Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakaMALAjedna

chce mi sie siusiu a nie moge bo gadam z przystojniakiem takim że hej

Polecane posty

no wlasnie, nie karmic trola i rozxejsc sie to sie jej znudzi jak masie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieże na kłoniu
Czy babeczki to prawdazawszecieząbboli? Babeczki nie sikaj do mnie bo się pogniewamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś miał choć odrobinę rozsądku to zauważyłbyś, że na poprzedniej stronie moja wypowiedź i wypowiedź prawdy miały taki sam timestamp... a jak zapewne wiesz nie można wysłać więcej niż 1 wiadomości w ciągu minuty. Wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieże na kłoniu
Wtedy to ja nie wiem kto to ten babeczek. W sumie mało ludzi tu znam. Zastanawia mnie w takim razie dlaczego mała ze mną potrafi normalnie rozmawiać i jakoś nie obraża? Tak jak wy traktujecie ją tak ona was. Takie odnoszę wrażenie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ieprawda, mnie od razu zaatakowala, ze jestem brzydka chyba z miesiac temu jak jeszcze nie dodala foty. A pozniej dodala taka z duzym lbem, bladym i pomaranczowym cialem hahahahahaha wszyscy ja zjechali ze wyglada jak poczwara sztuczna, wiec zmienila na taka co odwraca leb jak kon. teraz na szczescie nie wchodza jej foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh...no to wszystko by tłumaczyło. Pani Czkawka i TakaMała miały podobny styl pisania. Przez pomyłkę wyszło,że to ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjhnyutioutio
Taka mała zamnknij się bo bedzie sprawa w sadzie pani czkawko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala jedna .. zacznij lepiej kombinowac , bo byly lepsze blazny .. robily to samo ale lepiej sie z tym kryly. Wszyscy wiedza ze jestes zalosna aferzystka , karmisz sie wszystkim co ci sprzedamy . Nic nie wnosisz do dyskusji a jeszcze uwazasz ze jestes fajna . \ zalosne i szczerze ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się udało
nie raz napisać dwa posty w ciągu minuty, babeczki nie wie co pisze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sobie zrobie na brzuszku, taka mam ochote mmm... wysle ci foto, zebys miala koszmary kurvo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się udało
ja nie wiem? no to pisz, pisz, niech się dowiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×