Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie nieskromne pytanie

Czy majac dziecko wciaz czujecie sie seksownymi kobietami?

Polecane posty

Gość takie nieskromne pytanie

Do tego pytania sklonila mnie dzisiejsza rozmowa z kolezanka. Rozmawialysmy o seksualnosci kobiet i ona stwierdzila, ze odkad ma dziecko nie czuje sie juz w ogole seksowna kobieta. Nie ma ku temu podstaw, bo nie jest gruba ani brzydka. Gdy zapytalam dlaczego to stwierdzila, ze to juz nie to, a jej cialo nie jest dla niej ladne jak kiedys co tym samym pozbawia jej poczucia pewnosci. Stwierdzila tez, ze seksowna mama to cos glupiego, bo matka moze byl ladna, zadbana, ale seksowna to juz nie przystoi. Powiedzicie co o tym myslicie? Bo ja mimo, ze jestem mama czuje sie czasami i lubie byc seksowna, ubrac sie bardziej sexi (ale ze smakiem a nie wulgarnie) czy tez wlozyc seksowna bielizne przed pojsciem spac z mezem:P A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 16 konin
ja nie cuzje sie kobieca nie trzymam stolca, gazów, moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo będę dziś odpowiadać
Ja nie czuję się seksowna ze względu na mój brzuch i nadwagę po ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z krakowa
ja w ciazy przytylam 13 kg, szybko to zrzucilam mam normalny brzuch bez rozstepow plaski taki jak przed ciaza , moje piersi tez nie ucierpialy na ciazy nie sa jakies obwisle (moze dlatego ze niemoglam karmic) teraz waze 52 kd przy wzroscie 165 wiec tak akurat i czuje sie seksowna:) jak gdzies idziemy z kolezankami niema miedzy nami roznicy , moj maz tez twierdzi ze jestem seksowna i wygladam tak samo jak przed ciaza, cala rodzina mi to mowi:) bardzo dbam o siebie i to widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie czuję się seksowna, ale miewam gorsze dni. Po nieprzespanej nocy potrafię pół dnia łazić rozmemłana i nawet nie spojrzę w lustro. Potrafię się jednak "dobrze zrobić" i wtedy, powiem nieskromnie, robię wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z krakowa
a niemam rzostepow bo 3 razy dziennie od 1 miesiaca smarowalam sie oliwka i kremami przeciw rozstepa u mne to pomoglo:) a propo mam 21 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie czuję się seksowna, ale miewam gorsze dni. Po nieprzespanej nocy potrafię pół dnia łazić rozmemłana i nawet nie spojrzę w lustro. Potrafię się jednak "dobrze zrobić" i wtedy, powiem nieskromnie, robię wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie nieskromne pytanie
nie o wyglad mi konkretnie chodzilo choc ja tez wygladam dobrze po ciazy. Ale sa przeciez kobiety puszyste, ktore czuja sie sexi. Bardziej mi wlasnie chodzi o psychike nastawienie, a nie opis wygladu. Bo moja kolezanka przeciez gruba nie jest, brzydka tez nie, a jednak nie czuje sie seksowna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z krakowa
kazdy ma inna psychike i inne nastawienie , tego juz nie zmienisz jedne sie czuja seksowne inne nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodej dziewczynie figura szybko wraca do normy a jak ma pieniadze i pomoc w domu to ma czas zeby dbac o siebie. Najgorzej mają te stare dinozaury ktore rodzą po 30 tym roku zycia bo w ciazy są strasznie grube i spuchniete a po porodzie juz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewan emma
jennifer87** --- mylisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmh twoja kolezanka ma troche racji. tzn ja sie z nia zgadzam. niby czuje sie sexy, ale to juz nie to samo co kiedys. tak samo z ubieraniem, tak jak kiedys stroilam sie do wyjscia, to idąc z dzieckiem za reke po prostu nie przystoi. poprostu seksapil po ciazy jest, tylko inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mali_bu
też jestem kobietą ale mnie samej najbardziej podobają sie kobiety, które mają wysokie poczucie wartości choćby nawet w moim poczuciu nieuzasadnione, tym bardziej mi się wtedy podobają i ... imponują mi tak więc laski głowy do góry nie ma drugiej takiej jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam niejedną, która urodziła przed 25 r.ż. i ma problem z figurą, schudnięciem.Ja rodziłam w wieku 27 lat, moja siostra w wieku 29 i obie nie miałyśmy żadnego problemu z figurą, u mnie już kilka dni po ciąży waga wskazywała mniej, niż przed.Warto poczytać zanim się wygłosi takie bzdury, jennifer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cialo nie jest juz takie jedre jak przed ciaza, tym bardziej ze po ciazy schudlam 10 kg ktore juz mialam przed zajsciem w ciaze. ale moj mezczyzna dba o to zebym czula sie seksowna i jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreczprzecIwnie
