Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janusz z bydgoszczyy_____

Kobiety ze stópkami o rozmiarze większym niż 39 to mutantki

Polecane posty

Gość janusz z bydgoszczyy_____

Jak można być kobiecym posiadając *girę* o rozmiarze powyżej 39. Nawet damskie koszykarki nie mają takich syr:D:classic_cool: Kobiece stópki muszą być zadbane! Każda grzybica, obdarta piętka lub inne miejscowe uszkodzenia działają na waszą niekorzyść drogie panie! Mężczyźni bardzo często po twarzy patrzą na biust a potem - tak właśnie na stópki! Mogą być one waszym błogosławieństwem, gdy są odpowiedniego rozmiaru, ale biada loszką ze stópkami-gigantami od 40 wzwyż. Wyobrażacie sobie faceta, wysoki 190cm, szatyn, bardzo dobrze umięśniony ze stopą rozmiaru dajmy na to 37 :DŚmiech na sali:D Tak samo jak Wy nie wyobrażacie sobie idealnego partnera z tak malutką stopą, tak samo MY - mężczyźni, nie wyobrażamy sobie kobiety z gigantycznymi stopami. Drogie panie o dużych stopach apeluje w imieniu męskiej części kafeterii chowajcie swoje giry do gumioków ewentualnie butów relaks, bo patrzenie na takie anomalie przysparza wam jedynie wstydu! Możecie być umalowane na Mairlyn Monroe, założyć najlepszy top firmy SOLAR, buty Ryłko - ale jeśli mężczyzna zobaczy waszą kobiecą stópkę, która powinna być subtelna i pieścić zmysły faceta a w rzeczywistości jest to sryta o wymiarze >39 To lepiej zmieńcie plany i zostańcie podrywać facetów na kafeterii. Taka prawda:D🖐️ Laski są ponętne do 30 roku życia. Potem zmarszczki, cellulit, rozstępy, blizny po ciąży i po nacinaniu rowa przy porodzie:D Popieram tutaj bliski wschód i możliwość posiadania paru żon:D🖐️ oczywiście ślub jak kobieta jest ponętną i młodziutką 19, a potem można się rozwodzić do usrania:D DO RZECZY Wszystkie się zestarzejecie, będziecie wyglądać jak żywe gówna i to wcale nie jest taka daleka przyszłość. Także zastanówcie się teraz dbacie wyłącznie o wygląd(większość z was, o hobby czy pasję nie będę pytał, bo 3/4 z was czegoś takiego nie posiada:o)i to wam przeminie. Nie zostanie wam N-I-C. będziecie brzydki i ograniczone umysłowo. tak, tak pierzcie sobie mózgi operacjami plastycznymi, botoxem i innym ścierwem i tak to wam nie pomoże łajzy:classic_cool: A mężczyźni co{cool]? ano z wiekiem wyglądają coraz lepiej, pewnie nieraz miałyście myśli żeby wskoczyć na drąga swojego 40- letniego szefa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egfjfgjf
Że tak poruszę kwestie numeru buta - ja mam 36 i żadnych pieprzonych butów nie mogę znaleźć... a jak chcę na obcasie to 35 to już w ogóle marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy_____
kochalbym Ciebie moja kruszynko❤️ wklej fotke stopki mrrrrr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrewrwerewr
nie watpliwie duze stopy u kobiet to wada . ale nie uwazam ,ze od razu to ,,mutantki " bo sa naprawde ładne dziewczyny ( np modelki) wysokie wiec o duzych stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdazrf
troche szacunku szmato, corko k**wy i bulgara nie rozmawiasz ze swoim wiecznie pijanym ojcem Leje ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrewrwerewr
ja mam małe stopy dosc bo 36, 37 to zalezy od buta ,ale jestem nie wysoka ( 164) i waze 50 kg iwec mam szczupla noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy_____
Widze ze prawda boli, od waszych mezczyzn tego nie uslyszycie ale zyjcie zludzeniami:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monroeoe
HAHAHAHAHA ALE SIĘ UŚMIAŁAM :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d faceci na starość przystojnieją?!!!! HAHAHAHAHAHA:D:D:D:D:D:D:D:D:D: chyba ich obwisłe piwne brzuchy robią się seksowniejsze i penisy giętkie jak dętka od roweru :D:D:D:D:D:D FUUUUUUUUJ....staruchy są straszne bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrewrwerewr
