Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikitha

Syndrom wędrowca, ktoś też tak ma ?

Polecane posty

Gość Nikitha

Witajcie. Sama nie wiem, czy nazwać to problemem, czy ambiciją, czy chorą ambicją, ale najzwyczajniej w świecie nie potrafię znaleźć sobie miejsca w świecie. Skończyłam studia, zdobyłam tytuł MGR-a, znalazłam pracę, robię właśnie kurs pilotażu wycieczek... bo czuję jakiś niedosyt. Zamiast siedzieć na tzw. "tyłku" to ja myślę gdzie by znów się wyrwać, poszukać wrażeń, poznać nową kulturę. Chwilami mnie to przeraża, bo mam wspaniałych przyjaciół wokół siebie, rodzinę, znam płynnie 2 języki i mogę sobie doskonale ułożyć życie już tu i teraz, w zasadzie już to osiągnęłam, ale nie... coś w środku mówi: szukaj dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
:)))) Śmiechem - żartem, nie wiem, czy to kiedyś "odpuści", czy tak już do końca życia zostanie i będzie fruwac z Afryki do Japonii jako stara babka w ciemnych okularach i słomianym kapeluszu bez dorobku zyciowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta34
Witam Was.Jestem młodą mężatką, która chętnie porozmawia z Paniami równie wyuzdanymi... mężatka od kilku mies. , w związku od 6 lat, od jakiegoś roku zrobiłam się nadwyraz temperamentna. Moj mąż niestey stoi w miejscu- klasyk. na początku jedynie fantazje dotyczące dojrzałych Panów...stanowczych, dominujących, znających swoją wartość,perwersyjnych mm.... myślałam,że mi przejdzie! niestety napięcie rośnie.. nie przepalam ciśnienia momentami. Już nie chodzi tu o dojrzalość wiekową, ale mentalną, emocjonalną. zdałam sobie sprawę,że nie odczuwam do męża respektu jakiego bym chciała. chcialabym by mnie zdominował, wykorzystywał, by uczynił ze mnie Su.. ale on nie pojmuje,wysmiewa a jeśli rozmawiamy juz poważnie mówi,że mam być jego żoną a nie dzi..... @@@!!!! on nie rozumie tych relacji. Ja uważam, że jeśli nie będziemy spełniali swoich oczekiwań w łóżku może to mieć okropne skutki. Troche mi wstyd,że jako kobieta pisze tak o tym otwarcie.chce zdradzić, coraz bardziej mam ochote na myślącego Samca... rozumiecie co mam na myśli Tutaj na zachęte moje foteczkii http://dl4.pl/spragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Witam :) Cieszę się, że nie tylko ja mam takie dylematy :) A już najgorsza kwestia, że ja nigdy nic nie planuję nawet na jutro =) Za co nie lubią mnie moi przyjaciele, ale mi wybaczają :) Yyy, wierzycie w horoskopy ? Jakoś tak jestem Bliźniakiem, i gdzieś by to pasowało do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Acha ! :) W każdym bądź razie, pomieszkałam sobie za granicami kraju kilka razy, ale zawsze musiałam wracać przez wzgląd na studia. Teraz dostałam propozycję pracy w Alanyi jako rezydent. Nigdy w Turcji nie byłam, okres pobytu to 4-6 miesięcy. I ja to rozważam, co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
haha co z jelop pisze o "braku dorobku zyciowego"?? tzn zcego? i tak umrze i tak, lepiej przezyc zycie tak,jak sie chce, zobaczyc mnostwo niz siedziec na dupie,praca dom praca dom i jako dorobek zyciowy miec mieszkanie na kredyt ktore po smierci zabierze bank, samochod i co, jakies tam rzeczy matreialne. Umrze i to i tak nie bedzie jej. A nie jest powiedziane ze jak podrozuje to ma mieszkac w lasach itd, moze miec kilka domow, sa takie miejsca na swiecie gdzie za bardzo malutkie nasze pieniadze mozesz kupic mnostwo Po co zyc szablonowo, to takie nudne i zwykle, zycie jest tylko jedno, po co wolisz zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Legalne, czy bezpieczne, nie wiem. Praca w hotelu, transfery z i na lotnisko. Matko Kochana - sprowadziłam się 2 mies. temu do innego miasta, ledwo umeblowałam mieszkanie, rozłożyłam rzeczy, a w maju ten wyjazd ;| Ale chyba jadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Haha - whiskacz - ja to samo mam :D Jakoś mi lżej na duszy, ze nie ja jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanya jest piękna sama praca rezydenta to jeden wielki sy...f ale jeśli nie byłaś, to pozwiedzasz okolice,może Kapadocję zarobki są niskie, turyści upierdliwi, biuro stawia wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Tak, zdaję sobie ze wszystkiego sprawę, praca jest męcząca, trudna, stale na telefon i pod presją. Zarobki mają dla mnie najmniejsze znaczenie w tej całej eskapadzie. Bylebym nie wyszła na minus. Ale skoro na Białorusi nie zginęłam, to może i w Turcji poradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Ototo, Drogi Whiskaczu :) Fajnie kombinujesz :) Acha, muszę się nauczyć podstaw tureckiego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyspozycyjność 24 /dobę jestes młoda, to stres spłynie w natrysku... to nie jest dziura, dużo turystów, tanie zakupy jedynie pokoje dla rezydentów to żenada! ale ...dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazdroszcze mojej ciotce, ktora na emeryturze zwiedza swiat... i Beacie Pawlikowskiej. Zaluje ze 10 lat temu nie pojechalam z kolega w podroz dokola swiata... ale nie bylam wtedy do konca samodzielna, a teraz trudno odciac sie od obowiazkow. Ale miasto, kraj zmienie! I kiedys bede miala maly domek w Puszczy Noteckiej albo w Bieszczadach, choc na lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Minerwa ... dziękuję za wsparcie :) !!!! Pracowałaś już w tym charakterze pracy ? Calluna... szczerze trzymam kciuki za powodzenie w kupnie :) Na pewno było Ci trudno wybrać, albo jedno, albo drugie. Być może, gdybyś siedziała teraz w jakiejś dzikiej puszczy, mówiłabyć, ojej, chciałabym mieć zwykle obowiązki, ciepłe łożko i pracę =) Odbijesz sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam. Niedlugo jadę do RPA z grupa przyjaciół. Pracować na safari przez kilka miesięcy. Potem marzy mi się Indonezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Charmsy - gratuluję !! :D To będzie piękna przygoda, doświadczenia, znowu poznanie tajemnicy od środka, o to w tym właśnie chodzi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitha
Dziękuję Minerwo serdecznie ! :) Maseczkę najpierw na buzię położę i będę czyyytac :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×