Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3554665867987o989

Poddałem się i już nie szukam dziewczyny bo to nie ma sensu

Polecane posty

Gość 3554665867987o989

Muszę się kurwa wyżalić, będziecie się śmiać że facet dorosły że ciota i tak dalej ale cholera nie mogę już totalnie.Jestem rok samotny, miałem związek paroletni który się rozpadł przez moją ex, puściła się z kolesiem i się zaczęło a wszystko to nie przetrwało próby czasu.Nie jestem przeciętnym kolesiem, jestem wysoki, zadbany i przystojny, ubieram się dobrze i tak dalej, każda koleżanka się mną zachwyca a ja nie potrafię sobie znaleźć dziewczyny ! Mam 25 lat, jak jakąś poznam czy to w necie czy na żywo to nie jesteś w moim typie bla bla ! poznałem już chyba z sto dziewczyn i nie jestem w typie żadnej.Jestem porządnym gościem naprawdę takich facetów jak ja to już się rzadko spotyka, nie kurwię się a jak kocham to całym sercem, dbam o dziewczynę i potrafię być do rany przyłóż.Niestety ciągle trafiam na laski dla których nie jestem w typie ! to ja się pytam jaki jest dzisiaj typ faceta ? Ostatnio np poznałem fajną dziewczynę no i jak nie trudno się domyśleć nie byłem w jej typie, zależało mi na niej więc polatałem za nią troszkę aż w końcu jasno dała mi do zrozumienia że mam spierdalać i co ? za jakiś czas widzę jak siedzi na ławce z jakimś przepitym i zaćpanym skejtem który co drugie słowo to "kurwa spierdalaj" wiesza się po nim i go całuje, no po prostu brak słów :( Piszę do jakiś dziewczyn z kulturą tekst że chciałbym ją zaprosić na spacer a później na herbatkę do restauracji a one mi z tekstem " Spierdalaj", "Nudzi Ci się " "Chyba Cie pojebalo" itp itd.Czy ja nie znajdę normalnej dziewczyny ? ja nie mogę po prostu to się mija z celem, bezustannie od roku szukam i szukam i trafiam na same takie :( Mam już cholera dość.Widzę dookoła piękne dziewczyny z jakimiś typami debilami i zastanawiam się co one w nich widzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie Ty szukasz? Przecież takie dziewczyny to patologia z dyskoteki. Szukaj wśród bardziej wartościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze to nie ma znaczeni
"Poddałem się i już nie szukam dziewczyny bo to nie ma sensu" o no prosze :) to jest cos co nas łaczy w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feewef
moze i jestes dobry, ale cos mi sie wydaje, ze pantoflarz u nudny. masz poczucie humoru, te iskre, ciekawy sposob bycia/pewnie nie Tobie to oceniac. no tak to jest, ze facet musi byc ogarniety, musi byc wmiare pewny siebie itp itd. tez znam takiego jednego, obiektywnie przystojny, fajnie ubrany, ale co mnie w nim odrzuca? a moze po prostu to nie to?sama prezencja nie wysarcza, musi zaiskrzyc i tyle. ale co do tematu, to odpusc sobie, nie szukaj, nie mysl, ze niedlugo sobie kogos znajdzies,z bo byc moze nie znajdziesz i moze zostaniesz starym kawalerem. pogodz sie na wszelki wypadek z takim losem, w koncu nie wszyscy maja to szczescie kogos fajnego spotkac. ja tak zrobilam i mi lepiej, skupilam sie na zyciu, anie na czekaniu na faceta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna dziewczynaaaaaa
Looooser ma rację, gdzie Ty ich szukasz, bo jak dla mnie to dziewczyna wypowiadająca się w ten sposób lub gustująca w plackach spod bloku to prawdziwa patologia :) Weź poszukaj w jakimś normalnym miejscu, gdzie bywają te bardziej ogarnięte życiowo z normalnym systemem wartości. W dzisiejszych czasach mało jest wolnych, porządnych facetów (takie jest moje zdanie), czasem mam wrażenie, że jak się go nie znalazło w szkole, jak wybór był duży, to dzisiaj ma się już marne szanse. Bo co lepszy to już zajęty-już się jakaś na nim poznała i zagarnęła. Więc jak ja bym na takiego trafiła to bym go nie wypuściła tak łatwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamillIllliia
Niestety obecnie większość dziewczyn woli "tych złych". Może to biologia oszukuje, że tacy agresywni debile są silniejsi... może uruchamia się idiotyczna chęć zmiany Bad Boya na Anioła? Nie da rady tego wyjaśnić, niestety...\ Co do Ciebie... masz po prostu pecha. Tak jak niektóre dziewczyny narzekają, że nie mogą znaleźć nikogo NORMALNEGO, a przecież tacy istnieją... trzeba poszukać :) Bo to co przychodzi samo i b. łatwo, tego nigdy w pełni nie docenisz. Nie poddawaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfaaaaaa zzz
