Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boxer one

czy to już koniec ?

Polecane posty

Gość boxer one

Bylismy ze soba prawie 5 lat. Rozstalismy sie w gniewie i zalu. Nie odzywamy sie do siebie od 3 miesiecy. Zwrocila mi moje rzeczy (nie osobiscie ale za posrednictwe sostry) Pierscionek zareczynowyy tez mi zwrocila (bylismy zareczeni od 4 mieisecy) Nie zlozyla mi zyczen na moje urodziny, swieta. Zero kontaktu, sms. Mimo, ze mnie bardzo zranila to nie moge jej zapomniec. Zastanawiam sie, czy ona cos do mnie jszcze czuje, cz teskni ? Jak sie tego dowiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal0
ją kochasz, skoro chcesz to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxer one
przyznaje, ze mi na niej jeszcze zalezy, mysle o niej czesto zastanwiam sie, co ona czuje ? Bo nie chcialbym sie wyglupic, wyjsc na idiote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska531
to co sie takiego stało? cos zrobiles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro piszesz,że ona zawiniła a ona nie szuka kontaktu - wręcz przeciwnie unika go to oczywiście,że jej nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aghatha
a jesli wyjdziesz to co się stanie? Albo inaczej - czy pytanie ex o to co czuje robi z ciebie idiotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxer one
nie chciala kiedys seksu analnego wiec jak mielismy sie kohac od tylu to niby przypadkiem wsadzilm jez w pupe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokokoko
czy to już koniec ? Nie odzywamy sie do siebie od 3 miesiecy. Zwrocila mi moje rzeczy Nie zlozyla mi zyczen na moje urodziny, swieta. Zero kontaktu, sms. nie! to k,,a poczatek kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×