Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatka_gatka

skarga na lekarza ?

Polecane posty

A, faktycznie, napisała to w kolejnym poście, który dziwnym trafem ominęłam dwukrotnie w trakcie czytania wypowiedzi.No, jeśli to była dyżurująca przychodnia, to prawdopodobnie nie zostawiłabym tak tej sprawy.Bardzo wiele zależy od "góry",bo może się zdarzyć, że nawet Izba Lekarska nic nie da,jeśli są układy i układziki [na forum rówieśniczym znajoma opisywała walkę z przychodnią, skończyło się na tym, że podstępem odebrała kartę, do której miała pełne prawo i traktowana jest w przychodni jak wróg nr 1, bo śmiałą złożyć skargę na brak izolatki, przez co dzieci chore zakaźnie siedzą normalnie w poczekalni].Jestem za tym, by skargę napisać - ale warto się nastawić na możliwe konsekwencje i na wszelki wypadek już się rozglądać za nową przychodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko się źle wyrażam o ludziach, ale bella jestes pizdą kobieta straciła pracę przez twoje widzimisię i nieumiejętność opanowania się - życie twojego dziecka nie było zagrożone ( bo gdyby tak było to ten' najlepszy pediatra w mieście' wysłał by was na kroplówkę), a farmaceutka wykonywała swoje obowiązki - naprawdę byłby niezły burdel gdyby każdy klient zachowywał się tak jak ty w aptece - o napisanie smsa to ja moge każdego menela poprosić i nikt nie ma obowiązku wiedzieć, czy sprawdzać, ze to faktycznie od lekarza nie chciało się paniusi odstać w kolejce to wyżyła się na kimś, kto dobrze robił swoją robotę... się módl, żeby to do ciebie nie wróciło, a najlepej naucz się panować nad sobą - matkom to się bardzo przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisała Bella musi być prowokacją po pierwsze tak debilnych ludzi na świecie nie ma po drugie farmaceutka ma cały urząd-Izbę Farmaceutyczną, która mogła ją bronić. Powiedziałaby o presji i na pewno zostałaby przywrócona do pracy. Był taki przypadek w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za konstruktywna opinie :) gówno mnie obchodzi ze starcila pracę ... obchodzi mnie moje dziecko !!! Jakby taka byla mądra to by sie odwolala do powyzszych instytucji ale najwidoczniej bystroscia nie grzeszyla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tępej Belli
wiesz co,mam nadzieje ze kiedys ty i twoje dziecko bedziecie potraktowani jak gowno...bo ani ty, ani twoj odmozdzony bachor( bo jaki mialby byc po tak jebnietej mamusi) nie zasługujecie na nic lepszego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka - tak debilni ludzie jak Bella niestety istnieja, przekonalam sie o tym niejednokrotnie pracujac ponad piec lat na oddziale ratunkowym; wlasnie tacy ludzie przyczyniaja sie do tego ze sluzba zdrowia jest jaka jest; a co do tematu: lekarka mogla cie normalnie odeslac, miala do tego prawo, ale komentarze mogla sobie darowac, to bylo naprawde nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×