Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a niech będzie że gruba

Bielizna wyszczuplająca pod sukienkę - JAKA??

Polecane posty

Gość a niech będzie że gruba

Sprawa wygląda tak, że przybyło mi z 5 kg i sukienka którą chcę założyć na sylwestra zrobiła się bardzo obcisła. W związku z tym pomyślałam o jakiejś bieliźnie korygującej, która pomogłaby mi troszkę zmniejszyć obwód, chodzi mi głównie o obszar pod biustem i talię. Dodam, że noszę rozmiar 40-42. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam że sukienka
sukienka jest wiązana na szyi. Może wrzucicie jakieś linki, proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już ci mówię
Doskonałym rozwiązaniem może być to: http://luxbielizna.sklep.pl/control-body-gold-tubino-810054-p-11172.html załatwi chyba wszystkie Twoje problemy. Ja kupiłam i jestem zadowolona + dobrze się czuję. Nie mów, że jesteś gruba w ten sposób produkujesz sobie kompleksy! Pewnie, że możesz trochę się skorygować, ale nie w poczuciu winy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod obcisłą sukienką będzie widać każdy szew czy wzór tej bielizny, poza tym taka pod biust może się rolować mam kilka rodzajów bielizny korygującej i z żadnej nie jestem zadowolona, np. pod sukienką tubą (tzn. bardzo obcisłą,ale z krótkim rękawem) body oprócz brzucha spłaszczyło mi tyłek i widać było ramiączka i od body i od stanika a gdy włożyłam pod tą sukienkę halkę- to nie dość, że się rolował dół pod sukienką, to przebijał wycięty w tej halce wzór szorty- przebijał pod dżinsami koniec nogawek normalnie jakaś ta bielizna to jakaś ściema- a nosze rozmiar S i chciałam tylko wyrównać lekko wypukły brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_gość
Dlatego najlepiej wybierać taką bezszwową są takie np tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca w sekcji bielizny korygującej. Chodzenie w tym nie należy do super wygodnych, wiem z własnego doświadczenia, ale pozwala trochę boczki brzuch zmniejszyć pod kiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci dziewczyny ładnie podpowiedziały, ja dodam jedno z doświadczenia bo rozumiem że dopiero zaczynasz się poruszać 'w tej bajce'. 1. nie kupować za małej, najwyżej pół rozmiaru mniejszą od siebie bo będziesz cierpieć i to nie jest też zdrowe; cierpienie lub jego brak będzie zależało też od tkaniny; 2. kupioną bieliznę korygującą ponosić wcześniej, wyczuć ją. Inaczej zepsujesz sobie imprezę albo pójdziesz do łazienki i zdejmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOLAa
Ja mam takie gatki z wysokim stanem brałam tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca świetnie modelują brzuch, sprawnie ukrywają fałdki które niestety po ciąży zostały i nie chcą odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziarka
Ja mam pasy wyszczuplające, które są idealne pod sukienkę. Kupuję w sklepie orirose, a wyglądają tak http://orirose.pl/Pasy-wyszczuplajace - jak dla mnie bomba! Idealnie się dopasowują do sylwetki i co najważniejsze to to, że ich nie widać pod sukienką, nie odciskają się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woom
Ja długo szukałam bezszwowej bielizny. Znalazłam na wyszczuplajaca.pl Bielizna bez szwów, nic się nie odciska i nie wrzyna. W tej bieliźnie nie było wygładził się cellulit. Szczerze mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości bieliznę korygującą można zamówić w tym sklepie http://www.anstel.pl/damskie/bielizna/korygujaca. ja tutaj znalazłam bardzo wygodny gorset. Ładnie modeluje sylwetkę i jest wygodny. Moim zdaniem na specjalne okazje, taka bielizna bardzo się sprawdza. Zamawiałam w tym sklepie również biustonosze i tez jestem zadowolona z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina16
Cześć. Nie wiem czy znasz taki serwis jak CoZaCena-http://www.cozacena.pl ale jest świetny. To porównywarka. Polecam Ci serdecznie. Znajdziesz tam wszystko, każdy rodzaj bielizny. Zajrzyj do działu Dla Kobiety. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam dużo ofert sklepów internetowych dotyczących bielizny wyszczuplającej i najbardziej do gustu przypadł mi asortyment, który znajdziesz na stronie pod adresem www.orirose.pl Właśnie zamówiłam tam gorset i czekam na przesyłkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam już bieliznę wyszczuplającą od wielu producentów i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić modele z oferty sklepu internetowego pod adresem www.orirose.pl . Jej jakość jest doskonała, ceny znośne a efekt noszenia bielizny, moim zdaniem powalający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie mogłam przekonać się do noszenia bielizny wyszczuplającej. Teraz wiem, że nie była dobrej jakości i dlatego nie spełniała moich oczekiwań. Od kiedy odkryłam ofertę sklepu internetowego pod adresem www.orirose.pl , to wiem jak można poprawić swój wygląd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną bieliznę wyszczuplającą mają na www.orirose.pl . Po raz pierwszy w życiu się na takie rajstopy zdecydowałam i było warto. Noga zupełnie inaczej wygląda, jakbym była jeszcze przed ciążą co najmniej. Podobnie pośladki też się inaczej w takich modelujących rajstopach zachowują, zdecydowanie nabrały kształtu. Najbardziej to się cieszę, że materiał nie jest z serii tych drażniących skórę, bo ja to generalnie dość wrażliwa jestem pod tym względem i sporo ubrań mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×