Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumamma

jakie papierosy kupić?

Polecane posty

Gość kumamma

pierwszy raz bede kupować papierosy. Nie wiem jakie kupić. Interesują mnie cienkie. Moze orientujecie się takie nazywają i ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;krn 2po;lfn2
nie szkoda ci pieniazkow i pluc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
Trochę szkoda, ale chcę :) nie wypalę wszytskich od razu. paczka starczy mi na ponad miesiac pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
nie, lubię czasami zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;krn 2po;lfn2
skad wiesz ze lubisz skoro pierwszy raz kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
bo już wiele razy paliłam, zawsze mnie czestowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cba girl
Kup forwardy, tzw kliki dobre są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez masz problem
jezu to idź do kiosku poproś o cienkie fajki zwykłe lub mentolowe o ile lubisz i już. Dla mnie każde fajki smakują tak samo o ile nie są to robole, a normalne ze sklepu. LM linki, Ld cienkie od chuja tego jest, ale ja cienkich nie pale wiec nie wiem. Ja pale vicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumamma poraz kolejny widze twoj bezsensowny temat poziomem zeschniętej piętki chleba chcesz tu kariere zrobic :D to powodzenia nic mądrego nic klarownego nie masz do pokazania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie Vogue mentolowe albo zwykłe, LM slimy, She. Co za problem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole pitolic niz zakladac bezsensowne tematy Szukasz pogłosu,zainteresowania a ze nie mozesz wymyslec w tym przypadku zalozyc tematu z czyms mądrym(jakas ciekawa dyskusja) to zakladasz takie suchary:D i liczysz na szczescie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
założyłam taki topik, bo chciałam porady. Gdybym chciała rozgłosu i kariery tutaj (hahahaha) to bym pisała z czarnego nicka, jak każde gwiazdeczki tutaj. Widzę, że twoje zadanie polega na nawracaniu kazdego forumowicza. Powodzenia. hahahaha a wracajac do tematu to chyba kupię LM slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noskorojuz
skoro juz taki temat. to moze ktos moze polecic jakies tanie i w miare smaczne fajki mentolowe? ja pale viceroy 24 za 11.70, drogo troche. ld mi nie smakuja, lm tez - glowa mnie po nich boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeehaj haaahaj twoja sprawa reaguj jak chcesz :D bo tylko tyle ci zostalo nikogo nie nawracam inteligentnie podsuwam ci dobre rady bys sobie zdrowia plebejko nie zmarnowala rozglosu nie szukasz? a reszta glupich tematow:D sorki jest wrazliwy na tego typu plebs:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
nie mam nic wspolnego z "resztą głupich tematów". co żes sie mnie tak uczepił. Siooo! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noskorojuz
20 sztuk? te grube tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VotumSeparatum
lepiej w ogóle nie palić. 1 papieros skraca życie o 11 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
oj tam jak skrócę sobie życię o pól dnia to nic się nie stanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
jestes pojebana kretynko. potem bedziesz sie leczyc na raka za nasze podatki szmaciaro tylko zeby zaimponowac choremu towarzystwu. pamietaj ze prawie kazdy rodzaj raka(poza rakiem skory) jest spowodowany w wiekszym stopniu paleniem tego gowna(raki ukladu pokarmowego, oddechowego, rozrodczego, nerwowego...). potem glupi bekart bedzie plakac ze pluje krwia albo ma trzustke wielkosci arbuza i cala zzolkla niewiadomo od czego :-O ile masz lat?ja stawiam ze 15/16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
12skizo i co moze chcesz powiedziec, ze palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
nikt mnie tu nie bedzie wyzywał :O co za kultura :O wstyd. Na prawdę to zgłoszę, może w koncu się nauczysz, że nie jesteś anonimowa w sieci. I nie jestem nastolatką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
dla mnie bekarty palace to gowno to naprawde debile. chca zaimponowac pseudo "niegrzecznym" przyjaciolom w postaci "kinder mafii" albo emosom jebanym i jaraja to scierwo a potem placz za pare lat...poza rakami od petow masz tez paradontoze i mase chorob pluc(poza rakiem) a na dodatek mozg ci parcieje i ryj szpetnieje. i to wszystko tylko na pokaz :D miej gimgowno potem jaja i zdychaj godnie a nie lecz sie przez wlasna glupote za moje podatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×