Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blluaa

Czy jeśli kobieta w żartach mówi, że jest zazdrosna to coś oznacza?

Polecane posty

Gość blluaa

Mam pewną koleżanke na uczelni w grupie z którą od jakiegoś czasu sobie flirtuje... podoba mi się i generalnie chyba się w niej zauroczyłem ona natomiast jest różna czasem taka obojętna, czasem mam wrażenie jakby też cos chciała.. strasznie ciężko ją rozgryźć tak czy tak, dosyć często w żartach pokazuje tak jakby była zazdrosna.. przykład: idzie jakaś fajna dziewczyna ja powiem do kumpla "uuu zobacz tam" a wtedy ona do mnie np lekko uderzy mnie w barek i mówi "ja ci kurwa dam!" i tego typu sytuacje to coś oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britta30
Tak, to oznacza że to wulgarna dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blluaa
pytam poważnie... a to że użyje wulgaryzmu to robi to w naprawdę fajny żartowny sposób- w normalnej rozmowie w ogole nie bluźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britta30
Może tak być, bo pomyślałabym że po prostu zwraca uwagę na Twoje chamskie zachowanie w obecności kobiety. Ale ponieważ jest tak wulgarna, więc nie sądzę aby o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
blauaa - daj spokój, zakochałeś się? To nic nie oznacza, dziewczyna sobie żartuje i tyle, TYLKO TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
co Wy z tą zazdrością :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britta30
Ja także dorzucam czasem, że jestem zazdrosna wobec kogoś.. ale to nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nik karter
Chlopie no jasne ze jest zazdrosna :D Baby sa popierdolone w choj :D same nie wiedza o co im chodzi :P Albo udaja ze je nie nic nie bierze a najchetniej by zabila za kazde spojrzenie na inna laske:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puntogrande
Oznacza, że nie ma posługuje się zbyt wyszukanym słownictwem oraz że coś ma do Ciebie lub też bawi się Tobą w ramach tzw. resentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
uderza Cię w barek? nosisz jakiś ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesl
haha w barek a to dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ryku.....................
fifty fifty ciezko stwerdzic... jak ja bylam zakochana naprawde, to okazywalam cos wrecz odwrotnego :-D Ale cos innego zwrocilo moja uwage... twoje zachowanie... idziesz z dziewczynami a kumplowi pokazujesz jakie to inne sa super... tak sie moim zdaniem nie robi... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×