Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg

jakie macie efekty po 3 miesiącach siłowni/fitnessu

Polecane posty

Gość gość
najlepszym sposobem na ujrzenie wklad swojej pracy jest jej spisanie :) odkrylam taka mozliwosc na forum kfd, prowadzenie swoich dziennikow treningowych swietna motywacja jesli macie ochote pdozielic sie swoimi dokonaniami lub po prostu szukacie inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkas
U mnie po trzech miesiącach takiego dwa-trzy razy w tygodniu chodzenia na siłownię i fitness do saturn fitness na bielanach u mnie w warszawie, to widzę jakieś 4 kg mniej i więcej mięśni jeśli mogę to tak opisać ;p ale to prawda, lepiej się mierzyć, muszę zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę od 6 miesięcy i na trud jaki wkładam efekty nie są wcale, aż tak zadowalające. schudłam co prawda 3 kilo, ale nadal mój brzuch jest nieatrakcyjny. Dodatkowo strasznie się męczę i bolą mnie mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 3 miesiącach siłowni schudłam aż 7 kg. :) Oczywiście trzymałam dietę i stosowałam Activlab Carnitine. Kupiłam na http://swiatsupli.pl/ . Chudnę dalej i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka65
Ja po 3 miesiącach zrzucilam ok6kg jestem bardzo dumna z siebie i zadowolona . Miałam ciezki okres ale warto było. Rezultat jest. Ale pomogła mi w tym zielona kawa max -to bankowo. zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chodzę na siłownie i fitness ale waga nie spada. Jestem skłonna dodać do moich ćwiczeń jakis suplement diety, to może coś ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ćwiczenia są połączone z dietą, to efekty są lepsze. Ja schudłam 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale ćwiczenia muszą być połączone z dietą. Niestety, bo ja jeść sobie bardzo lubię. Same ćwiczenia dają mi niezłą kondycję, dobre mięśnie i ogólne wysportowanie, ale ukryte pod grubą warstwą tłuszczu. Sześciopak się rozlał, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianka239
Ja chodzę na fitness i zajecia TMT i tak po 3 miesiącach to ok 6 kg poszło . Dla mnie sukces tyle chciałam . Teraz tylko utrzymać wagę i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka77
Po 3 miesiącach ćwiczeń i waga 7kg -hura , hura. Ale muszę się przyznać wspomagałam sie zieloną kawą max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga w dól 4 kg, chyba dobry wynik, ale jeszcze troche zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam na razie chodzić na fitness może z czasem zacznę ale do końca nie wiem. To po prostu powiem coś takiego a mianowicie - miałam po tym super efekty bo się czułam bardzo żywa i po prostu miałam bardzo wysokie libido, które mi się bardzo przydało w wiadomej sprawie.. Lubisz zakupy?[url=https://zakupyzfacetem.wordpress.com/]https://zakupyzfacetem.wordpress.com/ Może zainteresuję cie moja historia! Zapraszam na blog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkabe
Na siłownie chodziłam regularnie 3 razy w tygodniu, odstawiłam jedzenie ciężkostrawnych rzeczy, a do diety dodałam zieloną kawę max, która dodawała mi energii .- waga zaczęła spadać . Tak ok 6kg. w dół. Jak dla mnie jest ok. Teraz tylko utrzymac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadowolona waga poszła w dół ok 5kg odstawiłam wszystko co tuczy i trenowałam na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to jakoś tak nie zabardzo mało poszło w dół waga staneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po 8 miesiącach regularnego chodzenia i intensywnych ćwiczeń, diecie bardzo przytyłam (6 kg). Rozrosły mi się bardzo uda, pośladki.Wyglądam strasznie,wszyscy mówią że przytyłam.jestem załamana a na słowo siłownia robi mi się nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwestona
U mnie bardzo dobre Schudłam, czuję się lepiej. Dodam,ze nie ćwiczę w klubie ale zainwestowałam we własną siłownie w domu. W jednym pomieszczeniu zagopodarowałam sobie miejsce, w którym mam umieszczoną bieżnię, rowerek oraz niedawno kupiłam sobie worek treningowy i sobie boksuję.Nawet nie wiecie jak bardzo się można odstresować. Szczególnie,że nie jest to droga inwestycja bo taki worek kosztuje niedużo. Niecałe 150 zł http://sklep.fighttube.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_Boks
