Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolcia102

Fotelik dla 6 miesięcznego dziecka???

Polecane posty

Gość dodoooooo
Używany też odradzam , my troszkę poczekaliśmy właśnie z nosidełka i jak juz synek troszkę podrósł to tak około 8 mca kupiliśmy my Nautilus Graco. Dla mnie fotelik super, dobre wyniki w testach adac,a najfajniejsze jest to że rośnie wraz z dzieckiem. Niby od około 9 mca nam już pasował jak Jasiek miał około 8 a wskazany jest dla dzieci do 12 roku życia. Pomyśl ile oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nautilus jest fajny i bezpieczny.Też go mamy i wiem żę synek jest bezpieczny. A i w porównaniu z poprzednim fotelik nie chwieje się niemiłosiernie a dobrze się trzyma w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotelik zbyt mały dla 6 miesięcznego dziecka?. Czy Ty wiesz, kiedy fotelik robi się za mały? Jakoś nie wierzę w to, żeby półroczne dziecko nie mieściło się do fotelika!! Albo nie wiem, co Ty kupiłaś, albo masz jakieś gigantyczne dziecko. Ja mam 8,5 miesięcznego syna, fakt, jest może mały, ale ma w foteliku mnóstwo miejsca i długo w nim jeszcze pojeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze fotelik moze byc za maly dla 6miesieczniaka. U nas tak bedzie. Dziecko ma 4.5miesiaca, wazy 8.5kg. Jezdzi obecnie w recaro, rozciagnietym na maxa, ale juz szukamy niwego wiekszego fotelika, bo ten robi sie po prostu za ciasny w ramionkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My okolo pol roku przeszlismy na taki 0-18kg montowany tylem. Dziecko w nosidelku bylo wcisniete jak parowka,nie moglo sie ruszyc,ale jest b.duzy,ma 81 cm,10 kg,wiec na styk. W nosidelku od dluzszego czasu po prostu juz sie darl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka byla z tych mniejszych i jezdzila w nosidle Maxi Cosi CabrioFix do 1 roku. Potem przesadzilam ja do fotelika montowanego tylem do kierunku jazdy Maxi Cosi Mobi 9-25 kg. Jezdzila w nim do 4 roku zycia. Przesadzilam ja do trzeciego fotelika, tym razem juz przodem do kierunku jazdy, MC Rodi Air Potect tylko dlatego, ze pasy robily sie przykrotkie kiedy miala na sobie grubsze ubranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamam
dobrze ci radzą poczekaj troszkę i kup juz taki od 9kg. Nautilus Graco jest porządny, czytaliśmy o nim bo sami tez szukamy fotelika dla synka.My własnie czekamy aż synek dorośnie do tego przedziału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo fotelików już zdążyłem przetestować jeśli chodzi o rower i najlepiej się sprawdza ten kupiony internetowo na portalu www.sklep.malypodroznik.eu Zawieszenie ma bardzo dobre, nie rzuca dzieckiem, jest super amortyzacja w porównaniu z tym co mogłem zaobserwować przy innych, tańszych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupowaliśmy na electro.pl fotelik dla synka a teraz dla córki. 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, dobre opinie w necie, certyfikaty. Myślę ze wybraliśmy dobry ten fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo L ajn
ja kupowałam cybexa sirona S, na fotelikiwarszawa.pl. fotelik sztos! bardzo bezpieczny obracany i ma testy. mała wygodnie w nim zasypia i nie marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto spróbować też opcję z basenikiem z piłeczkami. My kuupiliśmy w tamtym roku od firmy Misioo i jak najbardziej fajny produkt. Jak tylko dziecko zaczyna siadać to powinien coś takiego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.07.2020 o 08:38, Krato88 napisał:

Myślę, że warto spróbować też opcję z basenikiem z piłeczkami. My kuupiliśmy w tamtym roku od firmy Misioo i jak najbardziej fajny produkt. Jak tylko dziecko zaczyna siadać to powinien coś takiego mieć.

Też mam basenik od Misioo i sprawdza się super 🙂 Bardzo pomaga w tym żeby dziecko przyzwyaczajało się do pozycji siedzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×