Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chica bonita y muy triste

faceci boją się ładnych i inteligentnych kobiet!

Polecane posty

Gość chica bonita y muy triste

Już 3 raz mnie to spotkało.... facet rezygnuje i odchodzi, bo za wysoko stawiam poprzeczkę, bo nie wie czy podoła moim wymaganiom, bo jestem za ładna i za mądra i boi się, że mam tylu adoratorów, że go zostawię prędzej czy później :( jakie to jest smutne.....a ja nie mogę stworzyć dłuższego związku.... co mam robić? udawać blondynkę? Dlaczego faceci tacy są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej wysokości jeśli
można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki stereotyp, że bardzo ładna buzia oznacza pustkę w głowie. Potem, jak zauważą że masz mózg to przeżywają mały szok. Nie poddawaj się - jeśli się nie poddasz znajdziesz faceta któremu zaimponujesz i nie ucieknie. Może poszukaj lekko starszego ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej wysokości jeśli
Dokładnie, a podobno wszystkie Jacki to fajne chłopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te czarnule
a może w Twoim przypadku chodzi o coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy zbajeruje, porzuci
kiedy ta już się zestarzeje. autorko masz rację, boimy się zbyt atrakcyjnych kobiet. co prawda nie wszyscy, dres bez kompleksu pewnie się odważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej tu
jest głębsza przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
żaden tam stereotyp ..ale no cóż zależy też od ciebie jaka jesteś ,a większość facetów którzy do ciebie "uderzają" widocznie mają siębie za gorszych w stosunku do ciebie. No ,ale taka też prawda ładne i fajne laski mają mase adoratorów co chwila ktoś je zaprasza gdzieś , podrywa i facet który się chce związac taką musi też wyczuć że laska jest dojrzała do stworzenia stałego związku czy będzie skakała jednak z kwiatka na kwiatek jak jakiś "fajniejszy gosciu " wyskoczy z "lepsza" oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahhaaaaaaa
Aha, tak to sobie tlumacz "ksiezniczko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wschodniwiatr
Znam ten ból, tylko z drugiej strony. Kiedyś jedna dziewczyna mnie zostawiła mówiąc, że strasznie się czuje, gdy widzi te ukradkowe spojrzenia i uśmiechy jakie na mnie padają. Ja jakoś tego nigdy zbytnio nie dostrzegałem. Zwykle staram się być miły i wyluzowany, przez co panny z którymi gdzieś idę mają wrażenie, że ze wszystkimi flirtuje:/ i boją się chyba angażować. Ty to chociaż możesz udawać blondynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje ajak cieżko zrozumiectaki
och te wasze mądre stereotypoy , haha jesli kolegz anajdzie ładniejszą to walą stereotypami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny.
mózg nie powoduje erekcji. brutalne ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
innymi słowy "ostraszasz" słabych facetów . Ja tam się nie biję czy za ładna ,a jak do tego jeszcze ma coś mądrego do powiedzenia to czemu by nie poznać się bliżej ?...z tym że zazwyczaj takie ładne+fajne są zajęte przez równie fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mózg powoduje ucieczkę 🖐️ bo kto by chciał mieć madrzejsza i bardziej zaradna partnerkę? jego ego tego nei zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny.
masz racje fiku miku. nie dość mam rywalizacji w ciągu dnia aby jeszcze doświadczać tego samego w domu. tak już ten narząd skonstruowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahhaaaaaaa
Kazda samotna kobieta tlumaczy sobie swoja smotnosc tym, ze jest zbyt ladna i zbyt madra, a my faceci szukamy tylko idiotek. Bardzo mylne myslenie, ale nie mam zamiaru nadskakiwac sfochowanej panie, ktora uwaza sie za lepsza od innych. Lubie madre i ladne, ale tez skromne dziewczyny, a nie pyskate lalunie, ktore mysla, ze facet powinien im padac do stop. Zastanow sie nad soba autorko i nie kieruj sie stereotypami, bo jak na moje oko to raczej ty masz jakis problem, a nie jest to to, ze kazdy facet jest beee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i potem jak taki facet wyjdzie za piękną ale pustą kobietą, to po latach zauważy jej braki. Nastąpi rozdźwięk. I jak np. pozna inną inteligentna kobietę, to wchodzi w romans. Potem łzy, płacz, tragedia, rozwód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takie wrażenie...
