Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaona

Sygma bank - karta kredytowa

Polecane posty

tak być powinno, ale niestety nie każdy użytkownik potrafi tak samo korzystać z forum, jedni krytykują dla zasady, rzadko kiedy przytaczając rzeczowe argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karta kredytowa to pierwszy krok do zadłużenia.Najpierw dadzą ci limit 1000 zł,potem 2000,następnie jak spłacasz kwotę minimalną to podwyższą do 4000 a ty korzystasz i bulisz jak za zboże aż w końcu ani sie nie obejrzysz jak wpadasz w sidła bo podwyższą ratę do minimalnej spłaty na kilkaset zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
To dziwne ,pierwszy raz spotykam się żeby ktoś tak uważał. Jeśli chodzi o mnie to korzystam już dość długo i nie narzekam nie odczuwam bym jakoś na tym tracił może tak się dzieje jak ktoś nie potrafi korzystać z karty z głową nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że posiada się kartę kredytową nie oznacza, że trzeba się odrazu zadłużać na potęgę, z karty trzeba korzystać rozsądnie i spłacać w terminie, wtedy nie ma problemu, poza tym banki zawsze dają na spłatę jakies 7 tygodni (przynajmniej ja mam taki termin na kartę sygma banku) więc moim zdaniem takim termin spokojnie wystarczy na spłatę zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No też mi się tak wydaje że jak korzysta się z głową to spokojnie da radę potem to spłacić na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenia
karta kredytowa tez jest dla ludzi, ale warto pamiętać, że trzeba z niej korzystać z głową i rozsądkiem, a nie kupować bez opamiętania a później martwić się jak zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No nie którzy nie potrafią lub nie mogą się opamiętać ale Ci co potrafią z pewnością są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosoś
jak się korzysta z głową to nie trzeba się bać karty kredytowej, ja mam kartę i korzsytam z rozsądkiem, chociaż staram się płacić jak najwięcej bo za każdą tranzakcję dostaję punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No wiadomo ,jak jest okazja to wiadomo że zawsze człowiek coś kupi by przy okazji zyskać ale jak się to robi z głową to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geen
ale niestety świadomość tego, że można zrobić zakupy w niższej cenie jeszcze bardziej mobilizuje do tego żeby z karty kredytowej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No nic nie jest idealne wiadomo że nie ma nic za darmo ten świat musi jakoś funkcjonować ale lepiej chyba zawsze kupić coś taniej nawet jeśli w tej chwili jest coś niepotrzebne i tak naprawdę nie odczuć że się coś straciło ,nie sądzę że koś kupiłby coś co tak naprawdę kiedykolwiek mu się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych kredytowych, to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Jeśli kredyt jest na dobrych warunkach a ktoś może sobie na to pozwolić to nie koniecznie to jest zło kiedy potrzebujemy piniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
rzeczywiście warto sprawdzać jakie warunki daje nam bank, bo nie każdy da takie same, więc warto czytać dokładnie umowy, które podpisujemy z bankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem zgubiłam list z tą kartą... Mam jedynie list z aktywacja ... Jak tylko splace kredyt w styczniu chce wypowiedzieć umowy z karty żeby nie płacić ... I co mam zrobić wypowiedzieć bez odsylania karty ? Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleolek
jeśłi masz kartę w sygma bnku no to najprościej bedzie pójśc do placówki sygma banku i zapytać na miejscu jak rozwiązać tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Lub zadzwoń na infolinię jeśli nie masz czasu chodzić po placówkach będzie szybciej a na pewno powiedzą co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalk
ja akurat należę do osób które lubią udać się do banku i tam otrzymać pomoc, jakoś wtedy czuje się bezpieczniej, ale z drugiej strony bardzo dobrze, że sygma bank daje wiele możliwości, czy to kontakt telefoniczny czy bezpośrednio w placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
No rozumiem wiadomo że kiedy ma się kontakt wzrokowy to od razu inaczej ale infolinia to też dobry sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalk
infolinia to na pewno najlepsze rozwiązanie dla tych najbardziej zabieganych, którzy nie maja czasu na chodzenie po placówkach banku. jedno jest pewne najważniejsze jest to, że możemy sprawy załatwiać w dwojaki sposób, jak komu wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
To prawda i w obydwu przypadkach nikt na pewno się nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalk
tutaj myśle że najlepiej wypowiedzą się w temacie osoby które z usług sygma banku korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
To prawda ,nie ma sensu się wypowiadać nie wiedząc w ogóle tak naprawdę o czym mowa ,aby coś polecić lub nie ,trzeba najpierw się z tym zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam te karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
żeby ułatwiać sobie życie, ty nigdy nie korzystałeś z karty kredytowej, nigdy nie miałeś potrzeby jej mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Po za tym kto by nie chciał korzystać z karty mając dodatkowo z tego korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
no tak w przypadku sygma banku rzeczywiście mamy do czynienia z wieloma profitami i korzyściami, rabaty na zakupy to nie jest standard w przypadku kart kredytowych oferowanych przez inne banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Ja nie widziałem lepszej oferty na rynku ,profity i program lojalnościowy są najmocniejszą stroną tej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
to prawda cięzko nawet znaleźć coś takiego w konkurencyjnych bankach, widać ze sygma naprawdę się stara, na rynku mamy tyl banków, że teraz banki muszą być elastyczne i innowacyjne żeby zdobyć klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMistrzu
Sygmie się to udaje ,mnie przekonali do siebie i zakładam że będą przekonywali coraz więcej osób bo się rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×