Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma

negatywne testy a ciąża

Polecane posty

Gość izoterma

Witam wszystkich, piszę na takim forum poraz pierwszy, wiec nie bardzo wiem co i jak. Ale spróbuję.... od ponad roku staram się z mężem o dziecko. Brałam przez sześć miesięcy tabletki na wywołanie owulacji. Ostatnio w 21dniu cyklu miałam badany progesteron (wynik 32). Dzisiaj mija 35 dzień cyklu. Nie mam miesiączki (zazwyczaj mam cykle trwające 27 - 31dni). Robiłam sobie w sumie trzy testy. Pierwszy w 27 dniu cyklu - ujemny, drugi dwa dni temu i pojawiła się bardzo bladziutka, prawie niewidoczna druga kreska, postanowiłam to powtórzyć dzisiaj i nic.... Strasznie boli mnie podbrzusze, są to bule chwilowe, ale silne, oraz odczuwam ból piersi. Wizytę u lekarza, mam dopiero w przyszłym tygodniu i nie wiem co o tym wszystkim myśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'bule' Lepiej sie z mezem postaraj o slownik ortograficzny, a nie o dziecko, bo jeszcze nazwiesz je Juzek albo Óla i co wtedy...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo-
idź na betę i będziesz miała 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam, że powyżej 30 jeżeli lekarz zlecił Ci takie badania .. Czego od nas oczekujesz? ? myślisz, że my tu jesteśmy ginekologami, lekarzami psychologami ? czy jak ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma
Przepraszam za błędy, mam dysortografię, ale się starałam... A czego oczekuję, sama niewiem, chyba czy mimo ujemnych wyników testu ciążowego jest jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-kowa dama :D
ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mta
Myślałam, że forum jest po to zeby dodawać otuchy a nie wytykać błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleje
ale Cię wszyscy zaatakowali! Ty ze zwyczajnym problemem, a oni się chyba nudzą na koniec roku i bzdury tylko pisać potrafią. (A ze błędy... Wam nigdy się nie zdarzyło pomylić jakiegoś słowa?? Nieomylni po prostu!!) Jeśli dzisiaj mija Twój 35dc to całkiem możliwe że to ciąża :) Czasami testy wychodzą dopiero po jakimś tygodniu od @. Niepokojące tylko te Twoje bóle. Niby we wczesnej ciąży się zdarzają czasami, ale zawsze trzeba to skontrolować! Jeśli masz taką możliwość - idź jutro na betę koniecznie. Wtedy wszystko będzie jasne. No chyba że to jednak spóźniony okres. Ale piszesz, że blada druga krecha była... może hcg dopiero zaczyna rosnąć. Czy testy były takiej samej czułości?? Acha no i może ten progesteron coś miesza (a możesz podać jaka jest norma?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoterma
Dziękuję za odpowiedzi, na pewno udam się w najbliższym czasie do lekarza. A jeśli choodzi o testy to dwa były tej samej firmy a jeden był inny. I własnie w tym jednym wyszla bardzo bladziutka kreseczka, z daleka niewidzialna... wiec juz zwątpilam czy ona aby na pewno była, czy nie była to czasem moja wyobraźnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooaaaa
konieczna jest wizyta u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktóramapytanie
Hej od około 2 tygodnie źle się czuje tzn mam częste omdlenia, robi mi się duszno, i mogę spać w nieskończoność (od 18-do 6rano ! ) nie było by to dziwne gdy by nie to , że zawsze 6godzin mi wystarczało, ponad to mam skoki ciśnienia, tyle o moich "objawach". Nie pisałabym tutaj gdy by nie to, ze zawsze jak kocham się z Moim dochodzi zawsze we mnie, kochaliśmy się się 4,3 i tydzień temu. Robiłam test wczoraj -negatywny i test 2tygodnie temu także negatyw. Brałam ostatnio antybiotyki, tabletki dopochwowe czy mogły one wpłynąć na wynik?, i czy mimo negatywnych testów jest szansa na ciąże?, ps zawsze miałam problemy z moczem , może jest" nie właściwy ciężar"? Dziękuje za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×