Jeśli chodzi o boksowanie, to faktycznie jest to świetny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i wyrzucenie stresów i frustracji :) Ja polecam worki firmy RING. Są tanie, bardzo wytrzymałe i robią je w różnych kolorach :) . http://ring-sport.pl/31-worki-bokserskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Men Solution Plus są masakryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem instruktorką fitness, niedawno skończyłam kurs w http://www.profi-fitness.com.pl/ i mogę powiedzieć Ci że w 3 miesiące efektywnych ćwiczeń można spokojnie schudnąć ok. 10 kilo. Zależy też od czego zaczynasz i od Twojego zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po około 3 miesiącach na siłce (zazwyczaj 4 treningi w tygodniu) schudłam kilka kg ale przede wszystkim znacznie lepiej się czuję! nie mam już zadyszki przy wchodzeniu po schodach, znacznie lepiej śpię i przede wszystkim jakoś tak mi lżej samej ze sobą :) mam też trochę więcej siły w rękach, które do tej pory miałam tak słabe, że bolały mnie już przy dłuższym trzymaniu w górze w trakcie układania fryzurki. no i oczywiście korzyści psychiczne! nic tak nie redukuje stresu jak porządny wycisk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia szczególnie aerobowe poruszają nasz układ krwi i limfy co niezwykle skutecznie wpływa na samopoczucie. Dlatego warto robić nawet szybki 20 minutowy spacer by pobudzić organizm i lepiej się poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 4 kg, ale myślę, że to bardziej przez to, ze codziennie starałam się też biegać dodatkowo, na siłowni i fitnessie zrobisz sobie rzeźbę, ale warto trening uzupełnić czymś jeszcze. Zaczęłam bieganie pół roku temu od zakupu butów z New Balance, bo głównie chodziło mi o wysoką amortyzację, wszyscy o tym mówią, rzeczywiście, kiedy przerzuciłam się ze starych butów na te nowe z NB róznica jest kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi432
Witam. Chciałabym się dowiedzieć, ile mniej więcej kcal mogę spalić biegnąc w miejscu ok. 60 min. umiarkowanym tempem. Mam 158 cm wzrostu, 21 lat i ok. 44 kg wagi. Chciałabym też uzyskać informację odnośnie spalonych kcal podczas normalnego biegu, w ciągu 45 min. również umiarkowanym tempem. więcej niż rok temu. Czy podobne efekty uzyskam trenując w zimie na wioślarzu http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Wioslarze-1029.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~justi432 przesłałaś link do najwiekszego szajsu jaki moze byc. jak sie bawicie nieudolni marketerzy z marbo? z kogo chcecie zrobic durniow? jak narazie robicie z siebie! stop spamowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdjuxch
Ludzie nie martwcie sie ze waga wam idzie do góry bo to normalne :) mięśnie rosną a one sa dużo cięższe niż tłuszcz. Jeśli chcecie szybko schudnąć to nie bawcie sie tylko w jazdę na rowerze lub orbitrek czy tez bieżnia . Zacznijcie chodzić na siłownie dźwigać ciężary wtedy bardzo szybko spalicie tłuszcz . Mieście zaczną rosnąć i automatycznie tłuszcz zostanie wypalany . Ja nie jestem za bardzo otyła ale dzięki temu wystarczyły ni 2 Msc na silce i mam ciało jakie chce. Ale z silowni nie rezygnuje i wykupiłam karnet aby nie stracić komdycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćass
ja pierdziele połowa odpowiedzi to spam reklamowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze od kiedy otworzył się saturn fitness w Krakowie czyli już prawie 4 miesiace, łączę fitness, siłownię i basen i powiem Wam, że efekty są widoczne, wiadomo, że przez pierwszy miesiac czlowiek ma wiecej zapału, a pózniej już sobie troche odpuszcza, dlatego warto chodzić na zajęcia grupowe, ponieważ dobra trenerka i grupka fajnych ludzi już dobrze motywuje do ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×