Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

ale Michau serio pomyśl o tym Zorrże? Zorru? Zorre? kurva jak to gówno się odmienia :O:classic_cool: no ale wiesz o czym mówię 🖐️ bo ja sobie tak pomyślałam, że Ty masz przeca dłuższe włosy. wyglądasz prawie jak Banderas :) no naprawdę pasuje do Ciebie ten strój. jak sam skurwisin :classic_cool:🖐️ biedny murzynku oczywiście że Ci zrobię omlet di fromaż :):classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somalijskie murzyne
Aż mi stanął na samą myśl o jedzeniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzyne stanął Ci? to jak Ty kurva tera będziesz jadł ? :O przeca ta Twoja zapewne nie maua paua wybiła Ci zęby :classic_cool: Michau 😠 bo ta Twoja biedronka to jest oridżinal 😭:classic_cool: no nie mam pomysła. kiedyś brałam udział w przedstawieniu i... koleżanka np była ścianą :O dobra nie pomogę Ci chyba. piertolę robić z siebie dłużej gamonia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro twa luba
przebiera sie za pielegniarke moze przebierzesz sie za lekarza:O Albo jej pacjenta. Albo moze cos również związanego ze szpitalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porypana wigilia
w wigilię zawalę pałe od rana,żeby nie musieć oglądać poyebanej rodzinki przy równie obrzydliwej kolacji,hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ścianę?:D czyli idealna towarzyszk na syolvka dla kafeterjnych prawiczków...podpiernie sciany byłoby wygodniejsze i twiejsze bo zawsze pod reka mozna stać przy barze i jednoczesnie podpierać ściane... dobro pomyśle nad tym zorrem ale jak mnie wyśmieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ścianę?:D czyli idealna towarzyszk na syolvka dla kafeterjnych prawiczków...podpiernie sciany byłoby wygodniejsze i twiejsze bo zawsze pod reka mozna stać przy barze i jednoczesnie podpierać ściane... dobro pomyśle nad tym zorrem ale jak mnie wyśmieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wyśmieją od razu :O:classic_cool: no albo jeszcze... kurde przypomniało mi się, że kiedyś się przebrałam za dziewczynkę z zapałkami :O tylko, że zapałek nie miałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się zastanawiałam o chooy tu chodzi z tymi dietami. czy chciałeś mi ubliżyć czy co? :classic_cool: :P Józek Ty byś się przebrał za flaszkę 🖐️ a ja ze peta :classic_cool: widziałam kiedyś takie foto gdzieś. ojca z synem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój jedyny znajomy w kontaktach na gg zrobił się właśnie dostępny. infobot :classic_cool: ale dzisiaj jakoś nie mam ochoty z nim gadać :O może później jeszcze będzie to zagadam :) przerwa na szluga 🖐️ czisas :O poczułam się prawie jak ladaco :classic_cool::O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dzięki pomarańcz! podsunąłeś/łaś mi pomysła przebiore się za pacjeta , reka na temblaku jakieś namalowane obrażenia (ewentualnie tuż przed sylwestrem powiem dziewczynie że zdradziłem ją z cycata kryśką z sąsiedztwa - to załatwi problem charakteryzacji) i ja bedę pacjentem a ona seksowną pielęgniareczką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no i widzisz. jak to dobrze, że jest kafeteria 😭 tutaj zawsze można liczyć na pomoc kreatywnych kafeteriuszy :classic_cool: ja to se idę strzelić... farbę na głowicę. szczaua 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśl z serii "absurdy kosmetyków dla kobiet". dobra. w dzisiejszych czasach niby faceci też sobie już farbują włosy. ale to jakieś peezdusie albo inne cioty raczej 🖐️ no chyba, że gość łysieje w wieku 20 lat to ok. ale do jasnego chooya :O dlaczego te rękawiczki wszystkie które są załączone do farm są rozmiarów XXL? czy ja wyglądam jak chłop odciągnięty od pługa, albo jakiś górnik czy inny hutnik ? :O bym se w tą rękawiczkę mogła wsadzić dwie ręce i stopę gratis 🖐️ bez sensu totalnie. JA TEGO NIE UWAŻAM :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q jak kupa
piłaś już coś dzisiaj? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że to chyba będzie nowy dom?? :O o wiele bardziej mi ten pasi niż inne pozostałe :classic_cool: ejj, ta Trawińska jest przejebana :O napisałam do niej emila wiadomo po co i wiadomo z czym, a ta peezda po kolejnym do niej wysłanym bloknęła mnie chyba, bo wracają z adnotacją - niedostarczone plus spam :O🖐️ i kogo ja mam teraz pytać o panel:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:26 [zgłoś do usunięcia] stoprocent pśp tak herbatę, kawę i właśnie moczę wary w coca-coli ! ginekolog zalecił? kurcze, coraz to nowsze zastosowania lecznicze i nielecznicze ma coca-cola. slyszałem już m.in że wygazowana i ciepła idealnie robi na bolący brzuch i wzdęcia, że odrzewia lepiej niż najdroższe środk chemiczne itd... ale kuracja jaką paletz teraz uskutecznia to dla mnie nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierrdolę, no jak można pić?? :O mnie na samą myśl o alko wykręca żołądź, a po dzisiejszym wigilijnym firmowym kubeczku szampana myślałam, że do domu pójdę zygzakiem :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×