Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanapka1989pp

jak się pozbierać po rozstaniu

Polecane posty

jak tak siedze i mysle o nim to przypominaja mi sie wszystkie jego slowa ktore do mnie powiedzial w niedziele. i jestem zla na siebie ze go wczesniej nie zostawilam. z drugiej strony ja mu tesknie za nim pisze sms a on nie odpisuje nie odbiera telefonow. jak ja mam dalej zyc?on zaproponowal bysmy zostali przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm z
znajdź sobie innego. On Cie pozbiera...porozbiera...sorki pjany jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w niedziele jeszcze mowil ze mu mnie brakuje i tak dalej nie chcialam s*xu no i zaczela sie rozmowa. to zaproponowal przyjazn.potem jeszcze zostal i namawial mnie do sex* ale nie uleglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm z
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeena
oj Kanapko Kanapko, przeciez juz Ci wszyscy pisali , zebys zostawila go i po co piszesz do niego ? Bezsens dziewczyno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze mi pisali. teraz musze sie jakos pozbierac. ale ciezko jest. moze on mysli ze nadal z nim jestem. mam mu napisac ze to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież on chce Cię tylko wykorzystać do łóżka? "Zostańmy przyjaciółmi" i proponuje seks? To dla niego idealne ! Nie angażuje się. Ew. Dziecko będziesz Ty wychowywać. Czemu nie szanujesz siebie? Czemu uważasz że nie zasługujesz na faceta który Cię będzie szanował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby myslal ze jest z toba to by do ciebie zadzwonil.... a na pewno by odebral telefon czy odpisal na sms dziewczyno.... nie poniżaj się sama przed sobą.... zerwij kontakt diametralnie... poboli, ale w końcu przestanie boleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież on chce Cię tylko wykorzystać do łóżka? "Zostańmy przyjaciółmi" i proponuje seks? To dla niego idealne ! Nie angażuje się. Ew. Dziecko będziesz Ty wychowywać. Czemu nie szanujesz siebie? Czemu uważasz że nie zasługujesz na faceta który Cię będzie szanował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×