Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hhjgbhj

Jak fajnie ubrać choinkę?Pomysły ,trendy,nowości

Polecane posty

Gość gość
a ja mam na odwrót - póki nie było dzieci to nad tym myślałam, kolory, trendy, szmery bajery... a jak pojawiła się córcia - to chcę by choinka przypominała choinkę mojego dzieciństwa - dużo kolorów, zabawek, słodyczy, kartki z życzeniami, szopka z kartonika, do tego ozdoby zrobione ręcznie.... jest boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zawsze żywa choinka - a na niej kilka ładnych bombek, dużo orzechów, cukierków, pierników, jabłka, lampki najlepiej takie stare tradycyjne przypinane do gałązek, żadnych łańcuchów, jak będę miała dzieci to będziemy kleić łańcuchy z papieru i różne inne ozdoby taka choinka jest najpiękniejsza, bo prawdziwa, tradycyjna i każdego roku trochę inna, bo coś dochodzi coś się zmienia; wszystkie inne to tylko dekoracja świąteczna, nie choinki; a kupowanie wszystkich ozdób w jednych kolorze jest dla mnie dziwne, bo oznacza, że albo wszystko wyrzucisz po świętach (generowanie śmieci) albo za rok będziesz miała identyczną choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam po babci sterte roznokolorowych ozdob, ktore mi nie lezaly. Kupilam spray i przemalowalam. Moja choinka jest teraz bialo - srebrno - blekitna. Czesc babek wypsikalam klejem w sprayu i okleilam piorkami z rozerwanego jaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie smutne i nudne muszą być te osoby, które skrupulatnie dobierają do swojej choinki ozdoby - kolorystycznie, pod względem kształtu, szlaczka czy gwiazdki. A już szczytem jest "design" choinkowy, czyli wynajmowanie ludzi do tego, by ci ubrali MODNIE choinkę :o:o:o Ale trzeba mieć nasrane pod kopułą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10.12.13 - strasznie smutne jest ograniczanie się i zamknięcie we własnym bagienku, dlaczego inni mają ubierać choinkę tak jak Ty?? bo Tobie tak pasuje? :) Daj spokój żyj i daj żyć innym, a nie podniecasz się tym, kto jak ubiera choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół.... też uważam że żałosne jest takie "projektowanie" choinki. trzeba mieć zryty beret, no sorry, to jest jakiś chory perfekcjonizm :o:o TRENDY w ubieraniu choinki?!? Nie czujecie tego, jak to żałośnie i infantylnie brzmi?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wpis wyżej i współczuję waszym dzieciom, bo na choince pewnie oprócz nowoczesnych gadżetów nie uświadczysz zabawki zrobionej przez dziecko ani cukierka. U nas jest zawsze wielka, kolorowa choinka z mnóstwem kolorowych bombek, cukierków, ozdób i łańcuchów zrobionych przez dzieci i taką też choinkę pamiętam ze swojego dzieciństwa. Pamiętam też że koleżanka miała taką sztywną srebrno-niebieską choinkę, której nie wolno było broń Boże ozdobić inaczej ani zawiesić łańcucha robionego przez dziecko, "bo zepsuje wizerunek". ŻĄŁOSNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci nie ma , ale co roku moja choinka jakbym jej miala :D pierniki, cukierki w szktalcie laski mikolaja, suszona cytryna, ozdoby recznie robione itd. nie lubie choinek 2 ew.3 kolorach. takie ą i ę . wg mnie ma byc kolorowo i radosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam o 12.12.13 i gwoli ścisłości i tekstu o nożycach - moja choinka to totalny miszmasz z ozdobami moich dziadków, moich rodziców i moimi, ale jeżeli ktoś chce zrobić sobie niebiesko-srebrną czy sraczkowo-czarną, to jego wybór :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u Waszych znajomych jakie choinki?? odpowiednie czy nieodpowiednie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście za zywą czy sztuczna? musze niedługo wybrac i trochę mam z tym problem. Pokoj raczej dosyć duzy, tak okolo 23 metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tylko żywe - nie lubię sztucznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze ubieramy choinke kolorowo,sa ozdoby typu szyszki,sawielkie kolorowe szklane bombki,sakolorowe lancuchy,sa drewniane ozdoby, sa tez cukierki dla nas wlasnie taka.choinka jest piekna, te 2 kolorowe kojarza mi sie z galeriami handlowymi,moze i ladne, ale takie no wlasnie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy mi sie nie podobały tzw dizajnerskie choinki... sztywne, chocby byla prawdziwa wyglada taka na sztuczną....smutną.... moja jest kolorowa, mam nadzieje, ze moj maluch bedzie juz lada rok stroic ja wedle swoich upodoban :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie inspiracji to zerknijcie na artykuł na temat ubierania choinki na stronce Elfi - nie zawsze trzeba się decydować na standardowe warianty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×