Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NutaÓsemka

Zdradzilam chlopaka, ktory siedzi w wiezieniu.

Polecane posty

Gość możesz byc pewna
Nuta, ten twój chłopak trzyma CIe na sznurku- Ty po prostu boisz się odejśc. Przestań być szmatą i stań sie wartościową osobą. Bez niego. Niech to bedzie przeszłosc. Ale do zdrady się nie przyznawaj- albo go to załamie- albo - co gorsze dla ciebie- rozwścieczy. Czasem lepiej jest mysleć, że się coś po prostu wypaliło. W jego sytuacji tak jest lepiej , uwierz. Ale zerwac z nim musisz moim zdaniem. Dla własnego dobra. Żeby być w porządku wobec innych nalezy byc najpierw w porządku wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczka
siedzi w więznieniu? świetny materiał na faceta nie stać cię na nikogo lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz byc pewna
i tak na dobranoc- popracuj nad własnym poczuciem wartości- bo jak na razie wydajesz się być kobietą, która każdy może wykorzystac- począwszy od Twojego chłopaka a skończywszy na tych , z ktorymi go zdradziłaś. Zastanów się, skąd w Tobie takie poczucie i spróbuj z tym zawalczyć. Może terapia? Mam jakieś wrażenie, ze albo ojciec cię lał, albo byłaś wykorzystywana w dzieciństwie- no bo skąd tak niskie poczucie wartości? Można to naprawić , ale trzeba chcieć o siebie zawalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś w więzieniu? Nie wiesz czy Twoja partnerka była Ci wierna? Chcesz porozmawiać i poznać prawdę? Zgłoś się do programu telewizyjnego! Wyślij swoje imię i numer telefonu na maila wer.stanuch@gmail.com, a zadzwonię i opowiem Ci o szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak teraz :( kocham go i żałuję tego ale teraz już jest za późno. Czasem myślę żeby się przyznać, byłoby mi lżej ale on tego nie zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie wiesz co to znaczy kogoś kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, a wy nie wiecie co to znaczy być 3 lata bez mężczyzny, każda kobieta potrzebuje bliskości, czułości i seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mu powiesz to nici z waszego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było z nim zerwać jak szedł do paki, gdzie Ty miałaś głowę dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ameba intelektualna zdradza faceta z chłopakami z własnego osiedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebe Ebe
To weź się dziewczyno w garść i nie mów mu nic ... może nie wyjdzie na jaw tylko postaraj się o to aby jak już wyjdzie to albo cie zajebie. I pójdzie na 25 lat albo nie będzie se zawracal głowy szmulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×