Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy jeśli mialam juz okres po porodzie to on bedzie co miesiac? czy...

Polecane posty

Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hej mialam juz jeden okres po porodzie. teraz jest 33 dzien cyklu a okresu brak a może jesli karmię piersią to może nie bed miala go znowu? Ja wiem ze mogą być nie regularne ale kurcze... boje sie ze moge byc znowu w ciąży ;/ od porodu minelo 6 miesiecy. Boli mnie brzuch jak na okres juz kilka dni a okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nikt tak nie mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to druga ciaza :))))
zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to druga ciaza :))))
jesli to juz 33 dzien, a cykle masz zwykle po 28 (chociaz po porodzie podobno wszystko moze sie zmienic) to jesli jestes w ciazy test na bank pokaze dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mi chodzi o to czy może być przerwa w tym i np tego miesiaca moge nie dostać okresu bo sie jeszcze nie wyregulował. Eh test to zrobie pewnie i to jutro. Ale czy mozliwe to jest ze bede miala taka przerwe a to nie bedzie ciąża.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to druga ciaza :))))
kurcze tego to nie wiem, nie mialam tak. wiec nie chce ci wciskac kitu. powiem ci tyle, ze jak dostalam pierwsza miesiaczke w zyciu to druga dopiero dostalam po pol roku ;d to moze po porodzie tez tak jest :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia mua mua
Test zrob. Jest mozliwosc ze sie jeszcze nie uregulowal. Mozesz tez miec teraz dluzsze cykle niz przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli karmisz, to w ogóle kolejny okres może być za ho ho i jeszcze trochę. W tej sytuacji to norma, choć nie reguła, mogą się regulować ale równie dobrze całe karmienie dalsze możesz nie mieć kolejnej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia mua mua
ngKLa tez prawda, ale trzeba dodac, ze to wcale nie oznacza ze mozna sie seksic bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wiadomo jak będzie to znaczy, że równie dobrze może być za kilka dni, tydzień, miesiąc. I tym samym wiadomo, że owulacja jest jedną wielką niewiadomą ;)No nie wiem, jeśli dla kogoś to nie jest oczywiste, to może faktycznie lepiej wspomnieć, ale wtedy z kafeterii bym nie wyszła przez ilość "gwiazdek", którymi należy oznaczyć post w odwołaniu do wszelkich możliwych interpretacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zrobiłam wczoraj test. I kurcze nie patrzylam na niego dlugo bo siostra chciala wejść do lazienki wiec zobaczylam jedna kreske i szybko schowalam do opakowania i do szafki a wieczorem zajrzalam do niego a tam jasna druga kreska i nie wiem co teraz. Musze pewnie powtórzyć test. KURDE!!!!!!!!!!!!! Ja nie chce być w ciazy moja corka ma dopiero 6 miesiecy ;/ eh mam nadzieje ze to przez karmienie nie dostalam kolejnego okresu a poprostu po paru godzinach sie zrobila ta kreska a test jest negatywny. To mial ktoś tak z tym okresem w czasie karmienia że jeden byl a nastepnych dlugo nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Powtórz test koniecznie, bo czasem ta druga kreska pojawia się nawet po kilku minutach i jest baaaaardzo jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie mogę!!
Kurcze tak się boję :/ nikt nie byl w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tak mam , córka ma 4 msc , karmiłam piersią do 2 msc . Dostałam okres teraz w październiku, a w tym miesiącu nic. Mialam bóle jak do miesiączki i nic sie nie dzieje . Zobaczę w grudniu. Myślę, że to jeszcze się reguluje. Po porodzie hormony szaleją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. Dostawałam okres zawsze 23 dnia miesiąca przed ciąża . Teraz po ciąży dostałam 17-tego października. I może być tak , że okres ci sie reguluje czyli przesuwa i dostaniesz może w ostatnim tygodniu miesiąca. ;) Nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam po drugiej ciąży, pierwszy okres w lipcu, drugi w listopadzie, a 3 w styczniu, w lutym byłam w ciąży :-) trochę wpadka, trochę planowane bo obstawialiśmy 2 lata różnicy ;-) moja rada, na przyszłość obserwuj śluz, będziesz miała jasność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×