Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca pytajka233

Czy ja zrobiłam coś złego??

Polecane posty

Gość pytajaca pytajka233

Dzis moja kolezanka poprosila zebym przez 3 godz zajela sie jej córeczka (dziecko ma 4 latka) przyprowadzila ja do mnie wszystko bylo ok dziecko fajne spokojne, jednak dostalam telefon z pracy i musialam pilnie wyjsc do biura no wiec wzielam dziewczynke ze soba ale idac ona strasznie sie trzesla i mowila ze jej zimno po drodze zobaczylam sklep z odzieza dziecieca wiec wstapilam tam i kupilam jej kurtke zeby dziecko nie marzlo. Po 3 godz przyszla po nia kolezanka i zrobila mi straszna awanture ze kupilam jej dziecku fioletowa kurteczke ona twierdzila ze powinnam jej o zdanie zapytac jaki kolor kupic a najlepiej jakbym dala dla niej pieniadze a nie kupowala cos jej dziecku. Po jej wyjsciu dziwnie sie poczulam i tak sie zastanawiam czy ja zrobilam cos zlego przeciez tylko chcialam zeby dziecku bylo cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna karenina ;
ale masz jebniętą koleżankę :O zamiast podziękować i się cieszyć że się przejęłaś i coś z tym zrobiłaś to jej kolor nie pasuje. współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba zart?
ja bym powiedzialą ze ta kurtka nie dla dziecka tylko ze ją pozyczyląś bo malej bylo zimno, a dasz ją córce innej znajomej. Co za baba. Wydaje mi sie ze to prowo bo nie wierze w takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca pytajka233
to nie prowo ona mnie tak zszokowala ze nie bylam w stanie nic odpowiedziec kurtke wziela i wyszla a ja nadal jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba zart?
a to dziecko nie mialo kurtki ze mu kupilaś? To w co byla ubrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca pytajka233
miala kurtke ale taka cienka ale jak jej bylo zimno to mi tak jej sie szkoda zrobilo no myslalam ze dobrze robie a po tym jak mnie opieprzyla to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba zart?
Zadzwon i powiedz zeby ci oddalą kurtkę i ją oddasz do sklepu bo pytaląś i powiedzieli ze mozesz zwrócić. Niech się ugryzie jak jej nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca pytajka233
nie wiem czy powinnam tak zrobic w sumie to kupilam ja jej dziecku a czuje sie tak jakbym zrobila jej dziecku krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ale zaraz. sama zapłaciłaś za tę kurtkę? skoro tak to zadzwoń i powiedz że jak się jej nie podoba to żeby ja oddała, a ty ja zwrócisz.Co za ludzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca pytajka233
no sama zaplacilam za nia i nie chcialam za nia pieniedzy nawet o tym nie wspomnialam ona zobaczyla jak chciala ja ubrac i wtedy zaczela sie drzec w koncu wyszla z dzieckiem i kurtke zalozyla jej na klatce widzialam przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca pytajka233
tzn widzialam przez okno jak szly i dziecko bylo w kurtce zeby nie bylo ze mam okno na klatke schodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosykahshy
prowo jak nic :)))))))))))))))))))))) Dajcie sobie spokoj z takimi tematami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×