Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomóż młodej mamie !

PORADNIK karmienia niemowląt !

Polecane posty

Gość Pomóż młodej mamie !

Nigdzie w sieci nie umie znaleźć konkretnego artykułu, jakiegoś poradnika, jakie warzywa mogę podawać córce, która skończyła już 5 miesięcy. Wszędzie tylko fora, gdzie różnie piszą. Po 4 miesiącu jadła warzywa, zupki ze słoiczków i wszystko jej podeszło prócz dyni z ziemniakami i szpinaku z ziemniakami, które śmierdzą jak pasza dla zwierząt. Chciałam sama ugotować jakąś zupkę, więc sugerowałam się składem ze słoiczka - głównie to marchew, seler, pietruszka. Czy mogę jej już ws tym wieku dodać kalafior albo brokuł ? Z jakich innych warzyw mogę jeszcze zrobić papkę ? Czy mogę zwykly ryż ugotować i też go zmiksować ? A może ma któraś jakąś książkę godną polecenia o karmieniu niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajaczeklubiburaczki
od 5go miesiaca mysle ze mozesz podac kazde warzywo.bynajmniej ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajaczeklubiburaczki
a ryz to chyba po 6tym choc nie jestem pewna.ja tez sugeruje sie sloiczkami,to co jest w ich skladzie uwazam ze ja tez moge ugotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaagatki
sprawdż na ossesek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moye t
to słabo szukałaś: http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79410,2321730.html pewnie kafe rozwali linka więc skopiuj całość i wklej do okna przeglądarki usuwając spację. Nie napisałaś czy jest na mm czy piersi. Ale wpisz w google: "schemat rozszerzania diety dziecka" to znajdziesz sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóż młodej mamie !
Córka jest na MM. Schematów żywienia tyle mam i tyle przejrzałam i też się różnią między sobą, a druga rzecz to schematy są uogólnione. Jest zupka w słoiczku "marchewka z ryżem" po 4 miesiącu więc chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moye t
no to trzymaj się jednego schematu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóż młodej mamie !
mamaagatki własnie o cos takiego mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×