Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stolmaa

Jakie wyksztalcenie powinien wg was miec facet? - do wyboru

Polecane posty

Gość Stolmaa

wyzsze (ekonomiczne, techniczne, medyczne, humanistyczne), srednie (zwykle, techniczne), czy zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stolmaa
Ale jakie wyzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wyższe :) ale najważniejsze żeby był obrotny i pracowity, ślamazarze żadne wykształcenie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pemerna
tylko panowie z polibudy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synkaaaaaa
wyzsze :-) ale nie jakies babskie kierunki skonczone tylko cos meskiego, najlepiej na politechnice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfw
Co tak mało tych wykrzykników? :O Postaraj się kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreleeeeee
srednie. technikum - jakis taki meski zawod :) po prostu nienawidze facetow po studiach - pedalki takie, ą ę ... spotkalam wielu facetow po wielu kierunkach studiow (rowniez typowo meskich) i wszyscy tacy zniewiesciali. jak szukac prawdziwego faceta to tylko po technikum. bo po zawodowce to z kolei calkiem tepaki i nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne, kazdy debil moze miec teraz wyzsze wyksztalcenie, facet ma byc madry i inteligentny a takich nawet w zawodowce mozna spotkac bo np sytuacja zyciowa tego wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synkaaaaaa
czyli nie pedagogiki, resocjalizacje, zadne filologie, geografie, historke bo to sa wedlug mnie babskie keirunki ;-) ew fizyka, chemia a najlepiej jakias mechanika, informatyka, elektrotechnika, budownictwo, architektura itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanna
Wyższe techniczne, medyczne, albo ew. ekonomiczne. W ogóle to powinien Być obrotny i pracowity- musi umieć naprawić mi auto i wkręcić śrubki do półki,a nie taki co to ścierki nie dotknie bo się brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doominika
Mój ma średnie techniczne i jest bardzo mądrym i zaradnym facetem. Nie zależy mi by robił wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna lekarza
wyższe. spotykałam się z takimi po ekonomicznym, technicznym, teraz mam lekarza. nigdy nie splamiłam się kimś z wykształceniem średnim albo wyższym humanistycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas dobra podstawowke by musial skonczyc...wazne by serce dobre mial :D a wy tu z wyksztalceniem wyjezdzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tak się składa, że wykształcenie w obecnych czasach jest za przeproszeniem gówno warte, także to już nie kryterium 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka przedwiosnia
Zgadzam się z Lady Love, ważne, żeby zaradny był i potrafił zaopiekować się dziewczyną. Studia nie gwarantują tego, że facet jest bez skazy i sobie poradzi. Różne sytuacje się zgadzają. no, ale fajnie jak ma te studia, a jeszcze lepiej jak po nich pracuje w zawodzie, który daje mu satysfakcję i dobre zarobki. Bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna lekarza
kjójićek gówniaro, nie odzywaj się, kiedy dorośli rozmawiają. ty zapewne niczego nie skończysz. dlatego dziewczyny tylio ekonomiści po SGH, lekarze po WUMie i technicy po politechnikach ;) te mądre i piękne niech się tego kanonu trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka przedwiosnia
* zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyższe techniczne/medyczne. jak ktoś ma średnie to nie traktuję go jako kandydata na przyszłe, wspólne życie. Nie chodzi o kase, ale o temperament, usposobienie, elokwencje, styl i tematy do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna lekarza
milusia kicia Dokładnie. Jedno z pierwszych pytań jakie zadaję facetowi to "gdzie studiujesz/studiowałeś?". Jeżeli odpali mi coś beznadziejnego, to do biedaka już niestety nie oddzwaniam. Bo nie mam ochoty i czasu na związki bez przyszłości, a związek z humanistą albo niedokształconym czymś takim jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna lekarza jakie ty masz wyksztalcenie jesli ci wyższe śmierdzi . A wiesz o tym ze w niektórych narodach wschodu lekarza i rzeźnika traktuje sie jak trędowatego zajrzyj w Google co to trędowaty ,bo sadze ze masz sklonczona podstawowke i kurs praczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co odpisujesz tej lafiryndzie ,już dawno jest rozmnożona i roztyta ,mamy 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×