Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumamma

jakie papierosy kupić?

Polecane posty

Gość kumamma
nie robię tego na pokaz jak chcesz wiedzieć, z resztą nic ci do tego niekulturalna istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
taa zglaszac to sie mozesz do onkologa albo psychiatry kretynko. zglaszaj se, zglaszaj :D wysmieja cie tylko haha. i bede pisala jak bede chciala na debili ktorzy na pokaz zatrowaja siebie zeby ZAIMPONOWAC :D:D:Ddla mnie to szmaciarze i kurvy bo zabieraja miejsce na leczeniu ludziom naprawde chorym na tego dziada bez wlasnego wkladu(choroby zawodowe lub dziedziczone genetycznie..) np kobiecie chorej na raka piersi zabierze miejsce mloda szmatka ktora chce sie pokazac i jarac pety a potem plakac bo "mamo mam raka!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że teraz wsród młodzieży jest moda na NIEPALENIE . za moich czasów (alke to brzmi hehe ) była moda na PALENIE ,no i się podpalało ,to jeden ,to buszek , teraz człowiek dorosły i widzi jaki durny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
i bede to naglasniac bo napatrzylam sie na smierc na raka u ludzi palacych pety itp i wkurwia mnie fakt ze ktos dla chorej rzadzy zaimponowania, pokazania sie w grupie siega po to scierwo jakim sa papierosy. a potem uzadza wielki szum wokol siebie i skamle zeby go ratowac od smierci.. tragedia i wielkie wspolczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
Ty zajmujesz juz widocznie miejsce w psychiatryku, tu cie boli? z reszta nie gadam z takimi osobami jak ty. wyzyłaś sie? to teraz spierdalaj do wyra. Ja bede robić co mi się podoba. I nie pale dla towarzystwa :O lubię czasem po prostu w domu zapalić przy piwku. Nara :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumamma
i specjalnie dla ciebie zjaram 3 paczki żebyś płaciła na mnie podatki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VotumSeparatum
ludzie: wyhamujcie z obrzucaniem się błotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
skoro taka droge wybierasz to nie waz sie potem zabierac miejsc chorym nie na wlasne zyczenie ludziom w szpitalach onkologicznych! do psychiatryka ty trafisz jak sobie troche popalisz i ci wszystkie szare komórcyny sparcieja i zgnija :D popatrz sobie na "gnicie" w mekach ludzi chorych od petow, potem pogadamy...albo jak bedziesz do konca zycia wpierdalac warfaryne bo sobie serducho zrujnujesz i przejdziesz operacje-wtedy pogadamy.szkoda mi ciebie bo szkoda mi glupich ludzi ktorzy dla zaistnienia wpedzaja sie w nalogi, w dodatku smiertelne nalogi a potem kaza patrzec rodzinie na wlasne kalectwo, chorobe, smierc. nic mi do tego? ZA MOJE PODATKI BEDZIESZ SIE LECZYC I ZABIERAC MIEJSCE W SZPITALACH !! wiec to jest takze moja sprawa. dlatego chce uchronic wieksza rzesze debili przed szybszym zejsciem i stekaniem o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za shit
armata ogarnij się kobieto, mozna bylo to kulturalniej napisać, co za ludzie...az przykro czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broklyyn
droga armato nie pluj sie bo i tak kto ma palić ten bedzie palił i ty na pewno tego nie zmienisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
a se jaraj, to twoja stara i pozostala czesc famili bedzie patrzyla jak bedziesz zdychac pod morfina i wic sie z bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armataaaaaaaaa
polecam jedzenie kupy na raka, wiem z autopsji :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makelifeharder
Marlboro Flavor plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broklyyn
widze ze armata i aniol stróz to ta sama postac z uwago na nicka niezręcznie mu było przeklinać, wiec wyzył sie na pomarańczce. grat. hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Meno
Najlepsze jakie kiedykolwiek paliłam to Vogue Mentolowe z Holandii lub Szwajcarii. Tam produkują je z najlepszego tytoniu. Bardzo przyjemnie pachną, bez smolistego posmaku jak nasze krajowe. Trzeba poprosić jak ktoś jedzie żeby przywiózł ci karton. Uwaga nie kupuj polskich Vogue Rouge - są ohydne ! Dzisiaj spróbowałam i mało mnie nie cofnęło. Smakują jak zapalony obornik ze smołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwen
Elektroniczne - na pewno nie normalne, przecież to jedna wielka masakra. Po co palić śmierduchy, które zatruwają otoczenie? Ja nie widzę sensu - sam palę Vilty, smakowe, trudno mi sobie teraz nawet wyobrazić powrót to klasycznych fajek - gdzie w tym przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milor
Również palę elektroniczne, już od dłuższego czasu, mi się fajnie sprawują. Palę takie z http://www.green-smoke.com.pl/, cena nie jest wygórowana i starczają na długo. Do klasyczny fajek raczej nigdy nie wrócę. To niebo a ziemia. Nie ma co się truć tymi klasycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okiszawa
A może lepiej kup sobie e papierosy? Bo jednak te tradycyjne są bardzo niezdrowe a np. takie e papierosy na http://www.wapershop.pl/pl/n/list mają bardzo dużo różnych fajnych smaków i nie są trujące dla otoczenia, nie wymagają popielniczki ani zapalniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam od tylko vype pen czyli epapieros i musze przyznac ze jest to wygodniejsze rozwiaznaie niz tradycyjne papierosy, są do niego łatwo wymienialne wklady ktore wystarczaja na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgorG
Vype pen to chyba jakaś nowość? Ile taki e-papieros kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pal tego ścierwa ze sklepów, bo gdy poczyta się ich skład, to oczy aż wychodzą na wierzch. Dużo zdrowiej i taniej jest samemu uprawiać tytoń, smak również jest o wiele lepszy. Są o tym specjalne ebooki i inne poradniki, takie jak ten http://novacash.pl/DomowyTyton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×