Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowana..............

Jak radzicie sobie z egzekucją alimentów na dziecko ?

Polecane posty

Gość zdezorientowana..............

Pytanie zarówno do kobiet , jak i mężczyzn :-) Ojciec mego dziecka nie łoży na jego utrzymanie . Czy jest jakiś sposób, aby go zmusić ? Ja już chyba wyczerpałam wszystkie możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQurka :)
założyć sprawe o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
Mam wyrok alimentacyjny, leży u komornika . Bezskuteczna egzekucja, bo on się uchyla, pracuje od wielu lat na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompromitacja......
trzeba bylo myslec komu sie daje d...py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarna była żona
kompromitacja...... jak to komu? mężowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE MACIE PROBLEM
można go przeskarżyć że pracuje na czarno dowiedz się gdzie i w jakim charakterze pracuje potem do inspekcji pracy zgłoś a nie ma teraz funduszu alimentacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
ale ja już kilkanaście lat temu miałam sprawę...potem oddałam wyrok komornikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
Fundusz jest tylko do określonego dochodu.Nie bierze pod uwagę wydatków na mieszkanie,opłat itp....no i się nie łapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
słóż w sądzie skargę na opieszałość komornika w ściąganiu należności alimentacyjnych.Dane komornika rejon itd. Zobaczysz jak przyspieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
* złóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
Wnioskowałam o wpis na hipotekę, zgłosiłam na Policję o uchylanie się od obowiązku... i zastanawiam się,czy mam jeszcze jakieś inne ,,narzędzia w ręku" , czy już wszystkie wyczerpałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE MACIE PROBLEM
a swoją drogą to dupek przecież to też JEGO dziecko wiem że nawet z dochodów na czarno można ściągnąć tylko komornik musi być bystry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
chwila chwila słóż w sądzie skargę na opieszałość komornika w ściąganiu należności alimentacyjnych.Dane komornika rejon itd. Zobaczysz jak przyspieszy . Komornik nie jest opieszały, bo nie może zająć wynagrodzenia skoro ktoś nie pracuje od 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
ALE MACIE PROBLEM Jego i co do tego on z pewnością nie ma wątpliwości. Ale nie chciał mi dać rozwodu, a potem stwierdził,że nie da ani złotówki. Wyrok leży u komornika od ok 15 lat. I miałabym w nosie te jego alimenty, gdyby nie to,że straciłam pracę. Z prac dorywczych utrzymać nastolatkę jest mi ciężko i pierwszy raz w życiu poprosiłam go o pomoc w sierpniu, aby chociaż podręczniki kupił....odbiło się to echem...a mnie nie ukrywam w*wiło.Tyle lat nie interesował się nią i w takiej sytuacji odmówił. Więc zaczęłam działać...z tym co wyżej napisałam, ale on na to wszystko zero reakcji, nawet Policji się nie przestraszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****nowa****
Ale dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro straciłaś pracę, to szybko leć do funduszu alimentacyjnego z papierami od komornika o bezskuteczności egzekucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×