Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka pokojowa

Palicie papierosy?

Polecane posty

Dziwnie sie czuje jak ide ze znajomymi na piwo, wszyscy wychodza na papierosa a ja pilnuje torebek ;p Ale teraz zaczal mi dym z fajek niesamowicie przeszkadzac, a moj facet pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja m
nie palę , na każdej paczcce jest napisane :palenie powoduje raka" W mojej rodzinie kilka osób miało kraba.Wiem co to jest za choroba. Chce więc zmniejszyć ryzyko zachorowalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę na kuniu
Ja właśnie podliczyłam 68zł tygodniowo 269 zł miesięcznie 3225 zł rocznie ...masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :( i posypuję swój durny łeb popiołem bolejac nad swoja głupotą . Ale się ograniczam ,zakupiłam nawet elektryka ,jak wiosna nadejdzie won ze śmierdzastwem ,rower ,rolki na start . Postanowione nieodwołalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze raz nie jarałam ,ponad 6 mc , na tabexie , będę znów musiała iśc po recepte . Faktycznie odrzuca od fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
No to polecam Wam tą książkę ,,Łatwy sposób na rzucenie palenia" Allen Carr. Jest w internecie. Mój wujek tez ma raka, ale on palił chyba z 3 paczki dziennie przed jakie 40 lat, wiec... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mysl o raku, napisy na opakowaniach, czy nawet zdjecia raczej w zaden sposob nie przemawiaja do palaczy. Ja kiedys zawsze mowilam, ze kazdy na cos umrze. Nie wazne czy pali czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palaczek
dziewczyny/kobiety, oprócz niszczenia organizmu tysiącami różnych trujących związków, mogących dać raka, to jak będziecie kiedyś chciały mieć dziecko, to zapamiętajcie: jeśli uczyłaś się na 5-tkę, to dziecko będzie o 1 stopień gorsze, jeśli sama uczyłaś się na 2 (dopuszczająca) to urodzisz debila, Jest to komunikat z badań amerykańskich. Poza tym smród z ust odgoni od Was każdego faceta i pozostanie Wam tylko paluszek lub dildo, za przeproszeniem, kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palaczek
cyt. z vademecum zdrowia: Nieznana jest przyczyna powstawania nowotworu. Istnieje jednak szereg czynników sprzyjających zmianom nowotworowym. Należą do nich: dym tytoniowy, promienie kosmiczne, zwłaszcza ultrafioletowe promienie słoneczne, emisja ciał promieniotwórczych, pewne substancje chemiczne jak benzoantraceny, nitrozoaminy, arsen, azbest, chrom, smoła, niektóre czynniki biologiczne (hormony), niektóre wirusy (np. w przepadku raka szyjki macicy), niektóre grzyby (aflatoksyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deminera

Ja sama nie palę ale kompletnie mi nie przeszkadzają palacze i nie podoba mi się ta cała nagonka na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irtwar

Wszystkim regularnym palaczom polecam zajrzeć na stronę https://trafikajoker.pl/ Znajdziecie tam spory wybór akcesoriów tytoniowych w tym maszynki do własnoręcznego robienia papierosów. Teraz przerzuciłem się na takie papierosy. Jest to spora oszczędność pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, asiutka99 napisał:

no zdarza się czasami

Palilas na tym grilu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×