ja jeszcze bardziej czuje sie seksownie :) jestem mama od 4 lat, i bardzo dojrzalam, teraz czuje si ekobieta, seks teraz to prawdziwa przyjemnosc, sexowna bielizna jak najbardziej, wychodze z mezem, na jakas impreze, to ubieram sie kobieco, ladny dekolt, w ogole uwielbiam isc z moim synkiem np na zakupy i wygladac super, i milo jest jak ktos sie popatrzy, nie jestem tylko matka, ale kobieta, i wiem,ze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreczprzecIwnie
ja malow ciazy przytylam i szybko schudla, miesiac p opoprodzie wazylam mniej niz przed ciaza, ale potem troche przytylam i przy 165 waze 60, ale czuje sie bardzo sexowna, maz mnie w tym utwierdza:) i dodaje pewnosci siebie, i powiem wam, ze zawsze mam czas na zrobienie paznokci, makijazu,nie zapuszczam sie, ale waga tu nie ma zbyt duzo do rzeczy, oczywiscie nie mowie tu o wielkiej otylosci, znam mega sexowne kobiety i to z lekka nadwaga, ktore maja super powodzenie i wspanialych mezow , a nie mieszcza sie w 40 rozmiar na pewno, bo wygladac sexi to czuc sie sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaAlexandrita25
Powiem wam ze wielce sie czujecie i wypisujecie ze takie szczuple po ciazy i podajecie ze 165 i 52 kg... Sorry ale nie jestes szczupla.ja mam 170wzroztu i waze 49kg. Rozmiar xs i moje panie 5m po urodzeniu dziecka.. Nie mam rozstepow, cellulitu.. Wygladam lepiej jak nie jedna nastka a faceci sie za mna ogladaja.. Mimo to nie mysle o tym czy jestem sexy czy nie. Koncentruje sie na moim dziecku a nie ,,o jejku czy ja jestem jeszcze sexy,,... No dziewczyno masz prolemy naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaAlexandrita25
Powiem wam ze wielce sie czujecie i wypisujecie ze takie szczuple po ciazy i podajecie ze 165 i 52 kg... Sorry ale nie jestes szczupla.ja mam 170wzroztu i waze 49kg. Rozmiar xs i moje panie 5m po urodzeniu dziecka.. Nie mam rozstepow, cellulitu.. Wygladam lepiej jak nie jedna nastka a faceci sie za mna ogladaja.. Mimo to nie mysle o tym czy jestem sexy czy nie. Koncentruje sie na moim dziecku a nie ,,o jejku czy ja jestem jeszcze sexy,,... No dziewczyno masz prolemy naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaale problemy masz
Powiem wam ze wielce sie czujecie i wypisujecie ze takie szczuple po ciazy i podajecie ze 165 i 52 kg... Sorry ale nie jestes szczupla.ja mam 170wzroztu i waze 49kg. Rozmiar xs i moje panie 5m po urodzeniu dziecka.. Nie mam rozstepow, cellulitu.. Wygladam lepiej jak nie jedna nastka a faceci sie za mna ogladaja.. Mimo to nie mysle o tym czy jestem sexy czy nie. Koncentruje sie na moim dziecku a nie ,,o jejku czy ja jestem jeszcze sexy,,... No dziewczyno masz prolemy naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam do wagi sprzed ciazy w 7-8 tyg po porodzie.Od tego czasu do mniej wiecej pazdziernika zeszlego roku czulam sie pewna swojego wygladu i seksowna. potem zaczelam jezdzic samochodem i przytylam 4 kg ktorych nie mioge zrzucic a ,ktore mojej budowie sa od razu widoczne. No i juz nie czuje sie tak super niestety:-( niby rozmiar dalej 36 ale to juz nie to samo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstępie ... jennifer - goń sie nieudacznico życiowa , idź na szafe powstawiaj troche fotek mizernych badziewiastych ciuchów od cyganów . a w temacie, tak czuje się seksowna , zadbana i atrakcyjna . Ale po porodzie i to przez jakieś 1,5 roku tak nie było . Dopiero jak schudłam , to odzyskałam swoją dawną "ja" . Nie wstydzę sie tego , ze w ciąży przytyłam , że urodziłam w wieku 30 lat i moze faktycznie trochę dłużej zajęło mi doprowadzenie się do obecnego stanu , ale tym bardziej jestem z siebie dumna i doceniam efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJang Mamuśka
ja sie czuje bardzo seksowna i dziecko nic w teacie nie zmienilo. Niezbyt dobrze czulam sie w ciazy mimo ze nie nosilam workowatych ubran ale ogolnie ciaza nie byla dla mnie rewelacyjnym czasem. Pierwsze 3 miesiace z dzieckiem nie czulam sie jakos szczegolna, bo ciagle bylam skupiona na dziecku, karmieniu piersia, do tego kolki itd. Teraz maluch podrosl a ja codziennie mam czas sie umalowac ladnie ubrac i zadbac o swoje cialo i nie tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJang Mamuśka
po dwoch miesiacach od porodu wrocilam do dawnej wagi i wygladu. szkoda, ze piersi tez zmalaly bo chcialabym miec wieksze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
nie czuje sie wrecz okropni bo patrzac w lustro widze cien czlowieka pragne przytycaby czuc si kobieta o ponentnych ksztaltach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×