Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbita z tropu:P

kto się ze mna napije?...

Polecane posty

wierze, ze ci się to uda bo w księżeczce sama nuda łaknę akcji krwi i przygód zamiast kolorowych wygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
catalina90 co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:classic_cool: Rysując układałem rymowankę:classic_cool: Bardzo sie starałem Kiedy rysowałem:classic_cool: Czułem sie wtedy jak w niebie Bo ten rysunek rysowałem dla Ciebie:classic_cool:🖐️ Ta Daaa:classic_cool:! Dobra , dobra ide:classic_cool:🖐️)) Musze jeszcze potrenować by tak ładnie jak Wy rymować:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatko, wszelkie wielkie dzieła powstawały pod wpływem, aż się boję pomyśleć co Michał Anioł wdychał, co pił Petrarca, co palił Horacy, no więc wiesz, musisz zacząć :classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usnąć dzisiaj mi nie dane, będe kuć aż będzie ranek (i czytać kafe, i inne fora, i grać w pasjansa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszam, rymowałabym ale moj przeciętny umysł nie nadaża. Kurwa ciekawe jak umysł Peji nadaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniegu dla mnie jest za dużo białe płatki mnie już nużą zbytnio zimno mi doskwiera no i ciemno jak cholera w piątek jadę na podlasie w pkp piździ i w pierwszej klasie tez się lubię rozgrzać winkiem, albo chociaż małym drinkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rymowanki nie są mą mocną stroną, ale lubię poklikać z inteligentną osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o butach powiadasz... całe miasto dziś złaziłam, i się nieco przeziębiłam mam ja katar, w nosie gila tylko kafe czas umila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że to czytasz :) słowa mają wielką siłę rażenia nawet jeśli nie są pisane wierszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś na spokojnie..przy herbacie.... nie jak na czarownic sabacie... cisza tu..??..ze az mnie szokuje..... ale i tak sobie coś zarymuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zesz się dzis na alkoholowo upiję.... może to cholerne sampoczucie fatalne zmyję... jak ktoś z was ma tak fatalnie.. zapraszam-we dwoje będzie razniej...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......witam wieczorkową porą.... przy herbatce z rumem-i niestety bez malboro...... a wkurzona jestem....OJ SPORO!!!!!!!!!!!!!! co jest z tymi facetami?........... nie wiem co pomyślec miałam... kiedy Go o towarzystwo na impreze pytalam... a On ,że jakoś mu nie po drodze... tylko towarzystwo moje ?czy jego w tej grupie ? nic mi nie pasuje w tym galimatiasie czy.. tam zupie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×