ej dziewczyny ,ale po co sie tak wsciekacie? to tylko prowokacja zeby was wkurzyc i o to chodzilo autorowi. pewnie teraz ma ubaw z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy_____
kochalbym Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrewrwerewr
obstawiam ,ze albo ktos sie nudzi ,albo chce komus dosrac chocby anonimowo ,albo jest sflustrowanym prawiczkiem a kazdy sie zestarzeje niewatpliwie faceci mlodsi tez lepiej wygladaja ja tam znam swoja wartosc i nikt mi nie wmowi ,ze po 30-stce bede taka ,albo taka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto się wkurza? Ja się nie wkurzam, mam stopę w rozmiarze 36, ale uważam, że czasami przydałby się większy but. Zapewne świetnie się nadaje do rozdeptania jakiegoś pokurcza z mikrofiutkiem dowartościowującego się na kafeterii ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkdanjthaea
Ale ty koleś prz**ebany jesteś..Jak to stwierdziłeś wysoki facet z małą stopą by smiesznie wyglądał a wysoka kobieta np 180cm fajnie by wyglądała z małą stopą?Tak szczecze śmiesznym mutantem to ty jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iberian peninsula
Ja mam 21 lat i rozmiar stopy 37. Sama myśl o uprawianiu seksu z facetem powyżej 3 lat napawa mnie obrzydzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy_____
Temat wzrostu u kobiet poruszylem w poprzednim felietonie. Nie czytaliscie - ojej jak mi przykro:D wnioski sa proste kobieta max 175cm prawdziwy mezczyzma zaczyna sie od 180cm takie sa fakty a z faktami sie nie dyskutuje:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfghfgh
ja mam numer buta 36 :classic_cool: moja kolezanka ma 43 i wygląda jak mutant, hłe hłe, hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty pedofilko!
powyzej 3 lat ? a fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrewrwerewr
ok autorze ,a myslisz ,ze kobieta o wzroscie 175 bedzie miala stope 37 ? nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika20
Potwierdzam to co autor napisal, sama czuje obrzydzenie do duzych stop u kobiet tak samo jakby facet mial stope 37:o jakby to wygladalo drogie panie? Rzeczywistosc jest taka, a nie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iberian peninsula
30* Mam gdzieś dywagacje podstarzałego psuedoplayboya, którzy o kobietach poniżej 30 lat może co najwyżej pomarzyć. Życiowy desperat i frajer z Ciebie, naszczęście mało jest takich facetów jak. mend, którym nadmiar spermy uderza już na mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy_____
moja mama miała duża stopę, często kazała mi pastować buty chodząc w majtach i pokazując swój cellulit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrewrwerewr
poza tym ja mam co prawda male ,ale nie ładne stopy . to jedyna nieladna czesc mojego ciala tak uwazam. i żadnemu mojemu facetowi to przeszkadzało ,a powodzenie zawsze mam duze nawet u naprawde przystojnych facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 35-36 ale dla mnie jesteś cwelem i frajerem. na szczescie chlopaki za mną szaleją i wybieram tych przystojnych i inteligentnych i nie otacza mnie takie frajerstwo jak ty ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy_____
Ja mam 163 i stopę 36 dlatego wszystkie wyższe kobiety to dla mnie mutantki 🖐️ Mam dużo blizn na parchatym ryju po trądziku i kobiety odwracacją ode mnie twarz z obrzydzeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz z bydgoszczyy______
Iberian peninsula ale wyjmij fiuta swojego parcha jak ze mna rozmawiasz, bo smierdzi 3 pokoleniami cyganow:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iberian peninsula
Synonim dorosłego ( przynajmniej jeśli chodzi o metrykę), który wieczory spędza na damskim forum - frajer. Ty przy prawdziwym mężczyźnie miałeś okazję co najwyżej stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×