Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klątwa faraona

Najsymaptyczniejszy facet na KAFE to..........

Polecane posty

Gość agrajkaaa
Akurat offerma i prezes (celowo z małej pisze), to najgorsze szambo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrajkaaa
Tylko wyzywają cały czas :o Nie lubie chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam już tu kiedyś
JacekJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUOIOOOIO
w sumie to zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)(.) (.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnoscia Faith Hope Glory
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maladona
Najlepszy to był Komiczne!!! Gdziez ci on?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura w pończochach
grzesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:37 [zgłoś do usunięcia] pisałam już tu kiedyś JacekJ KOGO TY TUTAJ MIANUJESZ?? WIESZ JAKA funkcję pełnił na kafeterii?Byś sie zdziwiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura i Filon
zdecydowanie Grzesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssfsfs
jaką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssfsfs
był moderatorem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura i Filon
ssfsfs-- szefem moderatorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjhshddsf
no tak, coś musiało być nie tak z JackiemJ, jest zbyt normalny na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myruś jest naj naj
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenująca
Sacryfical Suicide - zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie sobie odpowiedzieć na jedno pytanie. Skoro tutaj go tak wiele to czym on się zajmuje? Siedziałem tutaj przez rok dzień w dzień. Kochali mnie i się bali mnie i się obawiali mnie. Oni znikli. Bo to mija. Ale jest następne pokolenie. I następna wiosna, i lato, a po zimie znowu wiosna... Głupotą jest myśleć, że to co tutaj was spotyka zdarza się po raz pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi że znalazlem się na liście nominatów wraz z Myrevinem i Wielbicielem70bi paroma innymi znanymi niegdyś kafeteriuszami. Alle niezasłużenie jesteśmy tu raczej postaciami historycznymi - piszemy mało, gdzięś w zaciszu; nie puszczamy wątków. Osobiscie nie zagłosuję na nikogo. Na cafe brak dziś wyrazistych nickowych osobowości - tak męskich jak i kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksogłupek
Dlaczego zrobilyście ranking dla facetów na cafe dla kobiet? Glosuję na siebie bo seksoglupków babki lubią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsdsaaaaaa
Laura w pończochach grzesław Laura i Filon zdecydowanie Grzesław - Zboczony dewiant sam siebie reklamuje. Jak trzeba być żałosnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×