Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dubste.

eh.. moja dziewczyna farbuje sobie różnie włosy i wygląda źle w nich

Polecane posty

Gość dubste.

moja kobieta najlepiej wygląda jak ma całe czarne włosy.. wtedy jest taką fajną ostrą czarnulą i mnie kręci zajebiscie ale od jakiegoś czasu jej odpierdala i ciagle farbuje na nowo np miala czarne z pasemką to wyglądała jak taką patologiczną idiotka... jak jej mowilem zeby wrocila do czarnych calych to mnie olała i mowila ze ona tak woli teraz z kolei sobie rude zrobila bez zadnego mojego pozwolenia i wyglada jeszcze gorzej, jak taka ruda szmata ;/ kurwa mac, jak jej powiedziec aby byla czarnula bo w innych wyglada po prostu ZLE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie please!
Ona ma tak zrobic bo ty tego chcesz?! Nie jestes jej wlasnoscia zebys jej na cos pozwalal. Najlepiej znajdz juz gotowa po farbowaniu lub naturalna czarnule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość militriiii
powiedz jej wprost to co nam tu ;) mozesz dodac ze inni tez tak uwazaja to napewno na nia wpłynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorseMorseTon
Czemu głupi gówniarz z niego?:O Jest mnóstwo lasek, które farbują co chwilę włosy na kolory, w których jest im obrzydliwie, bo im się podoba, to dlaczego chłopak nie może powiedzieć co myśli? Właśnie trzeba to tym dziewczynom uświadamiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysik
A może Twoja panna chce się Ciebie pozbyć, nie wie jak Ci to powiedzieć, więc woli żebyś sam stwierdził że nie chcesz być z nią, choćby z powodu koloru włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podejrzliwa2305
Rozumiem Cie ze to Cie moze denerwowac ze zmienia kolor i zle wyglada, ale jak dla mnie jestes zwyklym palantem bo to jak "opisujesz" swoja dziewczyne to jest zenujace. Masz dla niej ogrom szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwewef
rzuć szmate.. bo ona rzuci ciebie niedlugo :) post z przyszlosci w przeszlosc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwewef
dobrze sie on iej wypowiada do kobiet powinno sie nie miec za grosz szacunku bo wszystkie to kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukubaaaaa
oj dubste twoja panna to jakas zajebiscie głupia jest, przeciz wiadomo ze powinna ci sie przypodobac w kazdy mozliwy sposób i dogodzic tobie :) strasznie głupia masz dziewczyne powinienes ja zastawic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukubaaaaa
wic jak jej bedzie zalezało na tobie zrobi tak abys był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×