Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

a słuchajcie bo tera ja mam problem. chodzę do takiego sklepu c'nie? co mam koło siebie. no i jest tam rzeźnik :classic_cool: no wiecie, mięso tam sprzedają :classic_cool: i pracuje tam tami chłoptaś. na oko jakieś... bo ja wiem, może 23 lata max. już nie będę opisywać tego jak zawsze na mje patrzy i się uśmiecha :classic_cool: chodzi o to , że :O wyobraźcie sobie trzeci raz już... zamiast dwie piersi , zapakował mi 3 :O piersi z kurczaka ma się rozumieć :classic_cool: no i ja nie wiem o chooy tu chodzi, przeca mówię wyraźnie że chcę dwie :O o co mu chodzi ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetuh674864864
Nie zgadzam sie, żeby taki stronniczy smiec jak met su bi szi był modem ona się nie nadaje :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paletz, ech przykro mi ze nzowu musze cię uświadamiać o tym jak brutalny jest ten świat... ale ów chłoptaś poprostu obczaił ofiarę losu:classic_cool: pare uśmieszków, mrugnięć i wystarczyło żeby pśp poszła do sklepu po 2 piersi z kurczaka a wróciła z trzema płacąc jak za cztery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że mje zaprosi ? i o czym będę z nim gadać :O o tym jak się kroi karkówkę? przeca ja to wiem 😴 nie jest on w stanie niczym mi zaimponić :classic_cool: poza tym przecież ja jestem już zajęta :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetuh674864864
Tyjesteś cos pokroju prezesa gejtypa :o i byś banowała dobre niczki i kasowała fajne topy 🖐️ a w ogóle jestes poplecznica jenny i to cię skresla na stracie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Michau wiedziałam że Ty mi otworzysz oczy 😭 ba. nawet usta mi się rozchyliły :classic_cool: ale kurva no masz rację jak w pysk strzelił. a ja głupia płacę... ni chooya nastąpną razą obczaję tę worek z tymi tzytzami i jak będą znowu 3 to ja se z nim porozmawiam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem:D On Ci pakuje tą trzecią pierś, żebyś Ty wkurviona tym faktem wróciła z powrotem do sklepu, rzuciła mu tą piersią w pysk, wykrzykując przy tym że chciałaś dwie!!! A on zdezorientowany po chwili w ramach przeprosin za tą gafę zaprosi Cię na kawę czy cuś:classic_cool: Taka moja skromna rozkmina:D Znaczy chłopak zarywa Cię na świeży drób:D:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, ja i dżeni?? :O coś Ci się poplątało w baniaku :O zresztą, to z tym panelem to był dżołk, a Ty łykasz jak dziffka z Pigalaka :O gupiaś, pomarańczo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetuh674864864
dziwka to cie mama na obiad woła cipo bez szkoły 🖐️ nie bedziesz modka i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetuh674864864
nie dostaniesz - już ja o to zadbam :classic_cool: nara cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah :D kurva co myśl to lepsza :classic_cool: mam nadzieje, że stare nie jest 😭 bo właśnie jem te piersi :classic_cool: ale dobre. następnym razem poproszę o 3 :D ciekawe ile mi da. jak 4 to yebnę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
cześć 🖐️ Dzisiaj znowu pijecie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam sobie gumtree bo chyba przydałoy sie od stycznia gdzies tymczasowo zaczepic do pracy do kwietnia jak sie zrobi cieplo i knajpke sie otworzy...no i tam niektóre ogłoszenia sa zajebiste... "rozdawanie ulotek pilne Pilnie prosz na e-miel Szukam dziewczyn na rozdawaniu ulotek do lat 15 lub telelefon 694091706 " tu podejrzane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo czy szuka tego numeru ? osoby która ma taki ? czy może szuka modelu telefonu osoby która posiada owy numer :O kurde ale koleś namotał :classic_cool: siema Krowiszcze iszcze iszcze 🖐️ dawno Cię nie było. tzn dawno nie pisałaś pod tym nickiem :classic_cool: dzisiaj nie pijemy. chociaz kurva :O do końca dnia jeszcze długo :classic_cool: co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×