Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biję się z myślami

nie wiem, czy stać mnie na nowy telefon w dobie kryzysu...

Polecane posty

Gość biję się z myślami
Chociaż po pewnym czasie do namysłu doszłam do innej koncepcji.Mam stacjonarny z bezprzewodową słuchawką.Wzmocnie troszkę zasięg i z tym będę chodzić po mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinkamalinka
to przecież po to sie żyje żeby gówno mieć i sie jarać byleczem.kup sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze że
Witaj. mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Akurat moja siostra sprzedaje telefon, który praktycznie w ogóle nie używała :) jest to nokia n95. Nowoczesny telefon, nowy kosztuje ponad 1500zł . Ona natomiast chce się go pozbyć i chce sprzedac tylko za 370 zł:) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biję się z myślami
Albo w ogóle ze stacjonarnym będę całym chodzić.Mam pytanie.Czy ktoś zna się na takich telefonach?Chodzi mi o rozwiązanie problemu bezprzewodowej transmisji w telefonie stacjonarnym typu "Stokrotka"[rok produkcji:1988,kolor biało czarny] Piszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biję się z myślami
kurde! 😡 nie podszywać się! ja tu mam problem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem szczerze że
Witaj. mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Akurat moja siostra sprzedaje telefon, który praktycznie w ogóle nie używała jest to nokia n95. Nowoczesny telefon, nowy kosztuje ponad 1500zł . Ona natomiast chce się go pozbyć i chce sprzedac tylko za 370 zł co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biję się z myślami
nie chcę nokii, chcę dokładnie ten co w linku :classic_cool: i NOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hippis ze Stolicy
Ja tam chodzę z taką tarczą obrotową.Sam cyferblat od stacjonarnego bodaj z lat pięćdziesiątych mi wystarczy.Bardzo to podnieca kobiety gdy powoli go wyjmuję.Wykręcam wybrany numer a następnie bez udziału słuchawki niejako w powietrze wypowiadam to sakramentalne pytanie:"Halo.Taxi??".Dotąd większość po czymś takim mi ulega z radością:classic_cool:W końcu obcują z artystą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie kupisz teraz, to potem tym bardziej. W końcu premii nie wypłacają co tydzień i następna okazja do wymiany telefonu może się prędko nie trafić. Raz się żyje i czasami trzeba sobie jakąś radość sprawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa co udaje że wie wszystko
Uważam, że jesteś pusta jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady... Po pierwsze HTC to męski telefon, wygląda jak cegła, to telefon do "zabawy" ma mnóstwo niepotrzebnych normalnej kobiecie funkcji. Mam na mysli pierdoły którymi jarają się wyłącznie chłopcy w wieku 20-25 lat. Na cholere ci taki telefon? Po drugie czy koniecznie musi być nowy? Zastanów się...za 2 miesiące wyjdzie owy model i znowu zasrasz kafe swoimi kretyńskimi dylematami:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roger casnojeya
Czy Cię stać na telefon w dobie kryzysu?To czy Cię stać sama powinnaś wiedzieć najlepiej.Natomiast pytanie w tym wypadku istotne brzmi inaczej.Czy powinnam kupić telefon danego typu w danej cenie gdy inni nie mają co do gara włożyć i z pracą ciężko.Czy to nie rozrzutność:classic_cool: Musisz podjąć właściwą decyzję.Ogień piekielny już rozniecony czeka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biję się z myślami
mam w doopie nowy model :D chcę właśnie ten! i do tego fioletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-commercer
taaa co udaje że wie wszystko Bardzo słuszna uwaga.Ludzie kierują się teraz albo estetyką produktu albo istnieniem mnóstwa aplikacji jakie de facto przydatne są tylko "gadżeciarzom"[w każdym wieku lub "chłopcom"w przedziale wiekowym od 15 do 25 lat].Ludzie na siłę zamiast lepszego telefonu[prostrzego w obsłudze i przydatnego w wielu sytuacjach tak samo jak upstrzone telefony touchowe]chcą na siłę mieć w dłoni "komputer"który de facto mimo wielu różnych bajerów jest karkołomny w tzw szybkiej i konkretnej obsłudze.A przecież rozmaite aplikacje włącznie z zaawansowanymi internetowymi dostępne są już też w wygodniejszych nadal moim zdanie klawiszowcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-commercer
*--Prostszego- w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roger Casnojeya
Widzę jednak że pchasz się dalej niczym ćma ku żarówce jaka oślepia. Różowy touchpad? Nie boisz się tego jak to będzie w piekle gdy diabeł-okrutna bestia rodem z dzieł Hansa Memlinga z wywalonym lubieżnie ozorem będzie smagał Cię po doopie pejczem gdy tylko wychylisz ją z kotła podobnie jak wychylać tak będą swe zadki miliony podobnych tobie grzeszących rozrzutnością. Masz wolny wybór:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest temat normalnie
na pracę doktorską i prawie tak samo dynamicznie się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clever than ever
Doba ma 24h.Najwyżej jutro pójdziesz i kupisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtydancer1
Sprzedając Samsunga Galaxy zdecydowałem się na serwis www.skuptelefonow.pl , który zdecydowanie mi to ułatwił. Odbyła się transakcja bez wychodzenia z domu, dzień po wysłaniu kurierem telefonu otrzymałem zapłatę wg cennika znajdującego się na stronie. Zdecydowanie łatwiej i szybciej poszła sprzedaż niż na portalu aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×