wyluzuj dopiero rok jestes sam, a piszesz jakby to trwalo wieku poczekaj sama cie znajdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feewef
gowno prawda, normalne dziewczyny lubia dobrych facetow, ale samo dobro nie wystarcza no, trzeba miec tez jaja, byc mezczyzna, nie wiem dlaczego, odnosze wrazenie, ze autor to taka ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna dziewczynaaaaaa
Polecam swoją osobę, normalna dziewczyna, inteligentna i wykształcona, samodzielna i wolna :P Ale to tylko w akcie desperacji, bo jestem strasznie wredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze to nie ma znaczeni
no co? swój do swego ciagniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna dziewczynaaaaaa
Mam umysł ścisły i jednak twierdzę, że prawa fizyki nie kłamią i to przeciwieństwa się przyciągają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrrg
Myślę że masz złe podejście do dziewczyn. W ten sposób nigdy nie znajdziesz ukochanej kobiety. No chyba że chcesz tak ciągnąć dalej to poszukaj infantylnej, taka to od razu chce się spotykać, ewentualnie zdesperowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam od lat
Chłopie nie przesadzaj. Ja jestem sam 8 lat. Jestem porządną, kulturalną osobą, mam dużo koleżanek, ale również nie jestem w typie żadnej z nich. Patrzę z boku, jak każda z czasem sobie znajduje jakiegoś innego, który ma "to coś, czego ja nie mam" :P Rok samotności to nic. Szczególnie, że wątek jest sprzed 3 lat, więc przypuszczam, że już znalazłeś sobie dziewczynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna dziewczyno Owszem przeciwieństwa mogą się przyciągać ale drastycznie różne charaktery i brak wspólnych tematów to gwarant niewypału. Ja jestem ekstrawertyczna i zawsze do mnie podbijają introwertycy, owszem inteligentni i sympatyczni ale zero wspólnych pasji i tematów. Ciężko być w związku z kimś z kim się po prostu nudzisz. Ja bym chciała mieć podobnego do siebie ekstrawertyka. Raz w życiu miałam i takiej namiętności, iskry i udanego seksu NIGDY w życiu już nie doświadczyłam z introwertykiem. Może kiedyś mi się poszczęści :D ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem porządnym gościem naprawdę takich facetów jak ja to już się rzadko spotyka, nie k**wię się a jak kocham to całym sercem, dbam o dziewczynę i potrafię być do rany przyłóż." Ot właśnie "wrodzona skromność" . . . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj maila to poklikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek lubelski
ja podobnie,szukam i nic,a jak poznam kogoś to okazuje się że mężatka,ale nie ma co się dziwić,mam 40 na karku,nie żeby jakoś źle mi z tym było,ale przydał by się ktoś kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj maila to pogadamy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokładnie to samo co autor i tak samo mógł bym o sobie napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukacie wypacykowanych laleczek, które tylko umieja pokazywac cyce i sie malować to sie nie dziwcie, że tak się zachowują. zwrócicie uwagę na dziewczyny ładne, ELEGANCKIE, spokojniejsze, pracujace w jakichs miejscach gdzie trzeba mieć nienaganną kulture osobistą. ja np. tak miałam, że czesto facet wybierał moje imprezowe kumpele, a potem płacz, że zdzira, że zdradziła itd. teraz mam faceta swojego pokroju- dobrze wyksztalcony, mądry, wychowany, stabilny życiowo. zaznaczam, że pasztetem nie jestem- szczupła, dosc wysoka, blondynka, bardzo kobieca- także od razu głupawe komentarze sobie odpusccie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jesteś sknera? Ciagle spacery i herbatki, zabierz dziewczynę na kolację, randkę zorganizuj itd A może wybiersz tylko tepe lale, bo liczy sie dla Ciebie wygląd tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 mka
gostek lubelski jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj dziewczyny bo nie warto, siłownia to najlepsze co może być ja latałem kilka lat i tylko zmarnowałem czas na głupoty a siłownia nie zostawi- jedynym minusem jest brak motywacji ale to da się nadrobić pakerzy.org :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kogos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×