Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kroookusik25

gdzie ukryc w aucie lokalizator

Polecane posty

Gość kroookusik25

aby go nikt nie znalazl,dodam ze auto czesto jest odkurzane i sprzatane..nie chce by go znalazl wlasciciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;krn 2po;lfn2
to chyba karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroookusik25
jak karalne..normalny lokalizator gsm dostepny na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smckjenwcv lemd
to jest karalne. na co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;krn 2po;lfn2
u kogos w aucie lokalizator?? pojdziesz siedziec za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroookusik25
jak to moze byc karalne przeciez ta usluge oferuja operatorzy..a moze sie myle nie wiem tak mi wpadlo do glowy bo wyczytalam taka aukcje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroookusik25
nie wiem jaka ma wielkosc bo nie posiadam takiego sprzetu,przejrzyj aukcje wpisz lokalizator..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroookusik25
dlaczego sprzedawcy wystawiaja to na aukxji skoro to nie zgodne z prawem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokalizatorów jest kochana x i troche , jesli koniecznie w aucie i jeśli to maleńkie , to trzeba rozkręcić lusterko i tam go wbić (z podsłuchem to to wewnętrzne) bez - może być zewn od pasażera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samochodzie jest wiele miejsc gdzie to można ukryć ,np.w przegrodach bagażnika,silnika ,pod tapicerką pod siedzeniami .oczywiście też zależy jakie auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;krn 2po;lfn2
to po co chcesz ukrywac lokalizator u kogos w aucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty5
Jak nie zgodne z prawem? Firmy transportowe używają lokalizatorów dla polepszenia efektów pracy i optymalizacji kosztów floty. Lokalizator jest malutki, można go schować pod tapicerką. www.monitoring-gps.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tam niezgodne, żona boi się o utratę samochodu i podłożyła w aucie lokalizator na wszelki wypadek, a że zapomniała mężowi powiedzieć, no to co takiego? Zresztą ma prawo monitorować męża. A jeśli mu mówiła a on nie pamięta? :D Detektyw też może podłożyć i śledzić. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod maską przyczep jeśli ma magnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kitty5 - Sam jestem właścicielem firmy transportowej i korzystam z monitoringu SATIS GPS, tyle że celem oszczędzenia na paliwie i ułatwienia sobie pracy. To co chce zrobić krokusik jest nielegalne, trzeba być właścicielem auta żeby coś takiego zamontować i nie zdziwię się, jeśli sprawa zakończy się pozwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadier88
Lokalizator najlepiej schować w przegrodzie bagażnika. Ja swojego Alfatracka: www.alfatronik.com.pl/alfatrack-mini-lokalizator-gps-alfatrack-200-platforma-p-894.html właśnie tam umiesciłem. Ale lepiej korzystać z tego rodzaju urzadzen we własnym aucie, a nie cudzym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakimo56
Chyba najlepiej schować pod tpaicerką, przynajmniej u mnie tak jest. A jezdzę z takim lokalizatorem: www.spy-center.pl/lokalizator-gps-global-technology-gl-900-p-84.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lokalizator na magnes i do karoserii najlepiej, abo gdzieś do bagażnika pod tapicerke, można też do koła zapasowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niezgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulip001
Świetną sprawą jest system monitorowania pojazdów zwłaszcza w firmach transportowych. https://gps.konsalnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkin
chyba przy poradach nie bierzecie jednego "drobiazgu" pod uwagę. lokalizator musi byc umiwszczony w miejscu, które nie tłumi sygnału GPS. odpada więc pod lokalizacja maską, pod podwoziem, pod tapicerką w wielu miejscach także. Lusterko zewnętrzne tak, jesli jest plastikowe. dobrym pomysłem jest też osłona zderzaka, bo plastikowa jest albo lusterko wewnętrzne. Może także lampa tylna, jesli odbłysnik nie jest metalowy. Odpadają wszyslie lokalizacje przesłoniete elementami metalowymi, bo lokalizator nie słapie sygnału GPS przez co nie spełni swojego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie dzięki za instrukcję. Będę przeszukiwać auto. Aha - i życzę śmierci w boleściach na raka wszystkim szpiclom i szpiclówom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiek332
Ja od kilku lat korzystam z lokalizacji GPS firmy Konsalnet. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Monitoring samochodów jest coraz bardziej popularny. Zawsze to zabezpieczenie w przypadku kradzieży. https://gps.konsalnet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad51
Jest mnóstwo artykułów o tym gdzie ukryć lokalizator GPS, tak aby złodziej go nie znalazł. Ja uważam, że przy zakupie takich lokalizatorów sprzedawca powinien powiedzieć coś na ten temat. My mamy lokalizatory firmy Transmobil i sami schowaliśmy je tak, aby ciężko było je znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to zależy od tego, jaki masz ten lokalizator. Na https://sklep.bezpiecznarodzina.pl jest taki, który wpinasz do konkretnego gniazda, a jest taki, który możesz umieścić gdziekolwiek - mowa o takim uniwersalnym lokalizatorze. Wiadomo, że powinien się on znaleźć tam, gdzie nikt się nie powinno go spodziewać. Kwestia też taka, w jakim celu ten lokalizator tam trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobek

Dzięki zastosowaniu opcji od Transmobil, nasze pojazdy są dyskretnie śledzone i skutecznie chronione, szczególnie przezd kradzieżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

My korzystamy również z systemów lokalizacji od transmobil, gdyż można je łatwo umieścić w wielu miejscach, a dodatkowo pozwalają na spore innowacje w całym funkcjonowaniu firmy przewozowej. Szczerze polecam

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×