Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbita z tropu:P

kto się ze mna napije?...

Polecane posty

...widzę albo abstynencja naród dotknęła.... ..........albo mnie już całkowicie herbata z rumem oślepiła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............. dziś na wino zapraszam...........samą siebie w kieliszka odbiciu..... jak widać-narodowi nie chodzi o piwa,wódki czy rumu picie............ winko.....winko to życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................nucę sobie do kielisza winka .... i to moja chwilka.....pozytywna.....niczym uśmiechnięta minka..... zatracam się w tych kropelkach...i nutek sopelkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozek dziś jak wczoraj... grzane wino proponuję :) odrobina goździka, cynamon cukru ksztynka i kardamon podgrzać wszystko do dzbaneczka i imprezka i mineczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................... cały dzień na Niego czekałam..... do wieczorka samego nadzieję miałam.... ze wpadnie na pomysł i jednak przyjedzie.... do mnie do pracy a potem go odwioze... wpadniemy gdzies po drodze na piwko i herbatke... a tu masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie musiał...to wolał polezec samotnie... moze gdybym seksualnie podtekstem zachęcila... to bym teraz samotnie winka nie piła... ale na złość teraz ja Jemu zrobie.... kiedy będę mogła-powiem..NIESTETY NIE CHCE MI SIĘ..NIE MOGĘ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................... nalewam sobie kolejny kielich wina.... wkurzona jestem.....może jest tego jeszcze inna przyczyna... ale czy powód ważny do picia? ważne by mieć coś do spożycia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słodka, Cukiereczku hmmmm nie top smutków w wineczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita,,,,,,,,,,,,,,,m............. witam............;) winko dziś znów połykam:) nim księżyc w oknie mnie znów powita...........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz mnie odnalazł...... i będzie...po kądzieli...jak znalazł.... bez snu i z imprezowaniem.......... marzeniami i nawet czarowaniem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czar miłosny zaraz zarzucę......... a jutro jak już od Niego powrócę...... to tylko do snu się rzucę..............................;) bo potem pójdę do roboty..........by w przyszły weekend móc robić głupoty.........pić palić i rozmawiać...i niczym za cholere się nie przejmować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiłam troszkę bąbelków...... teraz spróbuję pączków.... a potem.......;)...... może ktoś zaproponuje coś?... a może nawet zarymuje?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ....po przerwie nie picia.... kolejna butelka została otwarta do wypicia:) powód?jest ich tysiące.... te dobre i te nie koniecznie dobrze rokujące;) pozdrawiam i namawiam do wychylenia kieliszka... żeby nie było,że jestem jakaś samotnie pijąca modliszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
o chuj tu chodzi? co się stało z moim wątkiem? gdzie anonimowa rodzina? wracaaaaaaaaaaaajcie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
upd, sorry, pomyliłam wątki :D na zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) kolejne winko polecam..... następną lampeczkę ... niechaj mi nastrój podnieca... bo średnio dziś mam humorek... i tak jakoś..smutnaśno trochę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...witam... Szanowne Grono..;) dzisiaj pijemy żurawinową.. z sokiem ,przepitką lub na czysto... sprawa będzie dziś-nieprzejrzystą.. za nasze kobiece zdrowie... pozdrawiam i was i siebie... w tym pięknym dniu.. dniu wszystkich Kobiet! zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kolejny piątek -tygodnia następnego początek.. ..winko znów polewam sobie.. ..a niechaj idzie zawsze i tylko na zdrowie...:)... . . . . ..wena dziś puka do okna.. ..i woła-WPUŚĆ MNIE!!NIE BĘDĘ PRZECIEŻ TU MOKŁA... ..zatem otwieram szeroko.. ..i wpada wena..i emocji z nią cały kokon...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...narobiłam sobie dziś pracy... ...a teraz siły nie mam na nic... ...robota rozpoczęta-a tu winko woła.. ..aromacikiem zachęca... ..i chyba zaraz to zostawię w cholerę.. ..i się z winkiem pobratam-na rozluźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ..po dłuższej przerwie.. czy ktoś się przyłączy i ze mną rozerwie? zapraszam na winka lampeczkę.. i pogaduszek troszeczkę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×