulubione pierścionki , wszystkie złote z kamieniami, w tym obrączkę i noszę je bez obaw. Na ulicy tyle kobiet chodzi, że musiałabym mieć pecha, żeby akurat mnie złodziej wybrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mnie psy z domu ukradły pierścionek zaręczynowy z diamentami za 1300 zł. Weszli pod nasza nieobecnosc. Zdjęłam go idąc na lodowisko z rodziną, jak to zwykła byłam robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mam pierscionek za 40tys i tez nosze codziennie- jak juz wspomniano, na ulicy pewnie mysla ze cyrkonia. Mam tez kilka innych pierscionkow, po 6-10tys i nigdy sie nie balam nosic. nawet w autobusie czy w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie babska

Oczywiscie, wszystkie kafeterianki nosza pierscionki za grube tysiace... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×