Ostatnio wystarczy, że na jakieś wyjście wieczorem z ubiorę się i odrobinę umaluję (ale bez przesady) i już widzę na sobie spojrzenia facetów, lub mówią mi wprost, jaka to niby ładna jestem... i co z tego. Mimo 28 lat nie udało mi się jeszcze stworzyć poważnego, stałego związku na dłużej, niż parę miesięcy. Zawsze schemat był ten sam: on zachwycony, zakochany, ja ostrożna, potem w końcu zaczynałam mu ufać, angażować się, wierzyć, że w końcu poznałam fajnego, właściwego faceta i... wszystko znikało, jak bańka mydlana.... Facet był zaskoczony, że oprócz urody mam też swoje zainteresowania, a z drugiej strony chciałabym, żeby ktoś mnie po prostu kochał taką, jaka jestem, czasem słabą, czasem wrażliwą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... tylko malo inteligentni faceci sie boja. Szkoda autorko ze na takich trafiasz. Wlasciwie to dobrze ze uciekaja, bo o czym by z nimi madra kobieta miala gadac? tego sie boja. ze nie nie ma latwej atrakcyjnej laski, tylko jest jeszcz mozg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku - inteligentna kobieta anie wejdzie w romans z żonatym, no chyba, że rozchwiana emocjonalnie i bez dumy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny.
powiedziałbym raczej, że ci o niskim poczuciu własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
a co niby takiego robisz w wieku 28 lat że oni tak uciekaja ? masz własną firme i zarabiasz 20 tysiecy ? ...no nie wiem jak można się bać niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda zielonoooooka
HA! prawda stara jak świat-to juz mi nawet moja babca mówila ze mężczyźni nie lubią mądrych kobiet... Cóż.... ja miałam ten sam problem-wszystko było ok dopóki nie wypowiadalam swojego zdania na jakis temat a zwłaszcza- jak mialam odmienne zdanie;) Fakt jest faktem-ze jak pokazesz, nawet nieswiadomie ze jestes niezalezna, to facet cie zostawi. No bo po co mu taka? On porzebuje takiej co bedzie wpatrzona niego w jak obrazek i bedzie tylko potakwac: dobrze misiu, tak,misiu itd. Yeraz narażę się na gromy z nieba-bo pokuszę sie o stwierdzenie (uwaga:MOJE subiektywne zdanie !!), ze to zawsze spotykało mnie z..Polakami! Przykre acz prawdziwe.....cudzoziemcy zdecydowanie bardziej dbają o swoje kobiety. Są dumni z ich osiągnięć, mają do nich większy szacunek i potrafią się nimi chwalić-co niestety jest dośc nieczęste u nas Rodaków. Pytałam sie o to juz kilku kobiet które są w stałych związkach z cudzoziemcami- i każda poparła moją tezę;) Tak więc panowie Polacy, nie zadzierajcie nosa, nie jesteście idealni i niech wam się nie wydaje ze to kobieta ma się za wami uganiać... informuję wszem i wobec ZE JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej wysokości jeśli
Ja bardzo bym chciał poznać dziewczynę inteligentniejszą od siebie, trudne zadanie. W sumie znam jedną, ale to żona mojego kumpla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
No bo po co mu taka? On porzebuje takiej co bedzie wpatrzona niego w jak obrazek i bedzie tylko potakwac: dobrze misiu, tak,misiu itd No to jakieś niedojdy ja właśnie sam szukam kobiety która procz tego że będzie mi odpowiadać pod względem urody to będę mógł z nią po seksie sobie pogadać o czymś ciekawym itp. ..ale puki co to nie trafiłem na taką a jak już jest to zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U facetów strach przed niezależną kobietą jest związany z tym, że taka silna kobieta może go łatwo i bezproblemowo zostawić. To jest skutek tego, że w młodości widzieli u siebie w domu matki-polki który były z mężami bo musiały, bo bały się odejść, bo nie zarabiały albo mało zarabiały. Żony które cierpiały, były i są dumne z tego że wytrzymały. Gdyby syn widział Matkę, które jest z Ojcem bo chce. Ale gdyby musiała być sama to da sobie radę. Wtedy będzie szanował i szukał takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha wiesz co ruda
naprawdę mnie rozbawiłaś, zwłaszcza tym co Ty piszesz o Polakach, Twoje uogólnienia są tak śmieszne, że aż żałosne. prawda jest taka, że na ogół wiążemy się z ludźmi równymi sobie i jak jakaś panienka marudzi, że jest za ładna i za inteligentna to naprawdę nie wiem, kim ona musi być że wszyscy rzekomo od niej uciekają :D przecież to skrajny idiotyzm. no zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica bonita y muy triste
ale wymyśliłam strategię, na początku znajomości będę wszystko dzielić na pół, skończone studia, pracę, podróże, języki itp. a jak on się zakocha to zacznę odkrywać resztę kart... mam nadzieję, że to go nie zdenerwuje, ale co ja mam zrobić innego :/ jeszcze najgorsze jest to, że to przez tych facetów tam gonię i gonię, po jednym rozstaniu zapisałam się na studia podyplomowe, żeby zapełnić sobie weekendy i nie myśleć, teraz po rozstaniu wykupiłam wycieczkę zagraniczną, żeby odreagować :/ ehhh.... a potem słyszę tekst, Ty to pół świata zwiedziłaś.... :( wszystko przez facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×